Keystone logo
Northern Kentucky University

Northern Kentucky University

Įvadas

Pažadinkite savo vidinį verslo vadovą. NKU „Haile“ / JAV banko verslo kolegija paruošia jus apdovanoti darbo vietas šioje srityje. Verslo pramonė reikalauja kvalifikuotų specialistų, pasirengusių priimti besikeičiančio pasaulio iššūkius. Esame pasiryžę suteikti jums įrankius ir tinklų kūrimo galimybes, kad galėtumėte klestėti. Tegul Northern Kentucky University yra jūsų partneris siekiant jūsų švietimo ir karjeros tikslų.

NKU „Haile“ / JAV banko verslo koledžas yra viena iš pasirinktų verslo mokyklų grupių, atitinkančių griežčiausius verslo švietimo kompetencijos standartus, kuriuos nustatė Asociacija Išankstinėms koleginėms verslo mokykloms (AACSB). AACSB akreditaciją įgijo 876 verslo įstaigos 57 šalyse ir teritorijose.

Haile / JAV banko verslo kolegija yra NKU Statybos valdymo programa, kurią akreditavo Amerikos statybos švietimo taryba (ACCE). ACCE yra pirmaujanti pasaulinė kokybiško statybų švietimo propaguotoja, skatinanti, remianti ir akredituojanti kokybiškas statybų švietimo programas.

Vietos

  • Highland Heights

    Louie B Nunn Drive, 41099, Highland Heights

    Klausimai