Keystone logo
Melbourne Polytechnic Hospitality Management bakalauras
Melbourne Polytechnic

Hospitality Management bakalauras

Preston, Australija

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* AUD $ 15600 per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Įsitink į pasaulinę karjerą? Australija siūlo pasaulinio lygio mokymosi galimybes svetingumo vadyboje, o Melbourne Polytechnic bakalauras - Hospitality Management - nustato standartą. Plėtoti savo lyderystės gebėjimus ir įgyti praktinių pramonės įgūdžių ir žinių, kurių jums reikia norint valdyti verslą ir įrenginius visame pasaulyje su šiuo laipsniu.

83218_ScreenShot2018-09-29at5.52.31PM.png

Įsitink sau kombinuotą valdymo ir svetingumo įgūdžių rinkinį

Pasaulinė svetingumo industrija turi vadovų, turinčių stiprių praktinių įgūdžių, praktinės patirties ir puikus vadovavimo gebėjimų. Melbourne Polytechnic "Hospitality Management" bakalauras sujungia svetingumo valdymą ir verslo valdymą, kad užtikrintumėte, kad jūs greitai pakilsite svetingumo valdymo verslo pasaulyje.

Melbourne Polytechnic "Hospitality Management" absolventai dirba viešbučių valdymo pareigose visame pasaulyje, o kiti vykdo magistrantūros studijas.

Gaukite pasaulinio lygio pasaulinį švietimą svetingumo vadove su Melbourne Polytechnic

Jūs išmoksite iš mūsų akademiškai kvalifikuotų pagrindinių pramonės ekspertų darbuotojų naudinga ir palaikoma aplinka.

Studentai visapusiškai naudojasi Melbourne Polytechnic specialistų svetingumo industrijos galimybėmis ir ištekliais.

Melbourne Polytechnic "Hospitality Management" bakalauro programa turi studentų mainų sutartis su keliomis tarptautinėmis institucijomis, kurios suteikia jums galimybę šešis mėnesius mokytis kitoje šalyje.

Studentai, sėkmingai baigę pirmąjį dvejų metų bakalauro laipsnį, gali nuspręsti išeiti su "Hospitality Management Associate Degree" kvalifikacija.

Tarptautinių studentų įėjimo reikalavimai

Sėkmingai baigėme 12 metų VCE (arba lygiavertį) su anglų kalba arba sėkmingai baigėme TAFE diplomo kursą svetingumo vadyboje (arba lygiavertėje) arba atitinkamą pramonės patirtį, parodančią gebėjimą dirbti laipsniu. Papildomas reikalavimas tarptautiniams studentams yra Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS) 6 lygis.

83217_ScreenShot2018-09-29at5.52.52PM.png

Panašiai kaip ir pasirinkus kursą, kiekvieno studento aplinkybės yra skirtingos, kai kalbama apie mokestį už mokslą, ir mes galime jus supažindinti su mokesčio struktūra. Kiekviename kurso puslapyje pateikiami konkretūs mokesčiai arba apsilankykite Vietinių studentų mokesčių puslapyje arba Tarptautinio mokinių mokesčio puslapyje, jei norite gauti daugiau informacijos.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Svetingumo vadybos bakalauras
  • Zürich, Šveicarija
  • Antwerp, Belgija
  • + 7 Daugiau
 • Bakalauras (Hons) Svetingumo verslo valdymas
  • Leeds, Jungtinė Karalystė
 • B.A. in Hospitality Management
  • Plymouth, Jungtinės Amerikos Valstijos