Keystone logo
North Carolina State University

North Carolina State University

North Carolina State University

Įvadas

NC valstijos gamtos išteklių kolegijoje mūsų misija yra palikti pasaulį geriau nei mes jį radome. Mes siekiame apsaugoti ir puoselėti aplinką, kurti tvarius produktus ir spręsti didelius visuomenės iššūkius.

Įvairių programų asortimente mes teikiame studentams techninę patirtį ir praktinę patirtį, kurios jiems reikia norint klestėti pasaulyje. Mes skatiname apdovanojimus pelniusį fakultetą dirbti įvairiose disciplinose ir ieškoti novatoriškų sprendimų globaliems iššūkiams. Mes bendradarbiaujame su pramone ir vyriausybe, kad mūsų tyrimai būtų atliekami visur bendruomenėse.

Beveik šimtmetį kolegija tarnavo gyvybiškai svarbioms pramonės šakoms Šiaurės Karolinoje - įskaitant didžiausią valstijos gamybos sektorių, miško ir medienos produktus; didžiausias paslaugų sektorius - turizmas; ir daugiau nei pusė milijono miško žemės savininkų. Kartu šios pramonės šakos išsaugo daugiau nei pusę milijono darbo vietų ir sukuria 50 milijardų dolerių metinį ekonominį poveikį.

Tačiau mūsų tyrimai eina dar toliau: mes esame pripažinti visame pasaulyje kaip tvarumo, žemės ir vandens valdymo bei sprendimų statybinės ir natūralios aplinkos sankirtoje ekspertai. Laikydamiesi NC valstybės žemės dotacijos misijos, mes stengiamės užtikrinti sveikesnę, tvaresnę ateitį visiems.

Vietos

  • Raleigh

    Raleigh, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai