Keystone logo
© NKUA
National and Kapodistrian University of Athens

National and Kapodistrian University of Athens

National and Kapodistrian University of Athens

Įvadas

Ketverių metų bakalauro programa, dėstoma anglų kalba, skirta Graikijos senovės studijoms. Programą siūlo National and Kapodistrian University of Athens (įsikūręs savo Filosofijos mokykloje). Skirta tarptautiniams studentams, ji suteikia unikalią galimybę studijuoti senovės Graikijos kultūrą ir įgyti pirmų žinių apie kai kuriuos svarbiausius Graikijos archeologinius paminklus ir vietas, pvz., Atėnų Akropolį ir Partenoną, Delfus ir Olimpiją. Programa apima graikų archeologijos, senovės Graikijos istorijos ir literatūros bei šiuolaikinės graikų kalbos kursus. National and Kapodistrian University of Athens , turintis daugiau nei 180 metų akademines tradicijas, garantuoja aukštos kokybės bakalauro studijų programą, pagrįstą patirtiniu mokymusi ir siūlo sistemingas disciplinų žinias bei kritinio ir kūrybinio mąstymo įgūdžius.

Idėja įkurti universitetą Graikijoje kilo kartu su Graikijos nepriklausomybės karu, dar vadinamu Graikijos revoliucija. National and Kapodistrian University of Athens , oficialiai įkurtas 1837 m. balandžio 14 d., yra pirmasis universitetas ne tik Graikijoje, bet ir Balkanų pusiasalyje bei rytiniame Viduržemio jūros regione.

Studentai

Daugiau nei 68 000 bakalauro ir antrosios pakopos studijų studentų buvo atrinkti studijuoti viename iš mūsų 43 skyrių, paskirstytų devyniose mokyklose.

Siūloma daugiau nei 200 magistrantūros studijų programų, apimančių įvairias mokslo sritis ir menus. Keturios iš šių magistrantūros studijų programų siūlomos bendradarbiaujant su pagrindiniais mokslinių tyrimų institutais, tokiais kaip Aleksandro Flemingo biomedicinos mokslų tyrimų centras, Nacionalinis mokslinių tyrimų centras (NCSR) „Demokritos“, Graikijos atominės energijos komisija ir kt. Buvo sudarytos bendradarbiavimo sutartys. įsteigta kartu su 28 Europos universitetais, siekiant bendrai prižiūrėti daktaro disertacijas, apimančias visas mūsų universiteto akademines sritis.

2 100 dėstytojų, mokslinių tyrimų ir techninio personalo padės jums studijuoti ir atlikti mokslinius tyrimus, o maždaug 1 000 administracijos darbuotojų.
National and Kapodistrian University of Athens dėstytojai, mokslininkai ir studentai visus metus yra skirti mokslinei veiklai. Iš viso 224 universitetų laboratorijos, 11 bibliotekų ir 13 teminių muziejų yra išplatintos visose atitinkamose mokyklose, kurios atlieka švietimo, fundamentinių ir taikomųjų tyrimų tikslus. Klinikiniai tyrimai ir edukacija vykdomi ir 71 Sveikatos mokslų mokyklos klinikoje. Jie veikia Atėnų ligoninėse (Attikon, Evangelismos, Hippokrateion, Laikon ir kt.) arba susijusių Akademinių skyrių patalpose.

9 Universiteto mokyklose užregistruota 7600 tarptautinių studentų. Visus atvykstančius studentus skatiname įsitraukti į kuo daugiau studijų ir laisvalaikio galimybių.

Tyrimai

National and Kapodistrian University of Athens yra intensyviausias moksliniams tyrimams universitetas, kuriame fakulteto daktaras. kandidatai ir mokslininkai nuolat meta iššūkį žinių riboms ir publikuoja savo darbus aukšto lygio mokslinių tyrimų žurnaluose. Dėl šių intensyvių pastangų NKUA užėmė 1 vietą tarp Graikijos universitetų ir 41 vietą tarp geriausių pasaulio universitetų pagal Webometrics Google Scholar citatas.

Moksliniai tyrimai ir plėtra – individualūs ir kolektyviniai, finansuojami ir nefinansuojami – yra akademinės bendruomenės prioritetas, siekiantis:

  • Tobulinti vidinius bendradarbiavimo mechanizmus, skatinančius ir dalijantis gerąja patirtimi,
  • Prisidėti prie universiteto mokslinių grupių ir pavienių tyrėjų vykdomų mokslinių projektų įgyvendinimo doktorantūros ir podoktorantūros lygiu, bendradarbiaujant su kitų Graikijos ir užsienio institucijų mokslininkais,
  • Dalyvavimas kaip koordinatorius arba partneris Europos ir tarptautiniuose mokslinių tyrimų projektuose,
  • Mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymas bakalauro ir antrosios pakopos studentams, kurie studijų metu taip pat turėtų praktikuotis laboratorijose ir (arba) universiteto klinikiniuose skyriuose, dalyvauti konferencijose su popieriniais pranešimais, diskusijose, seminaruose, kasinėjimais, baigiamomis rašytinėmis užduotimis ir kt. jų studijų sritis ir kt.
  • Didesnis bendradarbiavimas su verslu ir pramone ir mokslinių tyrimų rezultatų nustatymas, žemėlapių sudarymas, reklamavimas ir ekonominis panaudojimas, intelektinės nuosavybės apsauga įsigyjant patentus ir atskirų įmonių steigimas.

Vietos

  • Athens

    University Campus, Zografou, Athens, Greece, 157 72, Athens

Klausimai