Keystone logo
Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Įvadas

Northpoint Bible College siūlome įvairias programas ir laipsnius. Paaugliams siūlome Biblijos ir teologijos bakalaurą, taip pat keletą praktinių antrinių specialybių. Mes taip pat siūlome vienerių metų pažymėjimą ir Biblijos ir teologijos meno asociacijos laipsnį. Absolventams siūlome praktinės teologijos magistro laipsnį.

Northpoint Bible College yra įvairiame Haverhillo mieste, šiaurės rytų Masačusetso valstijoje, prie pat plačios Merrimack upės. Tai viena seniausių valstijos bendruomenių ir yra tik 20 mylių nuo vandenyno. Netoliese esančiame Naujajame Hampšyre, kuris ribojasi su miestu, galima įsigyti neapmokestinamų prekių. Kompiuterinės technologijos ir mokslinių tyrimų pramonė klesti Haverhillo verslo rajonuose. Laisvalaikio užsiėmimai yra gausūs, įskaitant keturis 18 duobučių golfo aikštynus, kalnų slidinėjimo zoną, dvi jojimo akademijas, viešą čiuožyklą ir buriavimo programą. Gyventojai taip pat mėgsta vaikščioti, bėgioti ir stebėti paukščius (Haverhilyje gyvena vis daugiau plikių erelių), palei Merrimacko upę. Plaukiojimas valtimis upe taip pat yra populiari vietinė pramoga. Traukiniais galima naudotis nuo Haverhillo centro iki Bostono miesto. Vos už 45 minučių Bostonas suteikia „Northpoint“ studentams daugybę kultūrinių ir švietimo išteklių bei tris profesionalaus sporto komandas, o ketvirtoji komanda - tik keturiasdešimt penkias minutes.

Northpoint Bible College laipsniai (universitete ir internetu) yra visiškai akredituoti per Biblijos aukštojo mokslo asociaciją.

Vietos

 • Haverhill

  South Main Street,320, 01835, Haverhill

  • Grand Rapids

   44th Street Southwest,2100, 49519, Grand Rapids

   Klausimai