Keystone logo
Nichols College Menų bakalauras KOMUNIKACIJA
Nichols College

Menų bakalauras KOMUNIKACIJA

Dudley, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

„Nichols“ komunikacijos laipsnis paruošia studentus dinamiškai karjerai žiniasklaidos, žurnalistikos, socialinės žiniasklaidos, rinkodaros ar rašymo srityse. Šioje programoje būsite pasinėrę į praktinius bendravimo įgūdžių, įskaitant vaizdo įrašymo įgūdžius, naudojimąsi mūsų žalio ekrano kambariu ir redagavimo paketu. Tai padarysite nagrinėdami vis didėjantį žiniasklaidos ir socialinės žiniasklaidos vaidmenį visuomenėje ir versle.

Pagrindinės komunikacijos specialybės vertinamos begale profesijų dėl jų sugebėjimo panaudoti kritinį mąstymą ir analitinius įgūdžius, norint sukurti sėkmingus tarpusavio santykius ir veiksmingai prisidėti prie grupės dinamikos. Remiantis neseniai atlikta Amerikos kolegijų ir universitetų asociacijos apklausa, daugiau nei 80 procentų darbdavių teigia, kad efektyvūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai yra vieni svarbiausių įgūdžių, kurių jie ieško priimdami sprendimus dėl įdarbinimo. Komunikacijos specialybės yra pasirengusios keisti darbo vietą ir pasaulį.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Organizacinės ir strateginės komunikacijos menų bakalauras
    • Bolivar, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Organizacinės komunikacijos bakalauras
    • Nashville, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Reklamos ir viešųjų ryšių laipsnis
    • Valencia, Ispanija