Keystone logo
Nazarbayev University Pasaulio kalbų, literatūros ir kultūros bakalauro laipsnis
Nazarbayev University

Pasaulio kalbų, literatūros ir kultūros bakalauro laipsnis

Astana, Kazachija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* yra nuopelnais pagrįstos stipendijos

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kalbų, kalbotyros ir literatūros bakalauro studijų programa siūlo lankstų ir taikomąjį laipsnį, skirtą parengti naujos kartos lingvistikos, kalbų ir literatūros specialistus, taip pat suteikti tvirtą bendrąjį laipsnį, kad studentai būtų pasirengę profesijų įvairovė. Ši pagrindinė programa suteikia studentams kryptingą susipažinimą su viena iš keturių pasaulio kalbų, kultūrų ir istorijos: kinų mandarinų, prancūzų, ispanų ir vokiečių, todėl siūlo puikų mokymą būsimoms magistrantūros studijoms ir įsidarbinimui vyriausybės ar verslo sektoriuose. nevyriausybinė organizacija, ypač tose srityse, kurioms keliami griežti kalbos / komunikacijos / literatūros meistriškumo reikalavimai, pareigos, įskaitant vertimą, darbą muziejuje, biblioteką, meną ar akademiją.

Mokymosi trukmės programos studentai gali studijuoti viską nuo teatro istorijos iki Japonijos literatūros, kalbos gamybos ir apdorojimo būdo žmogaus smegenyse, kuri kinta ir kinta laikui ir erdvėje. Studijuodami LLL katedros siūlomas programas, studentai įgis niuansų supratimą apie kalbos, kultūros, poezijos, literatūros subtilybes, taps kritiškais ir kūrybingais rašytojais bei efektyviais komunikatoriais.

Studentai, baigę kalbų, kalbotyros ir literatūros laipsnį, turi pasirinkti vieną iš trijų krypčių – tam tikras specializacijos sritis, įskaitant pasaulinę literatūrą, kalbų mokėjimą ir kalbotyrą. Kūriniai vienas kitą papildo, o daugelis LLL kursų apima bendrus visų trijų koncentracijų kurso reikalavimus.

WLLC programa:

  • Suteikia studentams plačias žinias vienoje iš trijų krypčių: kalbos įsisavinimo, kalbotyros arba Pasaulinės literatūros.
  • Lavina tyrimų ir kritinio mąstymo įgūdžius.
  • Padeda mokiniams išsiugdyti įgūdžius, reikalingus būti efektyviems ir kūrybingiems komunikatoriams.
  • Ugdo supratimą apie kultūrinius kalbų ir literatūros skirtumus.

Bendra informacija

  • Universitetas: Astana, Kazachstanas
  • Kalba: anglų
  • Pristatymo būdas: visu etatu, universiteto miestelyje
  • Trukmė: 4 metai
  • Iš viso ECTS kreditų: 240

Mokslų ir humanitarinių mokslų mokykla

Nazarbayev University Mokslų ir humanitarinių mokslų mokyklos akademinį personalą sudaro mokslininkai, turintys daktaro laipsnius iš pirmaujančių universitetų visame pasaulyje. Taip pat turime mokslininkų, dalyvaujančių įvairiuose tyrimuose, o mūsų gamtos mokslų mokslininkai atlieka tyrimus apie 90 laboratorijų. Kai kurie mūsų fakulteto nariai netgi specializuojasi Eurazijos studijose. Priimti NU SSH studentai gali būti tikri, kad pasisems mūsų fakulteto žinių ir patirties tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Mūsų klasės yra nedidelės, kad mokiniai galėtų sulaukti individualaus savo instruktorių dėmesio. Be to, instruktoriai gali pritaikyti klases pagal kiekvieno mokinio poreikius, kad gautų geriausią mokymosi patirtį, nes mūsų mokymasis orientuotas į studentą. Mūsų dėstytojai gali dirbti su kiekvieno studento silpnybėmis ir tobulinti jų stipriąsias puses. Šis metodas neapleidžia laboratorinės patirties ir dalyvavimo tyrime: mūsų studentai įgyja praktinės laboratorinės patirties ir bendradarbiauja su kolegomis ar jų profesoriais atliekant tyrimus.

Studentams taip pat teikiama akademinė pagalba. Pavyzdžiui, studentai turi prieigą prie rašymo instruktorių ir trenerių, kurie padės jiems tapti tvirtais rašytojais per mūsų Rašymo centrą. Be to, dėl jau seniai veikiančio kolegų konsultavimo centro savo studentams sudarome kolegų patarėjų komandą, kurių dauguma yra apmokyti studentai, kurie padeda kitiems studentams priimti įvairius akademinius sprendimus, tokius kaip kursų atranka, bendra orientacija į naujus studentus, arba jei studentui reikia pagalbos naudojant universiteto išteklius.

Strateginis partneris

Viskonsino-Madisono universitetas (JAV)

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Programos mokestis už mokslą

Įranga

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai