Keystone logo
Northern Vermont University

Northern Vermont University

Northern Vermont University

Įvadas

Čia šiaurė yra ne tik vietos ar mūsų pojūtis. Tai tikslo jausmas. Tai kas mes esame. Šiaurė mato tiesiai į problemą ir tiesiai ją išsprendžia. Šiaurė iškelia mąstymą ir suteikia naujų teorijų bei idėjų. Šiaurė keičia požiūrį ir suartina žmones. Šiaurė atsako į raginimą veikti ir vis kelia mūsų bendruomenes. Šiaurė ima tai, kas jai duota, ir sukuria ką nors daugiau. Šiaurė nenustoja klausinėti: „Kas toliau?“

Northern Vermont University yra dviejų miestelių aukštojo mokslo įstaiga, jungianti geriausias mūsų miestelių nacionaliniu mastu pripažintas laisvųjų menų ir profesines programas. Northern Vermont University mūsų tikslas yra nukreipti smalsius, motyvuotus ir įsitraukusius studentus į sėkmės kelius ir vietas pasaulyje.

Kaip Northern Vermont University studentas, jūs užsiregistruosite į mūsų Lyndono arba Johnsono miestelius. Jei esate universalus sportininkas, žaisite savo miestelio komandoje - „Lyndon Hornets“ arba „Johnson Badgers“. Bet kol pasirinksite namų bazę, galėsite lankyti pamokas tiek Lyndone, tiek Johnsone, miestelyje ir praktiškai per mūsų internetines ir telefonines auditorijas.

Vietos

 • Johnson

  College Hill Road,337, 05656, Johnson

  • Lyndon

   College Road,1001, 05851, Lyndon

   Klausimai