Keystone logo
National Institute Of Technology - ITENAS

National Institute Of Technology - ITENAS

National Institute Of Technology - ITENAS

Įvadas

Bandungo nacionalinis technologijos institutas (ITENAS) yra aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi PKH Mustopha gatvėje Nr. 23, Bandunge. Miesto centras yra lengvai pasiekiamas įvairiomis kryptimis, todėl jis laikomas strateginiu. „Itenas“ taip pat yra vadinamas vienu iš gyviausių ir smagiausių miestelių, nes jį supa prekybos centrai, kulinarijos centrai, spaudiniai ir korpusai.

Nacionalinį technologijų institutą (Institut Teknologi Nasional / ITENAS) Bandunge įkūrė Dayang Sumbi švietimo fondas. Iš pradžių „Itenas“ buvo akademija, įkurta 1972 m. Gruodžio 14 d. (Remiantis Dayang Sumbi švietimo fondo valdybos dekretu Nr. 01 / Kep / DS / 1972), pavadinta Nacionaline technologijos akademija („Akademi Teknologi Nasional“ / ATENAS). .

Akademiją sudarė keturi (4) skyriai, ty Architektūros, Civilinės, Elektros ir Inžinerijos katedros. Tuo metu „Atenas“ direktoriumi buvo paskirtas prof. R. Soetodjo, Ir. 1984 m. „Atenas“ tuo pačiu metu pasikeitė į „Itenas“, paskyrus R. Mansoer Wiratmadja, Ir., „Itenas“ rektoriumi (remiantis „Dayang Sumbi“ švietimo fondo vadovybės išleistu dekretu Nr. 01 / Kep / DS / 1984 1984 m. sausio 3 d.). Iki šiol „Itenas“ toliau auga kaip viena iš geriausių tretinių institucijų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. 2018 m. „Itenas“ pateko į 100 geriausių universitetų, kuriuos įtraukė Mokslinių tyrimų, technologijos ir aukštojo mokslo ministerija. 2019 m. „Itenas“ pasitvirtina pakilusi laiptais į 70-ąją poziciją.

Vietos

  • Bandung

    Bandung, Indonezija

    Klausimai