Keystone logo
North China Electric Power University (NCEPU) Branduolinių mokslų ir inžinerijos bakalauras
North China Electric Power University (NCEPU)

Branduolinių mokslų ir inžinerijos bakalauras

Changping District, Kinija

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Branduolinių mokslų ir inžinerijos mokykla (SNSE) buvo įkurta remiantis vyraujančiomis North China Electric Power University (NCEPU) , siekiant įgyvendinti nacionalinę politiką dėl „vidutinės trukmės ir ilgalaikio branduolinės energetikos plėtros plano“. Ši mokykla taip pat yra pagrindinė švietimo sistemos sudedamoji dalis, turinti „didelės elektros energijos“ ypatybes, kuriant ypatingą dėmesį dalykams, susijusiems su naujo tipo energija.

SNSE buvo įkurta 2007 m. Turėdama dvi pagrindines provincijų ir ministrų laboratorijas (Pekino branduolinės energetikos pasyviosios saugos technologijos laboratoriją ir valstybinę branduolinės energetikos programinės įrangos energetikos laboratoriją), SNSE suteikiama teisė suteikti daktaro laipsnį antrojo lygio disciplinoje. Branduolinė energetika ir energetikos inžinerija ir magistro laipsnis branduoliniame moksle ir technologijoje. Mokykloje yra nacionalinis eksperimentinis mokymo centras, skirtas visapusiškam branduolinės energetikos inžinerijos modeliavimui, ir nacionalinė branduolinės energetikos inžinerijos praktinio mokymo bazė. Pirmojo lygio dalykas „Branduolinis mokslas ir technologija“ užėmė 9 vietą Kinijos drausmės reitinge.

SNSE bakalauro programos apima branduolinę inžineriją ir technologijas, radiacinę apsaugą ir branduolinę saugą. Branduolinės inžinerijos ir technologijos programa, į kurią buvo priimami studentai nuo 2004 m., 2008 m. Buvo įvertinta kaip trečioji Nacionalinio charakteristikos disciplinos plėtros centro partija ir 2010 m. - kaip viena iš pirmųjų Nacionalinio išskirtinių inžinierių plano partijų. 2012 m. Programa buvo įtraukta į nacionalinės bakalauro studijų kokybės ir mokymo reformos projekto pagrindinės visapusiškos reformos demonstravimo vietą. Remdamasi eksperimentais universitete, modeliavimo praktika ir praktika ne universitete, mokykla parodė talentą ugdančias savybes, akcentuodama teorinius pagrindus, praktiką ir profesinius įgūdžius.

Apie Mokyklą

Klausimai