Keystone logo
Nichols College

Nichols College

Nichols College

Įvadas

Nichols College esame pasiryžę plėtoti rytojaus verslo lyderius per dinamišką, į karjerą orientuotą švietimą. Stipri verslo mokymo programa kartu su tvirta laisvųjų menų šerdimi yra pagrindas, kuriuo remiasi visos mūsų pagrindinės įmonės. Svarbiausias mūsų mokymo planas yra didelis dėmesys lyderystei, kuris atitinka mūsų šūkį „Sužinok“. Vadovauti. Sėkmingai.

Naršydami šioje svetainėje sužinosite, kas daro „Nichols“ bendruomenę tokią gyvybingą - reikšmingos galimybės studentams užimti lyderio pozicijas klasėje ir už jos ribų; palaikančią ir kuruojančią aplinką; aukštos kvalifikacijos fakultetas; miestelio kraštovaizdis, kuris kiekvienais metais plečiasi naujais moderniausiais pastatais ir patobulintomis patalpomis; didelę praktikos ir studijų užsienyje patirtį; ir, žinoma, bizonų karštinė mūsų klestinčioms sportininkų komandoms.

Studentų sėkmė tiek akademiniame rengime, tiek asmeniniame tobulėjime, tiek profesinėse srityse apibrėžia „Nichols“ išsilavinimą. Kolegija didžiuojasi tūkstančiais „Nichols“ absolventų, kurie sukūrė savo sėkmės istorijas. Tarp jų yra generaliniai direktoriai, įmonių prezidentai ir verslo verslininkai, kurie tvirtą Nichols verslo išsilavinimą ir puoselėjančią atmosferą laiko jų virsmo iš studento į profesionalą pagrindu.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Dudley

    Center Road,129, 01571, Dudley

    Klausimai