Keystone logo
© Newcastle University
Newcastle University Undergraduate programs

Newcastle University Undergraduate programs

Newcastle University Undergraduate programs

Įvadas

Niukaslo universitetas

Pasaulinis 125 geriausių universitetų (QS World University Rankings 2023) universitetas Niukasle gyvena 29 000 studentų iš 140 šalių.

„Russell Group“ įkūrėjai esame vienas iš 19 universitetų pasaulyje – ir tik trys JK – sulaukę penkių plius QS žvaigždučių įvertinimo už bendrą meistriškumą (2022 m.).

Savo ištakas galime atsekti iki Medicinos ir chirurgijos mokyklos, įsteigtos 1834 m.

Šiandien pasaulinio lygio mokslinius tyrimus deriname su pasaulinio lygio akademine patirtimi.

Esame pasaulinis lyderis, turintis stipriąsias senėjimo ir sveikatos, duomenų, energijos, miestų ir kūrybinių menų srityse. JK 2021 m. mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje 42 % mūsų tyrimų buvo įvertinti kaip pirmaujantys pasaulyje.

Naudodamiesi 5 žvaigždučių mokymu (QS Stars 2022), ugdome visą gyvenimą. Studentams kyla iššūkis ir jiems teikiama pagalba mokytis iš pasaulinio lygio ekspertų iš daugiau nei 185 bakalauro ir 300 magistrantūros laipsnių.

Studentų patirtis

Studentams padeda išnaudoti visą savo potencialą mūsų Studentų sveikatos ir gerovės paslaugos, teikiančios konsultacijas, psichinės sveikatos, negalios ir specialistų mokymosi pagalbą, taip pat finansinę paramą, tikėjimą ir dvasingumą.

Sukūrėme internetinį akademinių įgūdžių rinkinį, skirtą padėti mokiniams tapti veiksmingais nepriklausomais besimokančiaisiais.

Mūsų studentų sąjunga yra Niukaslo patirties esmė, siūlanti daugiau nei 180 studentų vadovaujamų draugijų ir daugiau nei 60 sporto klubų.

Populiariausias studentų miestas Daugiakultūris, gyvybingas ir draugiškas Niukaslas yra Šiaurės Rytų Anglijos sostinė – universiteto miestelis yra jo centre.

Pasaulio 50 geriausių ir JK 10 geriausių studentų miestų, tai taip pat vienas iš labiausiai prieinamų JK (QS Best Student Cities, 2023).

Niukaslas siūlo aukščiausios klasės sportą, gyvybingą meno sritį, puikias apsipirkimo galimybes ir įdomų naktinį gyvenimą. Jis taip pat yra netoli gražių kaimo vietovių ir apdovanojimus pelniusių paplūdimių.

Universiteto ypatybės

Mūsų 50 akrų miestelis Niukaslio miesto centre yra mūsų mokymo, tyrimų ir bendradarbiavimo centras. Tai apima mokslinių tyrimų inovacijų, mokymo ir mokymosi bei dalyvavimo priemones.

Studentai naudojasi tokiomis paslaugomis kaip mūsų apdovanojimus pelniusios bibliotekos paslaugos ir Fizinio poilsio ir sporto centras.

Siekiame būti tvariu miesteliu, skatinančiu iniciatyvas, skatinančias mūsų studentus ir darbuotojus laikytis tvaraus gyvenimo būdo.

Mūsų įsipareigojimai aplinkosaugos srityje buvo apdovanoti „People and Planet University League“ pirmosios klasės apdovanojimu.

Nesvarbu, ar esate bakalauro studijas baigęs, pirmą kartą norintis gyventi vienas, baigęs magistrantūros studijas su savo partneriu ar bet kas, turintis šeimą, mes galime padėti rasti kur gyventi.

Sutartys su bakalaurais sudaromos 39 arba 40 savaičių, o magistrantams – 50 savaičių. Tai leidžia palikti savo daiktus savo kambaryje, jei grįžtate namo trumpoms atostogoms. Mūsų apgyvendinimo įstaigose savaitgaliais ar atostogų metu maitinimas neteikiamas.

Jei esate magistrantūros studentas ir jums siūloma 40 savaičių sutartis, galime pasiūlyti jums pratęsti vasarą kitoje gyvenamojoje vietoje.

Šis apgyvendinimo tipas tinka ir neakivaizdiniams studentams. Jei galime pasiūlyti jums apgyvendinimą, yra minimalus sutarties terminas.

    Vietos

    • Newcastle upon Tyne

      Newcastle University, NE1 7RU, Newcastle upon Tyne

    Klausimai