Keystone logo
National Technical University Of Ukraine Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis
National Technical University Of Ukraine

Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Kyiv, Ukraina

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Apžvalga

Mechanikos inžinerijos institutas (IME) yra vienas didžiausių NTUU "KPI" mokslo ir studijų skyrių. IME siūlo aukštos kokybės inžinierių mokymą nuo 1898 m. Šiandien aukšto lygio mokymus teikia kvalifikuotas dėstytojų ir dėstytojų personalas, moderni materialinių ir techninių tarnybų bazė, kompiuterizuotos projektavimo sistemos. Institutą sudaro 8 specializuoti padaliniai, filialų tyrimų laboratorija, dvi mokymo ir mokslinių tyrimų laboratorijos, inžinerinių produktų ir kokybės sistemų sertifikavimo įstaiga, mokslinių tyrimų ir bandymų centras "Patikimumas".

Studijuojant IME, vienu metu galima įgyti papildomą finansų ir ekonomikos laipsnį arba jurisprudenciją NTUU "KPI". Institutas turi tris specializuotas tarybas, skiriančias daktaro ir technikos mokslų kandidatų daktaro laipsnį.

Struktūra

1. Dinamikos, mašinų stiprumo ir medžiagų atsparumo katedra teikia bakalauro studijas taikomojoje mechanikoje ir mašinų dinamikos ir stiprumo meistrus kompiuterinių ir eksperimentinių sprendimų, susijusių su biomechanikos, aviacijos, automobilių pramonės, laivų statyba, energetika, raketų gamyba ir astronautika.

Fakulteto absolventai gaus išsamias žinias apie matematiką, fiziką, teoriją apie elastingumą, plastiškumą, mechanines virpesius, skaičiavimo metodus medžiagų ir komponentų tvirtumui, patvarumui ir patikimumui naudojant kompiuterį. Studentai įgyja įgūdžių dirbti su unikalia įranga, modernių kompiuterinės matematikos sistemų (Mathcad, Matlab, Maple) ir grafikos (KOMPAS 3D, SolidWorks, AutoCAD), kompiuterinių mašinų projektavimas ir skaičiavimai inžinerijos, kompiuterių programinės įrangos inžinerijos projektuose (CAD / CAM / CAE sistemos) (Autodesk Inventor, FEMAP, ANSYS, MSC.ABACUS, CATIA ir tt) ir makroekonomika.

Kad atspindėtų šiuolaikinius mašinų gamybos įmonių klausimus, katedroje buvo sukurta nauja specializacija "Mechanikos inžinerijos projektų valdymas", kurioje pateikiami išsamūs ekonomikos mokymai.

2. Inžinerinės gamybos inžinerijos katedra traukia filialų mašinų gamybos bakalaurus ir įrankių gamybos specialistus specialių instrumentų, įrankių ir įrangos, skirtos visų tipų konstrukcijų kūrimui ir bandymui, gamybos proceso metu.

Specializacijos instrumentinės sistemos ir formos technologijos turi pagrindines kompiuterių sistemų specialistų, programuotojų, gamybos vadovų, taip pat projektavimo ir procesų inžinierių, galinčių įgyvendinti virtualų inžineriją ir turėti kritinių technologijų formavimo, tyrimo ir nustatymo šių technologijų ribas, bruožai. .

Specializacija Techninis dizainas sujungia dizainerio ir techninių objektų kūrimo pagrindus su atitinkama technologine ir menine veikla.

3. Medžiagų plastiškumo ir išteklių taupymo procesų mechanikos katedra rengia taikomosios mechanikos bakalaurus, mašinų gamybos plastiko formavimo įrangos ir technologijų magistro laipsnius.

Studentai gauna pagrindinį mokymą sudėtingose ​​technologijose aukštųjų technologijų mašinų gamybos ir suprojektuoti kompresinio tipo mašinų ir įrangos gamybai statybinių medžiagų. Žinios apie informacines technologijas, tarptautinę inžinerinių produktų kokybės sistemą, gamybos organizavimą, valdymą ir rinkodarą labai pakanka tokio pobūdžio specialistų, priklausančių skirtingų nuosavybės formų įmonėms. Departamentas specializuojasi specializuotų gaminių gamybai skirtų technologijų ir dizaino, gaminių iš nanodalelių ir kompozicinių medžiagų kūrimo.

4. Taikomosios aerohidromechanikos ir mechatronikos katedra traukia aukštos kokybės taikomosios mechanikos bakalaurą ir hidraulinių bei pneumatinių mašinų bei pavarų sistemų meistras visoms inžinerijos šakoms (mechanika, aviacija, naftos ir dujų pramonė, pramonės automatika, automobilių pramonė, medicina). Departamentas turi specializaciją, kuri teikia mokymus Mechanotronic Automation Systems mašinų gamybos srityje.

Departamento absolventai užsiima pneumatinių ir hidraulinių įrenginių, naudojamų automatinėse valdymo staklių sistemose, valcavimo staklėse, presuose, turbinų valdymo sistemose ir vidaus degimo varikliuose, orlaiviuose ir erdvėlaiviuose, laivų statybos ir transporto įrenginių, kelių tiesimo, žemės ūkio ir specialiųjų įranga.

Skyriuje ("IRCOM", "Geofizpribor", ASTC "Antonov", kompanijų SMC, HYDAC, FESTO, Carnozzi, Karcher, Rexroth atstovybės) atliekami tiksliniai kursai ir specialistų įdarbinimas.

5. Gamybos inžinerijos katedra traukia aukštos kokybės taikomosios mechanikos bakalaurą ir gamybos inžinerijos technologijų magistro laipsnį - modernus mechaninės inžinerijos produktų gamybos būdas, plačiai naudojantis CNC staklėmis, lanksčios gamybos sistemos, pramoniniai robotai, kompiuterinis dizainas ir gamybos sistemos, modernūs kokybės kontrolės būdai ir priemonės; praktiniai gamybos ir žmogiškųjų išteklių valdymo įgūdžiai, rinkos ekonomikos, rinkodaros ir valdymo teisės žinios.

Specializacijos Aerokosminių transporto priemonių gamybos technologija suteikia išsamų kompiuterių mokymą PLM technologijų srityje, o tai gerokai padidina įsidarbinimo galimybes. Pagal individualius planus specialistai yra apmokyti, kurie sėkmingai dirba aerokosminių pramonės, gamybos ir aukšto tikslumo technologijų, staklių konstrukcijos, instrumentų gamybos, automobilių pramonės, orlaivių pramonės ir elektronikos srityse.

Departamentas dirba švietimo ir mokymo centre "NTUU" KPI "- HAAS", kuris yra įrengtas modernių CNC apdorojimo centrų iš pasaulyje garsios bendrovės HAAS (JAV).

6. Taikomosios mechanikos katedra traukia aukštos kokybės taikomosios mechanikos bakalaurus ir logistinių sistemų inžinerijos magistro laipsnį kėlimo ir perjungimo mašinų, transporto ir laikymo sistemų, automatizuotų gamybos sistemų, pagrįstų plačiu kompiuteriu naudojimu, kūrimo ir optimizavimo srityse. sistemų projektavimas ir inžinerija, transporto valdymo, sandėliavimo ir gamybos įrenginiai, planavimas ir kokybės kontrolė.

Šio profilio specialistai gavo pagrindines inžinerijos studijas ir įgūdžius projektuojant ir skaičiuojant mašinas ir mechanizmus kėlimo ir transporto priemonių, jų bandymų ir diagnostikos, optimizavimo, pagrįsto logistikos metodais.

7. Lazerinių technologijų ir medžiagų mokslo katedra traukia aukštos kvalifikacijos bakalaurus taikomojoje mechanikoje ir magistro laipsnį lazeriu ir fizikines technikos medžiagų apdorojimo srityje.

Departamento mokymo galimybės apima šiuolaikinius pramoninius lazerinius technologinius kompleksus, unikalią įrangą kitoms netradicinėms medžiagų apdirbimo technologijoms, taip pat įvairias tradicinių apdirbimo technologijų priemones, gerai įrengtas laboratorijų medžiagas ir klases su moderniais asmeniniais kompiuteriais.

Gyvenimo programa suteikia galimybę įgyti pagrindinių žinių inžinerijos, gamybos organizavimo ir mechaninės inžinerijos technologijų srityje, daugiausia dėmesio skiriant įvairioms netradicinėms medžiagų apdorojimo metodams.

8. Staklių ir mašinų projektavimo katedra traukia aukštos kokybės bakalaurus filialų mašinų gamyboje ir meistrai metalo pjovimo mašinų sistemose, mašinų statyboje ir intelektinės nuosavybės mašinų gamyboje.

