Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
NYACK College

NYACK College

NYACK College

Įvadas

Mūsų misija

NYACK College , krikščionių ir misionierių aljanso švietimo įstaiga, vykdydama bakalauro, absolvento ir seminarijos programas, vykdo savo istorinę misiją - paruošti vyrus ir moteris „nunešti visą evangeliją į visą pasaulį“.

Pagrindinės vertybės

Nyack siekia išaukštinti Jėzų Kristų ir įvykdyti savo misiją būdamas:

Akademiškai Puikus
Nyack akademinį meistriškumą pripažino Vidurio valstijų akreditavimo komisija, Niujorko valstijos švietimo departamentas ir Teologinių mokyklų asociacija.

Globaliai įsitraukęs
Mes gyvename pasaulyje, kuris reikalauja visų piliečių įsitraukimo. Nyack įveiks šiuos 21-ojo amžiaus iššūkius su įsipareigojimu, kuris mums siekia XIX a.

Sąmoningai įvairi
Nyack yra etniniu požiūriu pati įvairiausia krikščionių kolegija Amerikos aukštojo mokslo istorijoje. Švenčiame tai kaip svarbią mūsų efektyvumo ir tapatybės dalį.

Asmeniškai transformuojasi
Ši transformacija įvyksta, kai studentai mūsų miestelyje susitinka su pačiu Jėzumi ir atsisako į save orientuoto, materialistinio pasaulio pilietybės, norėdami tapti dangaus karalystės piliečiais.

Socialiai aktualus
Nyack absolventai daro daugiau, nei perteikia Jėzaus žodžius tiems, kurie niekada negirdėjo. Mūsų absolventai neša Jėzaus meilę tiems, kurie meilės nepažino.

Šiek tiek istorijos

Daugiau nei prieš šimtą trisdešimt metų kanadiečio, vardu AB Simpson, širdyje Dievas įžiebė didžiulę meilę visų rasių ir kalbų žmonėms. Tais laikais Simpsonas buvo didelės ir turtingos Manheteno bažnyčios pastorius. Reaguodamas į tai, ką Dievas darė savo gyvenime, Simpsonas paragino savo bendruomenes susisiekti su imigrantais, kurie plūsta į miestą. Jis netgi nuėjo taip toli, kad į savo bažnyčią atsivesdavo vargšus ir nuskriaustuosius. Kai jis pradėjo tai daryti, daugelis bažnyčioje nebuvo patenkinti.

Taigi 1882 m. sekmadienio ryto pamoksle Simpsonas pareiškė: „Aš nesu suinteresuotas būti gerbiamas krikščionis“. Jis paliko bažnyčią ir pradėjo naują verslą, kuriame buvo patenkintas jo degantis noras tarnauti visiems žmonėms. Jis paliko savo bažnyčią, kad įkurtų mokyklą, kurioje žmonės būtų mokomi nešti Gerąją naujieną apie Dievo meilę visur, kur reikia išgirsti šią naujieną.

Ši mokykla šiandien žinoma kaip NYACK College .

Nuo 1882 m., kai buvo NYACK College išaugo iki daugiau nei 2500 studentų, kurie įvairiuose miesteliuose siekia įvairių magistrantūros ir bakalauro laipsnių. Viso to esmė – degantis įsipareigojimas nešti gerąją naujieną apie Dievo meilę visur, kur reikia išgirsti šią naujieną.

AB Simpsonas šį įsipareigojimą apibūdino kaip „visos evangelijos“ perdavimą „visam pasauliui“. Šiandien, kai NYACK College aptarnauja studentus, atstovaujančius „visam pasauliui“, rezultatas yra įvairi ir gyvybinga bendruomenė, nepanaši į bet kurią kitą aukštojo mokslo sistemą.

Universiteto ypatybės

Sveiki atvykę į NYACK College

Gyvenate mieste, kuris niekada nemiega, todėl lankykite pamokas, kurios atitinka jūsų tvarkaraštį. Mes turime dienos, vakaro, savaitgalio ir internetinių kursų parinkčių kaip bakalauro, magistrantūros ir seminarijos programų dalį. Turėdamas viską, ką Niujorkas gali jums pasiūlyti, kodėl gi nepasiekus savo laipsnio čia? Pasikalbėkite su menininkais, aktoriais ir advokatais. Nepriklausomai nuo jūsų interesų srities, turėsite lengvą prieigą prie pramonės įtakingųjų ir novatorių.

Kaip ir Manhetene, neseniai atnaujintas Nyack pastatas turi daug ką jums pasiūlyti: didelę biblioteką, modernias klases ir mokslo laboratorijas, muzikos kompozicijos laboratoriją, repeticijų studiją, rašymo laboratoriją ir grupinio konsultavimo stebėjimo erdvę. Be to, Nyack miestelis yra Manheteno finansinio rajono centre, iš jo atsiveria nuostabūs Battery parko ir Hadsono upės vaizdai.

„Nyack“ turėsite prieigą prie išsamaus kursų pasiūlymų sąrašo ir patyrusių profesorių, kuriems vienodai rūpi jūsų intelektualinis ir dvasinis augimas. Be to, viskas, ką gali pasiūlyti Niujorkas (fantastiškas maistas, menas ir pramogos), bus tiesiog už jūsų durų. Pažiūrėkite, ką Nyack jums gali pasiūlyti. Aplankykite mus šiandien!

  Stipendijos ir finansavimas

  Vietos

  • New York

   2 Washington Street, 10004, New York

   Klausimai