Keystone logo
Oak Hills Christian College

Oak Hills Christian College

Oak Hills Christian College

Įvadas

Oak Hills Christian College yra krikščionių ( OHCC ) akademinė bendruomenė, kurios misija yra teikti į Bibliją orientuotą aukštąjį mokslą, prisidėti prie Kristaus panašumo augimo ir paruošti studentus veiksmingai tarnybai savo namuose, karjeroje, bažnyčiose ir bendruomenėse.

Savo misijai įgyvendinti Oak Hills Christian College yra krikščionis, kuris naudojasi aukštojo mokslo pakopų studentų priemonėmis, įskaitant Biblijos tyrimą, kuris yra pagrindinis dalykas formuojant krikščionišką gyvenimą ir pasaulėžiūrą; žmogaus minties, istorijos ir kultūros tyrimas; krikščioniškos tarnystės teorijos ir įgūdžių studijavimas; ir šio mokymosi pritaikymas tarnyboje ir praktikoje.

Ši akademinė programa vykdoma krikščionių kolegijos bendruomenės, kurioje visi nariai raginami elgtis pagarbiai, kaip su asmenimis, sukurtais pagal Dievo paveikslą, kontekste. „Oak Hills“ siekia tarnauti daugybei kvalifikuotų studentų, kurie išpažįsta tikėjimą Kristumi ir kurie nori į Bibliją orientuoto švietimo. Šis švietimo pagrindas teikiamas per programas, kurios veda į mūsų laipsnius.

Vietos

  • Bemidji

    Oak Hills Road Southwest,1600, 56601, Bemidji

    Klausimai