Keystone logo
© Eva Dang
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Įvadas

Įkurtas 1843 m., Nottingham Trent University turi ilgą istoriją, atskleidžiantis potencialą, griaunant kliūtis ir iš esmės keičiantis gyvenimus visame pasaulyje.

Nottingham Trent University (NTU) yra viena didžiausių ir įtakingiausių aukštojo mokslo institucijų šalyje, turinti daugiau nei 40 000 studentų ir darbuotojų penkiose universitetų vietose. Esame universitetas, pasiryžęs skatinti prasmingus pokyčius, ir už savo mokslinius tyrimus, dinamiškumą ir inovacijas gavome daugybę prestižinių apdovanojimų.

Didžiuojamės, kad esame pripažinti universitetu, kuris visiems atveria rankas. Ketvirtadalis mūsų studentų kilę iš namų ūkių, kurių bendros pajamos yra 15 000 svarų sterlingų ar mažesnės, ir mes buvome pirmasis universitetas, pasirašęs vyriausybės socialinio mobilumo įsipareigojimą, parodydamas savo įsipareigojimą gerinti jaunų žmonių iš nepalankios aplinkos perspektyvas.

Mokymas
NTU esame įsipareigoję sukurti skatinančią ir įtraukią mokymosi aplinką mūsų studentams, kolegoms ir bendruomenėms.

Tyrimas
Mes dirbame su penkiomis pagrindinėmis mokslinių tyrimų temomis, kurios reaguoja į įvairius verslo, pramonės, profesijų ir visuomenės iššūkius.

Įmonė
Bendradarbiaudami su ekspertais visoje NTU, taip pat su savo partneriais ir rėmėjais, padedame studentams, absolventams, darbuotojams ir mūsų bendruomenės nariams įgyti įgūdžių, žinių ir pasitikėjimo, kurių jiems reikia norint klestėti kaip verslininkui.

Žinių mainai
Mūsų siekis – būti pripažintiems gėrio jėga. Mes aistringai siekiame pakeisti gyvenimą pasitelkdami akademinį ir pilietinį įsitraukimą, todėl dirbame kartu su įmonėmis ir bendruomenėmis, kad įveiktume kai kuriuos sunkiausius visuomenės iššūkius.

Tai yra NTU. Tai universitetas, pergalvotas.

Kuriame ateities universitetą.

 • Universitetas, kuris kviečia, įtraukia ir išklauso – kuriame vertinama partnerystė, dalijamasi žiniomis, o galimybės prieinamos kiekvienam.
 • Universitetas, kuriame mokymasis yra tiesiogiai susietas su pramonės poreikiais: kur kiekvienas apdovanojimas ir apdovanojimas yra mūsų kasdienių mokymo standartų, vertybių ir metodų patvirtinimas.
 • Universitetas, kuris sujaukia status quo; kuri išdrįsta užduoti sudėtingus klausimus vardan įžvalgos ir pažangos.
 • Universitetas, kuriame moksliniai tyrimai yra taikomieji, o ne abstraktūs – kur jie remia mokymą, pateikia prasmingus atsakymus ir gerina realų gyvenimą realiuoju laiku.
 • Universitetas, turintis galią ir tikslą transformuotis, kurdamas geresnius žmones, o ne tik geresnius absolventus.

Ateities universitetas yra dabarties projektas, pagrįstas šešiais pagrindiniais principais. Štai kaip tie principai veikia NTU.

Universiteto ypatybės

Nuo mūsų šurmuliuojančio miesto gyvenvietės šurmuliuojančioje Notingamo širdyje iki idiliško Brakenhersto kaimo dvaro – Notingame ir aplinkinėse vietovėse yra daugybė universiteto vietų.

Mes nuolat investuojame į savo teritoriją, pastatus ir patalpas, kad sukurtume skatinančią ir įtraukią mokymosi aplinką, kurioje visi galėtų patirti ir mėgautis.

Miesto miestelis
Nuo nuostabios architektūros iki apdovanojimus pelniusios Studentų sąjungos miesto miestelis yra plakanti NTU širdis.

Kliftonas
Gyventi ir mokytis Kliftone? Štai ką reikia žinoti apie Campus, kuris tikrai turi savo gyvenimą.

Brakenhurstas
Mūsų Brakenhersto miestelis, esantis 500 akrų laukų, miškų ir vandens teritorijoje, yra tikrai kvapą gniaužiantis.

Notingemo konfeti
Atraskite, ką siūlo mūsų Confetti Notingham Campus, kuris yra vos už kelių žingsnių nuo miesto kultūros ir pramogų vietų bei netoli NTU miesto universiteto.

Londono konfeti
Įsikūręs madingame Whitechapel mieste, Confetti dabar turi savo namus Londone – vienoje iš pasaulinių kūrybinių industrijų sostinių ir pasaulinio lygio filmų, muzikos, žaidimų ir naujosios medijos centrą.

Mansfieldo centras
Vienas iš naujausių NTU šeimos papildymų, NTU Mansfielde siūlo įdomių galimybių žmonėms ir įmonėms Mansfielde ir už jos ribų.

  Reikalavimai vizoms

  Prieš pradėdami kelionę turėsite įsitikinti, kad turite tinkamą imigracijos leidimą / vizą.

  Mūsų apdovanojimus pelniusi studentų palaikymo komanda teikia puikius patarimus ir informaciją imigracijos klausimais bei patarimus, kaip sėkmingai pateikti prašymą išduoti vizą.

  Raginame iš anksto pasiruošti prašymui išduoti vizą ir pateikti prašymą iš karto, kai tik gausite CAS.

  Galite kreiptis dėl studento vizos likus šešiems mėnesiams iki akademinio laipsnio kurso pradžios.

  Atkreipkite dėmesį, kad jūsų CAS vis dar gali nurodyti tris mėnesius, nes tai neseniai atliktas pakeitimas, tačiau vis tiek galite naudoti savo CAS, kad pateiktumėte paraišką likus šešiems mėnesiams iki kurso pradžios.

  Įvažiuoti į JK galite tik išdavus vizą. Galite atvykti likus ne daugiau kaip 1 mėnesiui iki kurso pradžios (jei kursai trunka ilgiau nei šešis mėnesius). Negalite keliauti į JK iki vizoje nurodytos pradžios datos, nesvarbu, kada prasideda jūsų kursai.

  Stipendijos ir finansavimas

  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti daugybę tarptautinių stipendijų naujiems tarptautiniams ir Europos studentams. Šioje skiltyje taip pat rasite mūsų tarptautinius mokesčius ir patarimus, kaip atlikti tarptautinius mokėjimus.

  Reitingai

  • Esame vienas populiariausių JK universitetų
   3 vieta pagal priimtų pasiūlymų skaičių, remiantis 2022 m. UCAS priėmimo duomenimis
  • Šiuolaikinis Metų universitetas
   NTU didžiuojasi tapęs „The Times“ ir „The Sunday Times“ šiuolaikiniu 2023 metų universitetu.
  • Metų universitetas
   2023 m. „Whatuni Student Choice Awards“ apdovanojimai, parodantys mūsų įsipareigojimą pasiūlyti studentams neprilygstamą patirtį.
  • Antras tvariausias universitetas pasaulyje
   2022 m. UI GreenMetric pasaulio universitetų reitingai.

  Vietos

  • Nottingham

   Shakespeare Street, 50, NG1 4FQ, Nottingham

   Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai