Keystone logo
Northern State University

Northern State University

Northern State University

Įvadas

„Northern“ yra pripažinta dėl aukštos kokybės į studentą orientuoto švietimo. Be griežtų konkrečioms sritims taikomų akademinių programų, visi studentai baigia laisvųjų menų ir mokslų programą, kuri parengia studentus, turinčius XXI amžiaus kritinio mąstymo, problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžių, kurie vienodai vertinami aukštesniosiose profesinėse ir magistrantūros studijose, taip pat darbo jėga. Abu moko fakulteto mokslininkai, kurie individualizuoja mokymą ir kuravimą, o juos palaiko svetingas personalas. Patirtinis mokymasis yra įtrauktas į mokymo programą, įskaitant galimybes baigti bakalauro studijas, stažuotes ir mokymąsi paslaugų srityje.

„Northern“ taip pat siūlo išsamią ir labai sėkmingą lengvosios atletikos programą, remiančią 15 NCAA II diviziono tarpuniversitetinių sporto šakų, kurios varžosi Šiaurės Saulės tarpuniversitetinėje lengvosios atletikos konferencijoje (NSIC). Jūs taip pat mėgausitės visapusiška koledžo patirtimi aplinkoje, kuri yra įsipareigojusi jūsų sėkmei vaizduojamojo ir scenos meno srityse, studentų organizacijose ir viduje, dalyvaudami aktyviame renginių miestelyje tvarkaraštyje, studijuodami užsienyje ir įsitraukdami į nuostabią bendruomenę.

„Northern“ yra saugiame ir gražiame miestelyje svetingoje Aberdyno bendruomenėje, Pietų Dakotoje. Mums labai pasisekė, kad turime puikius santykius su įmonėmis, organizacijomis ir asmenimis visoje bendruomenėje ir visame regione.

Pasididžiavimo taškai

Sužinokite, kodėl Northern yra puiki vieta atskleisti savo potencialą

„NSU Points of Pride“ parodo jums išskirtinį miestelį, palaikančią bendruomenę ir puikias mokymosi galimybes, kurias rasite prisijungę prie mūsų paketo!

 • „US News & World Report“ daugiau nei dešimtmetį pripažinta viena geriausių vidurio vakarų viešųjų bakalauro koledžų.
 • Pavadintas vienu iš 100 įperkamiausių kolegijų ir universitetų (Kolegijos konsensusas)
 • Čia gyvena beveik 3500 studentų iš visos šalies ir viso pasaulio
 • Rūpestingi dėstytojai – dauguma turinčių daktaro laipsnius – susipažįsta su studentais, nes studentų ir dėstytojų santykis yra 18:1
 • Šiuolaikinis regioninis mokslo švietimo centras suteikia galimybę atlikti pažangiausius bakalauro tyrimus
 • Palaikanti Aberdyno bendruomenė yra įvertinta kaip 2 geriausias mažas koledžo miestelis JAV (USA Today College)
 • Visiškai naujos gyvenamosios patalpos suteikia namų komfortą
 • Unikali partnerystė su SD mokykla akliesiems ir silpnaregiams suteikia galimybę praktiškai mokytis klasėje.
 • Turėdami daugiau nei 50 specialybių būsite pasirengę savo svajonių karjerai
 • Daugiau nei 80 procentų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą, įskaitant WolfPACT, didžiausią ketverių metų garantuotą stipendiją Pietų Dakotoje.
 • Puikus studentų dalyvavimas, įskaitant dešimtis pripažintų studentų organizacijų
 • Daugiau nei 150 milijonų JAV dolerių privačiai finansuojamiems statybos projektams ir stipendijoms per dešimtmetį
 • 13 metų iš eilės vyrų ir moterų krepšinio lyderis šalyje Nr

Misija

Northern State University suteiks įvairias akademines, pilietines, socialines ir kultūrines galimybes, kurios parengia studentus per laisvuosius menus, profesinį išsilavinimą ir e. mokymąsi jų ateities pastangoms, kartu praturtindamas vietos ir regiono bendruomenę.

Vizija

Northern State University bus regioniniu mastu pripažintas kaip į studentus orientuota, įvairi bendruomenė, skirta mokymo ir mokymosi meistriškumui, kūrybiškumui ir pilietiniam bei pasauliniam sąmoningumui.

Vertybės

Northern State University studentai, dėstytojai ir darbuotojai yra įsipareigoję laikytis šių vertybių:

 • bendruomenė
  Kurti įtraukimo, priklausymo ir kolegialumo kultūrą, kuri gerbia žinių, kultūros ir pasaulėžiūros įvairovę
 • Atradimas
  Siekiame griežtumo ir tobulumo švietimo, tyrimų ir dalyvavimo srityje mūsų studentų, valstybės ir regiono labui
 • Sąžiningumas
  Aukščiausių sąžiningumo, sąžiningumo ir skaidrumo standartų laikymasis ir įsipareigojimas atsakingai valdyti išteklius

Universiteto ypatybės

Vieta, kuri jaučiasi kaip namuose

Šiaurinis miestelis yra vienas gražiausių regione, kuriame yra istorinių pastatų, modernių įrenginių ir parką primenančių žaliųjų erdvių.

„Northern“ galite apžiūrėti daugybę meno galerijų, atsipalaiduoti prie Studentų centro židinio, mokytis bibliotekoje, sportuoti Barneto centre ar net pamaitinti voveres miestelio žaliojoje erdvėje. Kad ir kur eitumėte, visada jausitės kaip namie.

Taip pat jausitės saugiai mūsų gerai apšviestame, saugiame miestelyje, esančiame svetingoje bendruomenėje. „USA Today“ koledžo įvertintas 2 geriausiu mažu koledžo miesteliu Amerikoje, Aberdynas yra draugiškas miestas, kuriame Šiaurės šalių studentams galima pasiūlyti daug maisto, pramogų, pramogų ir kultūros.

Didžiuojamės savo miesteliu, taip pat investuojame į jo ateitį. Apsidairykite aplinkui ir pamatysite daugybę tobulinimo projektų, pradedant nuo naujų gyvenamųjų patalpų iki naujo mokslo centro.

Facilities

Universiteto pastatai, išskyrus Williams biblioteką, Barnett centrą ir Avera studentų centrą, vasarą užrakinami iki 17 val., jei nenurodyta kitaip.

Barneto centras

Barnett centras yra NSU lengvosios atletikos namai, kuriuose yra 8 000 vietų Wachs Arena, baseinas, uždara trasa, tinklinio ir rankinio / raketbolo / skvošo aikštelės, taip pat įvairios klasės, biurai ir sporto kambariai. Papildoma funkcija yra 10 000 kvadratinių pėdų jėgos ir kondicionavimo centras.

Beckman pastatas

Beckmano pastate yra NSU fondas.

Beulah Williams biblioteka

Williams bibliotekoje yra įvairių knygų, skirtų informaciniams ir laisvalaikio skaitymui, taip pat privačios ir grupinės studijų erdvės; kompiuterių laboratorija; išmanioji klasė; kūrimo laboratorija su 3D spausdintuvu; DDN kambarys; NSU archyvai ir specialiosios kolekcijos; NSU skaitymo klinika; Tikrinimo centras; ir Apvalus kambarys, kuriame vyksta literatūrinės paskaitos ir kiti renginiai. Biblioteka prenumeruoja beveik 80 elektroninių duomenų bazių, teikia paslaugas studentams, darbuotojams, dėstytojams ir bendruomenės gyventojams studentams ir už jos ribų.

Dacotah salė

Dacotah Hall yra NSU registro biuras, Finansinės pagalbos biuras, Dacotah Hall Intramural and Student Rec Center ir NSU meno skyriaus studijos, klasės ir biurai.

Gerber pastatas

Northern buvo įkurta kaip mokymo mokykla, o šis palikimas tęsiasi HP Gerber pastate, kuriame yra Millicent Atkins švietimo mokykla.

Grahamo salė

Graham Hall apima Komunikacijos ir rinkodaros departamentą; NSU maitinimo paslaugų biurai; ir Misūrio upės kambarys, įvairių susitikimų ir kitų renginių vieta.

Jewett regioninis mokslo švietimo centras

NSU Jewett regioniniame mokslo švietimo centre vyksta Northern biologijos ir chemijos programos.

Johnsono dailės centras

NSU muzikos ir scenos menų centras, Johnson Fine Arts Center (JFAC) kasmet surengia daugiau nei 65 koncertus, teatro pasirodymus, universiteto miestelio ir bendruomenės renginius. Jame yra 1000 vietų Jewett teatras, Black Box teatras ir Berggren recital salė; paskaitų auditorija, grupių ir chorų repeticijų salės, teatro scenų parduotuvė, persirengimo ir kostiumų kambariai, muzikos ir teatro fakulteto biurai ir klasės.

Krikac administracinis pastatas

„Krikac“ yra pagrindinis NSU administracijos pastatas. „Krikac Auditorium“ rengia vaizduojamojo meno pasirodymus, užsiėmimus ir daugybę kitų miestelio renginių.

Linkolno salė

Istorinėje Linkolno salėje yra NSU verslo mokykla ir tarptautinės programos.

Mewaldtas-Jensenas

Mewaldt-Jensen pastate yra valstybinio e. mokymosi centras, pagreitintos slaugos klasės, Studentų sėkmės centro biurai ir technologijų paslaugų biurai, įskaitant Techninės pagalbos skyrių, kuris teikia nemokamą techninę pagalbą Šiaurės šalių darbuotojams, dėstytojams ir studentams.

Spaffordo salė

„Spafford Hall“ apima Šiaurės dailės studijas, muzikos biurus, praktikos kambarius, posėdžių sales ir administracinius biurus.

Averos studentų centras

Avera studentų centrą sudaro NSU maitinimo įstaigos, NSU Wolf Shoppe (NSU drabužiai ir dovanos, biuro ir meno reikmenys bei užkandžiai), Einstein Bros. Bagels/Caribou Coffee, Priėmimo skyrius, NSU paštas, sveikatos ir konsultavimo centrai. , Veteranų išteklių centras ir daug daugiau. Centras taip pat suteikia įvairių viešų renginių nustatymus ir yra prieinamas žmonėms su negalia.

Technology Center

Technikos centre yra trys kompiuterių laboratorijos, dvi išmaniosios klasės, visa TV studija ir žiniasklaidos centras bei konferencijų salė su multimedijos pristatymo galimybėmis. Technikos centre yra Studentų sėkmės centras, taip pat meno ir mokslo bei technologijų paslaugų biurai.

  Priėmimai

  Priėmimo į bakalauro reikalavimus reikalavimai

  Ar norint patekti į Šiaurę reikia ACT ar SAT?

  Ne, galite būti priimtas be ACT ar SAT balo. Siūlome kelis kriterijus, leidžiančius priimti studentus į Northern State University . Kai kurioms parinktims reikia atlikti ACCUPLACER paskirties vietos testavimą. Tačiau daugumai mūsų stipendijų reikalingas ACT arba SAT balas.

  Pareiškėjai į Northern gali būti priimami pagal vieną iš šių kriterijų:

  • Gaukite ACT sudėtinį balą 18 (perkurtas SAT balas 960 arba suderintas lygiavertis senesniems SAT balams) arba daugiau; arba
  • Gaukite vidurinės mokyklos GPA bent 2,6 pagal 4,0 skalę; arba
  • Pateko tarp šešiasdešimties (60) procentų vidurinės mokyklos baigimo klasės.

  Pareiškėjai į Northern taip pat gali atitikti „Smarter Balanced“ arba mokymo programos reikalavimus, kaip nurodyta toliau:

  • Sumanesnis subalansuotas: pasiekite 3 ar aukštesnį anglų kalbos meno ir matematikos lygį. Išmanesnis subalansuotas vertinimas.
  • Mokymo programa: atitikti minimalius kurso reikalavimus, kurių vidutinis įvertinimas yra „C“ arba aukštesnis (GPA 2,0 4,0 skalėje);
   • arba pademonstruoti atitinkamas kompetencijas disciplinų srityse, kuriose nesilaikoma kurso reikalavimų; ir
    • Gaukite ACT sudėtinį balą 18 (perdarytas SAT balas 960 arba suderintas lygiavertis senesniems SAT balams) arba daugiau; arba
    • Gaukite vidurinės mokyklos GPA bent 2,6 pagal 4,0 skalę; arba
    • Pateko tarp šešiasdešimties (60) procentų vidurinės mokyklos baigimo klasės.
   • Minimalūs kurso reikalavimai ir alternatyvūs kriterijai yra šie:
   • Ketveri metai anglų kalbos; arba
    • ACT anglų kalbos subtesto balas 18 arba didesnis; arba
    • AP anglų kalbos ir kompozicijos arba anglų literatūros ir kompozicijos balai 3 ar daugiau.
    • Trejų metų pažangiosios matematikos (algebros, geometrijos, trigonometrijos ar kitos pažangios matematikos, įskaitant pagreitintą arba pagyrimo matematiką, teikiamą aštuntos klasės lygmeniu; neįtraukiami aritmetikos, verslo, vartojimo ar bendrosios matematikos ar kiti panašūs kursai) kursai; arba
    • ACT matematikos subtesto balas 20 arba didesnis; arba
    • AP Calculus AB arba BC balas 3 arba didesnis.
    • treji metai laboratorinių mokslų (biologijos, chemijos, fizikos kursai ar kiti patvirtinti gamtos mokslų kursai, kuriuose numatytas savaitinis laboratorinis laikotarpis); arba
    • ACT mokslo / samprotavimo potesto balas 17 arba didesnis; arba
    • AP biologijos, chemijos arba fizikos B balas yra 3 arba didesnis.
    • treji metai socialinių mokslų; arba
    • ACT socialinių studijų / skaitymo antrinio testo balas 17 arba didesnis; arba
    • AP mikroekonomika, makroekonomika, lyginamoji arba Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybė ar politika, Europos arba JAV istorija arba psichologijos balas 3 arba didesnis.
    • Vieneri metai dailės; arba
    • AP meno istorija, studijos meno piešimas ar bendras aplankas arba muzikos teorijos balas 3 ar daugiau.

  Stipendijos ir finansavimas

  Stipendijos gali būti skiriamos už akademinį meistriškumą, siekiant pripažinti ir skatinti tobulėjimą tam tikroje studijų srityje arba už išskirtinius meninius ar sportinius talentus.

  Wolfpact stipendija

  Northern's WolfPACT stipendija atvykstantiems pirmakursiams yra didžiausia garantuota stipendija regione. Siūlome daugiau pinigų kolegijos studentams, kai jiems jų labiausiai reikia!

  Financial Aid

  Šiaurėje daugiau nei 81 procentas studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą, iš viso 15,2 mln. USD per metus. Siūlome kelių rūšių finansinę pagalbą, įskaitant stipendijas, dotacijas, paskolas ir studentų įdarbinimą.

  Norėdami gauti finansinę pagalbą, turite užpildyti nemokamą paraišką dėl federalinės studentų pagalbos (FAFSA).

  Norėdami gauti maksimalų atlygį už finansinę pagalbą, kreipkitės ne vėliau kaip iki tų metų, kuriais norite stoti, kovo 1 d. Didžioji dalis pagalbos skiriama atsižvelgiant į poreikį.


  Please contact us for more information.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Aberdeen

   1200 S Jay St, 57401, Aberdeen

  Klausimai