Keystone logo
New Mexico State University Genetikos ir biotechnologijos bakalauras
New Mexico State University

Genetikos ir biotechnologijos bakalauras

Las Cruces, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

01 Jul 2024

Request earliest startdate

USD 26 784 / per semester *

Stovykloje

* studentams nerezidentams| 8 458 USD studentams rezidentams.

Įvadas

Ar kada susimąstėte, kodėl jūsų plaukų ar akių spalva, veido bruožai ar kūno struktūra panaši į jūsų tėvų, senelių ar kitų artimų giminaičių? Kokie veiksniai lemia visų spalvų ir formų gėlių, medžių ir įvairių rūšių gyvūnų generavimą? Jei šie klausimai įsiminė, galvojote apie genetiką; paveldimumo mokslas. Genetika tiriama DNR / geno / genomo lygiu (molekulinė genetika, biotechnologija, genomika ir bioinformatika), organizmų lygiu (klasikinė arba Mendelio genetika) ir asmenų populiacijose / tarp gyventojų (populiacija ir kiekybinė genetika).

Genetika yra gyvų organizmų paveldimumo ir variacijos mokslas. Genetika tiriama DNR / geno / genomo lygiu (molekulinė genetika, biotechnologija, genomika ir bioinformatika), organizmų lygiu (klasikinė arba Mendelio genetika) ir asmenų populiacijose / tarp gyventojų (populiacija ir kiekybinė genetika). Vienas reikšmingiausių mokslinių pasiekimų istorijoje buvo genominių technologijų naudojimas pastaruoju metu nustatant daugumą žmogaus genų, taip pat daugumos kitų gyvūnų, augalų, grybų ir bakterijų genus.

Vienas iš svarbiausių mokslo laimėjimų istorijoje buvo genominių technologijų naudojimas, siekiant neseniai identifikuoti daugumą žmogaus genų, taip pat daugumą daugelio kitų gyvūnų, augalų, grybų ir bakterijų genų. Genetikai dabar turi didžiules galimybes panaudoti molekulinius, biocheminius, matematinius ir kompiuterių mokslu pagrįstus (bioinformatikos) metodus, kad ištirtų, kaip šie genai lemia stebimus bruožus. Ši informacija gali būti panaudota siekiant žymiai pagerinti žmonių sveikatą ir gerovę bei patenkinti pasaulio maisto ir skaidulų poreikius.

Genetikos laipsnis gali būti puikus pasirengimas karjerai akademinių tyrimų ir techninės pagalbos, mokymo, žemės ūkio, biotechnologijų pramonės, medicinos ir sveikatos mokslų, teismo medicinos, techninio rašymo ir pardavimo ar rinkodaros srityse. Tai taip pat puikus fonas studentams, norintiems stoti į magistrantūros programą, medicinos mokyklą ir veterinarijos mokyklą.

Genetikos programos bakalauro studentai turi uždirbti C ar geresnį pažymį, kad gautų kreditą už katedros ir nekatedros reikalaujamus kursus. Katedros privalomuose kursuose I pakopos kursus turi išklausyti visos specialybės, iš viso 31 kredito valanda*. Siekiant patenkinti skirtingus studentų pomėgius, teikiama II pakopos kursų serija, kurią sudaro 9–11 kreditų. Genetinėmis technologijomis grindžiamos etinės nuostatos bus įtrauktos į visą mokymo programą, o pagrindinės mokymo programos III pakopos dalyje bus sutelktas dėmesys į mokslą ir etiką.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai