Keystone logo
NOVA School of Science and Technology Mechanikos inžinerijos laipsnis
NOVA School of Science and Technology

Mechanikos inžinerijos laipsnis

Costa da Caparica, Portugalija

3 Years

Portugalų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 000 / per year *

Stovykloje

* šalies studentams: 697 eurai per metus | tarptautiniai studentai: 7000 eurų per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mechanikos inžinerijos laipsnis iš Naujosios mokslo ir technologijų mokyklos | FCT NOVA trunka trejus metus ir atitinka pirmąjį ciklą, susidariusį išskaidžius integruotą mechanikos inžinerijos magistrą. Ji pradeda veikti 2021/22 mokslo metais ir yra 6 metams akredituota Aukštojo mokslo vertinimo ir akreditavimo agentūros (A3ES).

Mechanikos inžinerija taikoma visose ekonominės veiklos srityse. Siekiant patenkinti šį universalumą, kursas siūlo visapusišką pasirengimą. Trečiame kurse studentas gali pasirinkti vieną, atitinkantį studijų programos vienetą, iš daugybės kitų fakulteto siūlomų kitų dalykų vienetų.

Taip pat 3 kurse siūloma atlikti praktiką įmonėje, taigi ir kontaktą su verslo realybe bei su inžinierių veikla toje aplinkoje. Kursas baigiasi produkto kūrimo projektu bendradarbiavimo aplinkoje.

Mechanikos inžinerijos magistro laipsnis (2 pakopa) bus natūralus licenciato tęsinys, tačiau tai, nors ir universiteto lygmeniu, taip pat gali lemti tiesioginį pasitraukimą į darbo rinką. Mechanikos inžinerijos mokymo sritis parodė labai aukštą įsidarbinimo lygį.

Išorinės nuorodos

Erasmus+ programa: pagal Erasmus+ programą studentai turi galimybę studijuoti Europos universitete, kaip neatskiriamą studijų programos dalį. Tai labai naudinga patirtis tiek akademiniu, tiek asmeniniu požiūriu.

Verslo struktūra: Mechanikos ir pramonės inžinerijos katedra palaiko puikius ryšius su verslo struktūra ir darbdaviais, suteikdama studentų įtraukimą į stažuotes.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Inžinerijos bakalauras, mechanikos inžinerija, tvarus gaminių kūrimas
    • Oulu, Suomija
  • BEng (Hons) aviacijos ir erdvės inžinerijoje su pilotinėmis studijomis
    • Bristol, Jungtinė Karalystė
  • BEng (Hons) mechatronikos inžinerijoje
    • Bristol, Jungtinė Karalystė