Keystone logo
Nakhchivan University

Nakhchivan University

Nakhchivan University

Įvadas

Nakhchivan University buvo įkurtas 1999 m. Azerbaidžano Respublikos teisingumo ministerijos ir pradėjo savo veiklą aukštojo mokslo įstaigoje. Universitetas yra vienintelis privati ​​universitetas, esantis už Azerbaidžano sostinės Baku.

Universitete yra 4 fakultetai, 10 kėdžių ir 6 centrai. Šiuo metu 81 mokytoja mokosi apie 1000 studentų. Tarp jų yra Nano nariai, mokslų daktarai, profesoriai, dėstytojai.

2016-2017 mokslo metais universitete mokomi bakalauro laipsniai 15 specialybių ir 6 specialybių magistro laipsniai.

Universitetas turi turtingą materialinę ir techninę bazę. Buvo pastatytas didingas universiteto miestelis, kurį sudaro 7 pastatai ir pagalbiniai pastatai. Yra mokomieji pastatai, kurie yra visiškai architektūriškai ir pedagogiškai išvystyti, skoningai suprojektuotos paskaitos ir studijos, kajutės ir centrai. Mokymo procese naudojamos naujausios modifikavimo technologijos.

67915_20180107Dh2Ck4wVlnF11lXA_jBMvc_large.png

Yra skaitmeninė biblioteka, mokslo biblioteka su turtingu knygų fondu, gana sporto kompleksas, konferencijų salė, modernus bendrabutis su visais patogumais ir trijų aukštų socialinio aptarnavimo centras.

Universitetas bendradarbiauja su 51 pasaulio universitetu. Tai yra trijų tarptautinių švietimo organizacijų narė. Universitetas dalyvauja tarptautinėse programose ir projektuose.

"Нахчыван" universitetas yra prestižinė švietimo įstaiga, unikali vieta tarp Azerbaidžano universitetų. Pagrindinis mūsų tikslas - parengti aukštos kvalifikacijos darbuotojus, siekiant užtikrinti mūsų nepriklausomybę, ginti šalies vientisumą, įgyti nacionalines vertybes ir dirbti su išsivysčiusiomis šalimis.

Universiteto galimybės, turinčios rimtą švietimo struktūrą, yra pagrindinės šio tikslo įgyvendinimas. Šios galimybės apima valstybinę universitetinę priežiūrą, aukštą akademinę discipliną, nuolatinį profesinį personalo skaičių, aukštų akademinių interesų prieinamumą studentams, švietimo proceso su naujausiais IRT suteikimą ir kt. gali būti rodomas. Universiteto kredito sistema paskatino didesnę švietimo kokybę, IRT naudojimą ir užsienio kalbų mokymąsi. Mes manome, kad mūsų absolventai aktyviai dalyvauja socialiniame ir ekonominiame mūsų visuomenės gyvenime ir yra mūsų didžiausias laimėjimas, atstovaujantis mūsų orumui mūsų šalyje ir mūsų tautoje daugelyje šalių.

67916_20180107vPGW1NGZ6VWG2vw5_A5j8M_large.png

Vietos

  • Nakhchivan

    Babak avenue, 1, Nakhchivan, Azerbaiyán, , Nakhchivan

Klausimai