Keystone logo
© Penn State Great Valley
Nova Southeastern University Undergraduate Programs

Nova Southeastern University Undergraduate Programs

Nova Southeastern University Undergraduate Programs

Įvadas

Nova Southeastern universitete mūsų požiūris į švietimą visada buvo naujoviškas ir unikalus. Mes nelengvai patenkame į standartinę nišą – nes ir jūs netelpame.

Esame tradiciniai, bet taip pat jauni, drąsūs ir į ateitį žiūrintys. Mūsų privatus, bakalauro koledžas siūlo asmeninę, puoselėjančią atmosferą, tačiau mes taip pat esame įdomus universitetas, kuriame gausu įvairių studijų ir profesinių laipsnių.

Įkurtas 1964 m. Fort Loderdeilyje, Floridoje, kaip nedidelis koledžas, turintis keletą revoliucinių idėjų, NSU iš pradžių buvo pavadintas Novos pažangiųjų technologijų universitetu ir buvo įteiktas kaip fizinių ir socialinių mokslų absolventas. 1994 m. Novos universitetas susijungė su Pietryčių sveikatos mokslų universitetu ir buvo sudarytas Nova Southeastern universitetas.

Carnegie mokymo tobulinimo fondo klasifikuojamas kaip mokslinių tyrimų universitetas, turintis „didelę mokslinių tyrimų veiklą“, NSU yra vienas iš 50 universitetų visoje šalyje, kuriam taip pat suteikta Carnegie bendruomenės įsitraukimo klasifikacija, taip pat yra didžiausia privati, ne pelno institucija. Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuri atitinka JAV Švietimo departamento, kaip ispanų kalbas aptarnaujančios institucijos, kriterijus. Turime maždaug 24 000 studentų, 172 000 absolventų, didelį 314 akrų Fort Loderdeilio-Deivio miestelį ir esamą Floridoje, JAV ir devyniose pasaulio šalyse. Per penkis dešimtmečius sparčiai augant mūsų akademinės kompetencijos ir naujovių reputacija ir toliau klesti.

NSU siūlo daugybę bakalauro, magistro ir profesinių laipsnių per mūsų 16 kolegijų menų ir mokslų, verslo, skaičiavimo ir inžinerijos, dantų medicinos, švietimo, teisės, medicinos, slaugos, optometrijos, farmacijos ir psichologijos srityse.

NSU akcentai

  • NSU mokslininkai naudoja daugiau nei 82 mln. USD išorės finansavimą įdomiems tarpdisciplininiams mokslinių tyrimų projektams, kad padarytų atradimus ir gautų naujų žinių sveikatos priežiūros, biotechnologijų, gyvybės mokslų, aplinkos ir socialinių mokslų srityse.
  • NSU gyvena nacionaliniai čempionai, visi amerikiečiai, olimpiečiai ir būsimi profesionalūs sportininkai. „NSU Sharks“ turi 17 tarpuniversitetinių atletikos komandų, kurios varžosi Nacionalinės kolegijų lengvosios atletikos asociacijos (NCAA) II divizione kaip „Sunshine State“ konferencijos narės.
  • Mūsų sveikatos priežiūros centrai teikia medicininę, odontologinę ir psichologinę priežiūrą tūkstančiams Pietų Floridos gyventojų.
  • NSU taip pat suteikia bendruomenei kultūrinio praturtinimo per NSU Fort Loderdeilo meno muziejų, Miniaci scenos menų centrą; vieša prieiga prie Alvin Sherman bibliotekos, tyrimų ir informacinių technologijų centro; scenos ir vizualiųjų menų akademinės programos.

182901_button_get-more-information.jpg

Vietos

  • Fort Lauderdale

    3301 College Ave, 33314, Fort Lauderdale

    Klausimai