Keystone logo
Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Įvadas

NEIU atgaivinkite savo aistrą.

Northeastern Illinois University yra vienas iš pačių įvairiausių universitetų JAV, kuriame svetingai lankosi daugiau nei 7000 studentų. Mažos klasės reiškia, kad glaudžiai bendradarbiausite su puikiais fakultetais, kurie padės atrasti ir vystyti idėjas, kurios formuos ateitį. Išmoksite kritiškai mąstyti, prisitaikysite prie pokyčių, spręsite problemas ir tapsite savo pasirinktos srities lyderiu - darbdavių geidžiamos savybės.

134919_AA-honors-students-11.jpg

Northeasterno 67 akrų pagrindinis miestelis yra saugių gyvenamųjų namų bendruomenėje, šiaurės vakarinėje Čikagos pusėje, Ilinojaus valstijoje.

Čikaga, kaip vienas didžiausių pasaulio miestų, yra pagrindinė verslo, technologijų, meno, maisto, architektūros ir sporto vieta.

134922_download-9.jpg

Čikagos įvairovė atsispindi parduotuvėse ir restoranuose, kurie yra vos pėsčiomis nuo NEIU taigi jūs niekada nebūsite toli nuo maisto ir kitų daiktų, prie kurių esate įpratę namuose. Šiaurės rytų studentai siūlo geriausius iš abiejų pasaulių - prieigą prie visos Čikagos siūlomų galimybių ir atsitraukimą nuo stumdymosi.

Mūsų universitetas trumpai

140592_about_graphicsFall20-02.png

Vietos

  • Chicago

    5500 N. St. Louis Ave. Chicago, IL 60625, 60625, Chicago

Klausimai