Keystone logo
Northwest Nazarene University

Northwest Nazarene University

Įvadas

Sveiki atvykę į Northwest Nazarene University miestelį! Mes esame išsamus krikščionių universitetas, pagrįstas holistinio švietimo, paruošiančio jus ateičiai, filosofija. Mes džiaugiamės, kad esate čia!

Turėdami daugiau nei 80 skirtingų studijų sričių, klestinčią studentišką gyvenimą ir bendruomenę, kuri iššūkiuos ir palaikys jus, susidursite su švietimu, kuris dirba taip pat sunkiai, kaip ir jūs.

Turėdami verslo, konsultavimo, švietimo, slaugos, teologijos ir krikščioniškų ministerijų bei socialinio darbo magistrantūros programas, trumpiausias atstumas tarp jūsų ir jūsų ateities yra mūsų transformuojančio švietimo tradicija.

Naudodamiesi keliomis skirtingomis internetinėmis programomis, jūs galite pasiekti savo švietimo tikslus ir toliau valdyti visą darbo, šeimos ir kitų poreikių tvarkaraštį kurdami pagrindą, kurio reikia jūsų ateičiai.

Atsižvelgdami į gyvenimo reikalavimus, žinome, kad tvarkaraščiai kartais būna pilni, tačiau esame pasirengę padėti jums užbaigti tai, ką pradėjote pagal vieną iš mūsų pagreitintų laipsnių baigimo programų.

Vietos

  • Nampa

    South University Boulevard,623, 83686, Nampa

    Klausimai