Keystone logo
New York University

New York University

New York University

Įvadas

NYU „Tandon“ inžinerijos mokykla, kurios ištakos siekia 1854 m., Yra dviejų stiprių tradicijų sąjungos rezultatas. Mes esame sujungę pasaulinio lygio mokslinį universitetą mieste ir inžinerijos mokyklą, skirtą prielaidai, kad jūs galite gimti bet kur, bet ne čia, Brukline.

„NYU Tandon“ kiekvienos juostos studentai gali leistis į savo keliones į džiaugsmingą karjerą, verslumo sėkmę ir technologines naujoves - taip pat svarbu ir į savęs atradimą. Mūsų absolventai pradėjo steigti įmones, keliavo už Žemės ribų, pasiekė sėkmės posėdžių salėje ir pasiekė savo akademinės srities viršūnę.

Jie dalijasi mūsų, kaip institucijos, pagrindiniu įsitikinimu: kad pasinaudojus mokslo ir technologijų galia bus sukurta teisingesnė visuomenė ir ekologiškesnis, saugesnis, geriau sujungtas pasaulis.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Brooklyn

    MetroTech Center,6, 11201, Brooklyn

    Klausimai