Keystone logo
New Jersey City University Verslo analizės ir duomenų mokslo bakalauras
New Jersey City University

Verslo analizės ir duomenų mokslo bakalauras

Jersey City, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 423 / per credit *

Stovykloje

* neakivaizdinės valstybinės studijos vienam kreditui yra 422,60 USD; ne visos darbo dienos užmokestis už valstybės kreditą yra 760,95 USD; dieninės valstybinės studijos yra 6338,45 USD; visą laiką mokoma už valstybės ribų - 11 413,90 USD

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Programa skirta suteikti studentams realaus pasaulio patirtį priimant duomenis pagrįstą sprendimą. Studentai išmoks pažangiausių analitinių įgūdžių, įskaitant populiarias mašininio mokymosi technikas, tokias kaip „Gilus mokymasis“, ir naudos programinės įrangos įrankius, kurie šiuo metu yra populiarūs pramonėje. Programos absolventai bus kruopščiai pasirengę įsitraukti į darbo jėgą.

Verslo analizės ir duomenų mokslo bakalauras parengs studentus įgūdžių, reikalingų rinkti, kaupti, analizuoti ir interpretuoti didelius duomenų kiekius, norint priimti verslo sprendimus. Programa skirta patenkinti augantį analizės ir duomenų mokslo specialistų poreikį įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip finansai, rinkodara, mažmeninė prekyba ir apskaita.

Verslo analizės ir duomenų mokslo bakalauro programa NJCU atspindi universiteto įsipareigojimą įgalinti įvairias, nepakankamai aprūpintas gyventojų grupes ir būti aukštojo mokslo institucija, reaguojanti į dinamiškas XXI amžiaus galimybes ir iššūkius. Programa taip pat pabrėžia NJCU verslo mokyklos pasiryžimą būti duomenimis grindžiama įstaiga.

Programa bus visiškai pritaikyta praktikai. Studentai, besimokantys patirties, bus pagrįsti realiame kontekste. Studentai išmoks analitinių įgūdžių ir naudos programinės įrangos įrankius, kurie šiuo metu yra populiarūs pramonėje, norėdami rasti verslo duomenų analizės problemų, su kuriomis dažniausiai susiduriama praktikoje, sprendimus. Studentai taip pat sužinos etines pareigas dirbant su dideliu duomenų kiekiu, kuris daugeliu atvejų gali būti privatus. Programos absolventai bus kruopščiai pasirengę imtis duomenų mokslininko vaidmens pramonėje.

Programa taip pat paruoš studentus priimti sertifikuotą „Analytics Professional“ (BŽŪP) sertifikatą.

Atvykstantys studentai gali pervesti iki 50% Verslo mokyklos kursų, reikalingų pagrindinėse studijose, kol katedra įvertins perkėlimo lygiavertiškumą. Įsigiję į NJCU, perkėlimo studentai turi atlikti bent 30 kreditų NJCU, kad patenkintų universiteto gyvenamosios vietos reikalavimus. Verslo mokykloje vykstančiuose kursuose studentai taip pat turi išlaikyti 2,5 ar geresnį GPA. Kiekviename verslo mokyklos kurse (ACCT, BUSI, ECON, FINC, MGMT, MKTG) studentai turi gauti C arba aukštesnį laipsnį, naudojamą vykdant baigimo reikalavimus.

Reikalavimai

Bendrieji pagrindiniai reikalavimai (33 kreditai)

Verslo įmonių programos 3
Operacijų ir projektų valdymo pagrindai 3
Verslo statistika 3
Valdymo principai 3
Marketingo principai 3
Pasaulinis verslas 3
Finansinė apskaita 3
Valdymo apskaita (išankstinis reikalingas ACCT 251) 3
Verslo teisė I: Verslo teisinė aplinka 3
Vadybiniai finansai (išankstinis reikalingas ECON 208, ACCT 252, MATH 164) 3
Verslo politika (išankstinis reikalingas FINC 371) 3

Specializacijos reikalavimai (24 kreditai)

Duomenų mokslo įvadas 3
Statistiniai ir matematiniai verslo analizės ir duomenų mokslo pagrindai 3
Verslo analizės ir duomenų mokslo programavimo pagrindai 3
Duomenų rinkimo, duomenų saugojimo ir valymo pagrindai 3
Verslo analizės ir duomenų mokslo prognozavimo modelių ir eksperimentinio dizaino įvadas 3
Verslo analizės ir duomenų mokslų duomenų vizualizavimo pagrindai 3
Mašininio mokymosi principai 3
Duomenų mokslo viršūnė 3

Pasirinktinai

Studentai gali pasirinkti pasirenkamuosius dalykus, kuriuos patvirtino katedros patarėjas bendrojo verslo srityje arba įvairiose disciplinose, įskaitant, bet neapsiribojant, ekonomikos, finansų, apskaitos, rinkodaros, informatikos, politikos mokslų, „GeoScience“ kursus arba nepilnamečių ar specializacijų grupes.

