Keystone logo
Newport University Latvia

Newport University Latvia

Įvadas

Niuporto universitetas yra amerikietiško stiliaus akademinis ir profesinis institutas, įsteigtas teikti nuotolinį / internetinį ir reguliarią mokslą laipsnių link. Niuporto universitetas turi autonominio tarptautinio atvirojo universiteto pažymėjimą, diplomą, bakalauro, antrosios pakopos ir daktaro kvalifikaciją.

NU filosofija tarptautinio švietimo poreikiams yra gana paprasta. Manome, kad turime pažvelgti į mokymosi planą, kurį Dievas įdėjo į kiekvieną žmogų. Kai šis poreikis nėra pripažįstamas ir priimamas, jis sukelia įtampą jauniems žmonėms ir kitiems besimokantiems. Be to, mes tikime, kad kiekvienas žmogus paveldėjo teisę mokytis. Mes taip pat manome, kad visi žmonės yra lygūs, o besivystančių šalių studentai paveldi tą pačią teisę studijuoti panašius kursus, kuriuos gali studijuoti išsivysčiusių šalių studentai.

Ne visi besidomintys besivystančių šalių studentai gali sau leisti atvykti studijuoti į išsivysčiusių šalių institucijas. Kaip toks, mes manome, kad reikia padėti tokiems studentams teikiant jiems tarptautiniu mastu priimtą mokymo programą ir kursus pasitelkiant lanksčius mokymo metodus savo gimtosiose šalyse, kuriuos jie jaučiasi patenkinti siekdami savo asmeninių ir profesinių tikslų.

Vietos

  • Newport Beach

    Dove Street,1601, 92660, Newport Beach

    Klausimai