Keystone logo
Oulu University of Applied Sciences (OAMK) Inžinerijos bakalauras, mechanikos inžinerija, tvarus gaminių kūrimas
Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Inžinerijos bakalauras, mechanikos inžinerija, tvarus gaminių kūrimas

Oulu, Suomija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

EUR 10 000 / per year *

Stovykloje

* ne ES/EEE studentų

Įvadas

Kas yra BEng laipsnis?

Mums būtina pereiti prie tvaresnių formų ir energijos bei žaliavų šaltinių naudojimo. Mechaninė inžinerija atlieka lemiamą vaidmenį tiek energijos gamyboje, tiek jos suvartojime. Mechaninis dizainas yra pagrindinis veiksnys, lemiantis, kaip efektyviai naudojamos žaliavos, ir dažnai nulemia gaminių naudojimo trukmę. Kalbant apie tvarumą, mechanikos inžinerija tikrai yra priešakyje.

Jūsų tvaraus produktų kūrimo studijos prasidės įvadu į inžinerijos pagrindus. Taikomoji matematika ir fizika parengs jus priimti į mechanikos inžineriją orientuotus dalykus, tokius kaip techninė mechanika, medžiagų stiprumas, konstrukcijų bandymai ir gamybos metodai. Būsite susipažinę su inžinerine programine įranga, tokia kaip šiuolaikiniai CAD įrankiai. Išmoksite parengti techninę dokumentaciją, pvz., brėžinius ir 3D modelius, ir įgysite patirties, kaip iš jų pagaminti gaminius ar prototipus.

Pagrindinis jūsų profesinių studijų turinys mašinų automatizavimo srityje yra, pavyzdžiui, mechaninis projektavimas, išmanioji automatika ir robotika bei produktų kūrimo proceso ir projektų valdymas, o tvarumas yra skersinė jūsų studijų tema.

Sužinosite, kaip kurti protingus ir tvarius produktus ir paslaugas. Jūs išmoksite suprasti medžiagų technologijas, sutelkdami dėmesį į tvarumą ir visą gyvenimą trunkančių sąnaudų metodą. Turėsite įgūdžių efektyviai panaudoti naujausią CAD ir CAE programinę įrangą, skaitmeninius prototipus ir išmoksite panaudoti pažangią duomenų analizę kurdami efektyvius sprendimus. Jūsų įrankių rinkinyje bus daug žinių apie šiuolaikines gamybos technologijas, žiedinę ekonomiką ir projektų valdymą. Norėdami užtikrinti sklandų perėjimą iš mokyklos į darbą, jūsų studijos apims daugybę realaus pasaulio iššūkių, plėtros projektų ir seminarų, vykdomų kartu su mūsų pramonės partneriais.

Suomių kalbos kursuose išmoksite suomių kalbos pagrindus ir galėsite pažvelgti į suomių kultūrą bei skandinavišką gyvenimo būdą. Mūsų tarptautiniame miestelyje priimtas daugiakultūriškumas ir anglų kalba kaip darbo kalba. Geri ryšiai su Europos universitetais partneriais suteikia galimybę dalį studijų baigti studentų mainuose.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai