Keystone logo
North Central College

North Central College

North Central College

Įvadas

Nuo 1861 m. North Central yra vieta, kur naujos idėjos atveria neribotas galimybes. Esame nepriklausoma kolegija, skirta laisvųjų menų ir mokslų galiai paversti studentus lyderiais tiek karjeroje, tiek bendruomenėse. Mūsų beveik 3000 studentų studijuoja daugiau nei 65 bakalauro ir magistrantūros studijų programose, o jų išsilavinimas tapo turtingesnis dėl palaikomų dėstytojų ir personalo, pasaulinio lygio įrenginių ir daugybės galimybių mokytis ne tik klasėje.

Koledžas juda

Remdamasi daugiau nei 150 metų meistriškumo pagrindu, „North Central“ toliau auga su daugybe naujų įrenginių, programų ir iniciatyvų.

Kolegija atidaryta su 40 studentų viename dviejų aukštų pastate Plainfield mieste, Ilinojaus valstijoje. Nuo to laiko du kartus pakeitėme pavadinimus (į Šiaurės Vakarų, paskui Šiaurės Centrinį), vieną kartą persikėlėme (iš Plainfieldo į Napervilį) ir nuolat augome (iki maždaug 3000 studentų).

Bėgant metams tūkstančiai atsidavusių studentų, absolventų, dėstytojų, darbuotojų ir draugų padėjo mums klestėti sunkiausiais iššūkiais – karais, ekonomine krize, socialiniais sukrėtimais ir kt. – ir sukurti nuostabią ateitį su viltimi ir pažadais.

Mes patenkinome besikeičiančius studentų poreikius nuo pilietinio karo veteranų iki tūkstantmečio verslininkų. Ir mes visada likome ištikimi savo moralinės drąsos ir ateities mąstymo paveldui.

Šiandien esame aukščiausio lygio privati visapusiška laisvųjų menų ir mokslų kolegija. „US News & World Report“ priskiria mus „geriausių Amerikos koledžų“ grupei, vienai iš šešių geriausių vidurio vakarų mokyklų, kurios „tvirtai įsipareigojo dėstyti bakalauro studijas“. Studentai renkasi iš daugiau nei 55 bakalauro specialybių ir penkių studijų programų sričių.

Nors Kolegija iš pradžių neskatino organizuotos lengvosios atletikos, kad atitrauktų dėmesį nuo svarbesnių dalykų, mūsų 26 tarpuniversitetinės sporto šakos NCAA III divizione daro mūsų atletikos skyrių didžiausiu Ilinojaus ir Viskonsino koledžo konferencijoje (CCIW). „North Central“ didžiuojasi 32 komandiniais nacionaliniais čempionatais ir 123 individualiais šalies čempionais.

Nors esame susiję su Jungtine metodistų bažnyčia, sveikiname ir skatiname visų tikėjimų studentus ir darbuotojus. Mes apgalvotai plečiame savo akademines programas, kad atsilieptume į mūsų nuolat kintančio pasaulio poreikius, neseniai įtraukėme Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos studijas kartu su arabų kalba. Mes keičiame savo patalpas – dramatiškiausiai – nauju tarpdisciplininiu mokslo centru, esančiu Brainard gatvės ir Van Buren aveniu kampe.

Tai buvo nuostabūs 150+ metų. Tačiau aišku, kad geriausia dar tik ateis!

Vietos

  • Naperville

    North Brainard Street, 30, 60540, Naperville

Klausimai