Keystone logo
Nahda University

Nahda University

Nahda University

Įvadas

NUB buvo įkurtas Rytų Naujojo Beni Suef miesto centre, tiesiai Kairo-Beni Suefo kelyje. Akimirka, kai suvokėme, kiek dėmesio reikia švietimui, ypač Aukštutiniame Egipte, yra ta pati akimirka, kai supratome, kad mūsų svajonė sukurti NUB yra įgyvendinama. Universitetas yra vieta ugdyti jaunimą ir paruošti išsilavinusias kartas, kurioms galime patikėti savo mylimos tėvynės plėtrą.

NUB, pritaikydama pažangiausias švietimo metodikas, kuria atvirų pažiūrų kartas, galinčias konkuruoti skirtingose darbo rinkose, iš tikrųjų pateikia pavyzdį, kurį reikia mėgdžioti. NUB siūlo įvairias studijas, apimančias svarbiausius techninio, akademinio ir specializuoto darbo sektorius.

Mūsų akademinis personalas yra žymūs mokslininkai, kurie taiko naujausius mokslinio ir akademinio švietimo metodus, leidžiančius studentams visiškai suprasti savo dalykus ir efektyviai pritaikyti pamokas darbe. NUB yra ne tik akademinių studijų vieta, bet ir daugiau plėtros centras, kuriame ugdome studentų intelektinius įgūdžius ir suteikiame jiems galimybę tobulėti mokslinių tyrimų, akademinės bendruomenės ir socialinio darbo srityse. NUB teikia savo studentams pažangiausias švietimo priemones ir paruošia juos kaip vystymosi lyderių misiją pasitelkdamas programas, kurios skatina jų kūrybiškumą, remiasi jų įgūdžiais ir praturtina jų mintis.

Vietos

  • Beni Suef

    Beni Suef, Egiptas

    Klausimai