Būtini bendrojo ugdymo kursai

 • Išankstinis skaičiavimas verslo studentams arba „Analytics“ verslui ir ekonomikai
 • Ekonomikos principai: makrokomanda
 • Ekonomikos principai: Mikro

154452_pexels-photo-6238120.jpeg
Gabby K / pexels

Studentų mokymosi rezultatai

Baigę verslo analitikos ir duomenų mokslo bakalaurą, studentai galės:

 1. Nustatykite etikos problemas ir supraskite socialinės atsakomybės įtaką tvariai verslo praktikai.
 2. Įvertinkite informaciją ir pritaikykite kritinio mąstymo įgūdžius, kad nustatytumėte sprendimus ir informuotumėte apie verslo sprendimus.
 3. Pasinaudokite technologijomis, taikykite kiekybinius metodus ir interpretuokite duomenis verslo problemoms spręsti.
 4. Integruoti žinias apie pagrindines verslo koncepcijas ir produktyviai bendradarbiauti kaip komandos dalis.
 5. Efektyviai dirbkite įvairioje aplinkoje ir supraskite, kaip globalūs ir kultūriniai klausimai veikia organizaciją ir jos suinteresuotąsias šalis.
 6. Sukurkite aiškias ir glaustas rašytinio bendravimo formas, kad galėtumėte efektyviai perduoti idėjas ir informaciją, susijusią su verslo temomis.
 7. Efektyviai perteikite verslo koncepcijas žodžiu.
 8. Sukurkite dideles duomenų bazes, efektyviai rinkdami, saugodami ir valydami didelius duomenų kiekius iš įvairių šaltinių, pradedant realiuoju laiku vykstančiais finansų rinkos duomenimis ir baigiant socialinės žiniasklaidos duomenimis.
 9. Taikykite statistinę analizę ir mašininio mokymosi metodus kurdami nuspėjamuosius modelius.
 10. Naudodamiesi vizualizavimo metodais, paaiškinkite duomenų analizės išvadas.
 11. Parodykite gebėjimą naudoti didelius ir įvairius duomenų rinkinius ir taikyti nuspėjamą analizę priimant verslo sprendimus ir efektyviai skleidžiant rezultatus

Apie karjeros centrą

Karjeros centras teikia visapusiškas paslaugas ir išteklius, padedančius tirti karjerą, rasti darbo galimybes, pasirengti aukštojo mokslo mokyklai, tobulinti rašymo ir interviu įgūdžius ir atlikti tinkamas stažuotes karjeros pažangai. Mes turime informaciją ir nuorodas, kurios padės jums patenkinti jūsų darbo paiešką ir karjeros poreikius.

Gyvenk ten, kur moki!

Universiteto patirtis viršija klasės ribas. Štai keletas priežasčių apsvarstyti galimybę gyventi miestelyje:

Patogumas
Tu esi visko esmė. Nuo pamokų niekada nebūna daugiau nei kelių minučių. Veikla. Pietauti. Sporto ir sporto įranga. Bendrosios patalpos. Ir visa kita, ką gali pasiūlyti NJCU.

Daugiau lankstumo
Taip daug lengviau suplanuoti norimas klases, nesijaudinant dėl viešojo transporto tvarkaraščių ir važiavimo valandų. Naudokite naujai rastą laiką veiklai. Ypač tvirtas. Gal net keli papildomi miego mirktelėjimai!

Bendruomenės dvasia
Gyvenimas suteikia papildomą galimybę įsitraukti į unikaliai įvairią NJCU socialinę ir švietimo bendruomenę. Užmegsite viso gyvenimo draugystę ir užaugsite tiek asmeniškai, tiek socialiai.

Geresni laipsniai
Statistika rodo, kad studentai rezidentai gauna geresnius pažymius, beveik dvigubai dažniau patenka į Dekano sąrašą ir dažniau baigia studijas laiku. O laiku baigęs studijas reiškia mažiau skolų!

Įperkamos
Suskaičiavę ne universiteto miestelio būsto kainą (nuoma, komunalinės paslaugos, maistas, važiavimas į darbą ir atgal), galite nustebti, kad NJCU gyvenamosios vietos ir maitinimo planas gali būti būdas. Būsto stipendijas gali gauti kvalifikuoti studentai.

24 valandų apsauga ir dar daugiau
Visose gyvenamosiose patalpose visą parą teikiamos apsaugos, skalbimo kambariai, virtuvės įranga, studijų salonai, kompiuterių laboratorijos ir įvairios švietimo, viešųjų paslaugų ir poilsio programos.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Dvigubas verslo analitikos ir ekonomikos bakalauro laipsnis
  • Villaviciosa de Odón, Ispanija
 • Verslo analitikos bakalauras
  • Villaviciosa de Odón, Ispanija
 • Verslo administravimo ir duomenų analizės bakalauras – tarptautinis verslas
  • Lynchburg, Jungtinės Amerikos Valstijos