Specializuotos metalo apdirbimo staklės ir sistemos specialistai rengia inžinieriaus kvalifikaciją mechanikos inžinerijos srityje. Absolventai mokosi pagrindinių inžinerinių statinių ir mašinų gamybos technologijų, pramoninių robočių ir kitų mašinų srityse; šiuolaikinių techninių sprendimų paieškos būdų, mašinų teorinio ir eksperimentinio tyrimo metodų naudojimas; programavimas kompiuteriu, matematinis modeliavimas, patentų ir licencijavimo darbų pagrindai, mašinų ir valdymo sistemų techninė priežiūra ir remontas; gamybos organizavimas, ekonomika, valdymo ir rinkodaros pagrindai.

Mokymo centras su programuotojo darbo vietomis buvo organizuotas pagal "Heidenhain" (Vokietija) skaitmeninės programos kontrolę.

Specialybė "Intelektinė nuosavybė mašinų gamyboje" siūlo išsamią tarptautinio patentų ir licencijavimo veiklą, tarptautinę teisę intelektinės nuosavybės srityje, intelektinės nuosavybės teisių įgijimą, intelektinės nuosavybės teisių valdymą ir jų apsaugą.

Švietimo programos

Aukštojo mokslo lygiai: studentų mokymas IME atliekamas keliuose aukštojo mokslo lygmenyse. Pirmieji (bakalauro, I-IV akademiniai metai) - studentai įgyja fundamentalių žinių fizikos, matematikos, mechanikos, kompiuterių inžinerijos ir specialiųjų disciplinų srityse. IV metus jie gina bakalauro kursinius darbus ir gauna kvalifikacinį laipsnį bakalauro laipsnį.

Antrojo lygio (Magistracy, V - VI akademiniai metai) mokymai vyksta pagal magistro studijų programą. Studentai yra apmokyti ir įgyti atitinkamus įgūdžius, įskaitant laboratorinę praktiką.

Be to, studentai turi galimybę tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje, o vėliau - universiteto doktorantūroje.

Specialistų rengimo sąlygos: bakalauras (b) - 4 metai; Magistras (m) - 2 metai (standartiniai mokymo kursai bakalauro ir magistrantūros studijose), magistrantūros studijų / doktorantūros pakomitetis - 3 metai (4 metams pagal susirašinėjimo studiją).

Specialistų rengimas vyksta dieninių ir korespondencijos formų švietimo.

Mokymo ir laboratorijos bazė

Mokymo ir laboratorijų bazė IME susideda iš švietimo ir mokslo laboratorijų kompiuterinės inžinerijos, matavimų technologijos laboratorija, patvarumo ir patikimumo laboratorijos, polimerų ir kompozicinių medžiagų laboratorija, mokymo ir mokslinių tyrimų laboratorija matematinių modeliavimo metodai mechanika sunkiųjų deformuojamas kūno, mokslo Testavimo centras "Patikimumas", Mokymo centras НТУУ "KPI" - "HAAS", Tyrimų centras specialiosios technologijos, mokymo ir kvalifikacijos centras НТУУ "KPI" - "FESTO", Jungtinis mokymo centras NTUU "KPI" - "Progresstech-Ukraina" , Jungtinis CAD / CAM technologijų centras NTUU "KPI" - Delcam, Jungtinė Karalystė.

Mokymo ir mokymo centre "NTUU" KPI "- HAAS" studentai yra mokomi naudotis pažangiausiomis mašinų gamybos technologijomis: pradedant kompiuteriu CNC mašinų valdymo programas, naudojant modernias integruotas CAD / CAM sistemas ir apdailos dalių gamyba naudojant HAAS kompanijos (JAV) staklės ir frezavimo centrus. Gamintojai yra apmokyti ir persikvalifikuoti Centre. Fakultete buvo sukurtas magistrantūros studijų centras.

Siekiant tobulinti specialistų rengimo lygį, kartu su Austro-Vokietijos kompanija "FESTO" buvo įsteigtas Mokymo centras "NTUU" KPI "- FESTO" Taikomosios aerohidromechanikos ir mechatronikos katedroje. Centre įrengti pažangiausi technikos ir mokymo stovai. Studentai gali susipažinti su moderniais hidroautomatinių sistemų ir komponentų, CAD metodų gamybos ir bandymų metodais.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Inžinerijos bakalauras, mechanikos inžinerija, tvarus gaminių kūrimas
    • Oulu, Suomija
  • BEng (Hons) aviacijos ir erdvės inžinerijoje su pilotinėmis studijomis
    • Bristol, Jungtinė Karalystė
  • BEng (Hons) mechatronikos inžinerijoje
    • Bristol, Jungtinė Karalystė