Keystone logo
Newberry College - South Carolina IS ISTORIJOS BA
Newberry College - South Carolina

IS ISTORIJOS BA

Newberry, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Istorijos programa siūlo kursus, skirtus studentams plačiau suprasti kitas kultūras ir pagrįstai įvertinti šiuolaikinio pasaulio tendencijas ir pokyčius. Skyriuje taip pat rengiami kruopščių tyrimų ir kritinės analizės metodai. Istorijos kursuose, siūlomuose Newberry koledže, pabrėžiamas rašytinio ir žodinio bendravimo įgūdžių ir kritinio mąstymo ugdymas.

Midlandso rajone yra daug istorinės reikšmės vietų, įskaitant revoliucijos ir pilietinių karų mūšio laukus. Daugelis istorikų mano, kad Kings Mountaino ir Cowpenso mūšiai yra lūžio taškai revoliuciniame kare. Kolumbijoje, esančioje vos per 40 minučių nuo „Newberry“, yra daugybė istorijos muziejų, įskaitant Manno-Simonso afroamerikiečių kultūros muziejų, konfederatų relikvijų kambarį ir muziejų, Pietų Karolinos valstijos muziejų, Istorinio Kolumbijos fondą ir Valstybinius archyvus.

Istorijos pagrindą sudaro 42 kreditų valandos, įskaitant istorijos pagrindą ir pasirenkamuosius dalykus, ir du užsienio kalbos semestrai (kuriuos taip pat galima įvykdyti atliekant praktikos testus arba AP kreditą), taip pat galimybė pasirinkti konstitucinę teisę ir (arba) vieną iš trijų Bažnyčios istorijos pamokos link pagrindinės

Karjeros galimybės:

Vidurinės mokyklos mokytojas

Kolegijos profesorius

Bažnyčios profesionalas

Verslininkas

Teisininkas

Politikė

Istorikas

Bibliotekininkas

JAV kariuomenė

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai