Keystone logo
Ozark Christian College

Ozark Christian College

Ozark Christian College

Įvadas

Ozark Christian College ( OCC ) vizija yra šlovinti Dievą evangelizuojant pamestus ir ugdančius krikščionis visame pasaulyje. Ozark Christian College misija yra mokyti vyrus ir moteris atlikti krikščionišką tarnybą kaip laipsnį suteikiančią Biblijos aukštojo mokslo instituciją. Akcentuojamas profesinis pasirengimas pamokslaujantiems ministrams, misionieriams, garbinimo, jaunimo ir vaikų ministrams. Bibliniai ir praktiniai mokymai taip pat teikiami tiems, kurie tarnaus neprofesionaliai, pavyzdžiui, vyresniesiems, diakonams, Biblijos mokyklos mokytojams ir jaunimo rėmėjams.

Ozark Christian College siekia šlovinti Dievą vykdydamas jo valią.

Aukštos akademinės pakopos Ozark Christian College vizija yra dėka išskirtinių, vietoje patikrintų profesorių. Internetiniai studentai taip pat gauna tą patį puikų Biblijos ir tarnystės mokymą, kol tarnauja už universiteto ribų. Būdami daugiau nei 50 valandų Biblijos pamokų, Ozarko studentai yra pagrįsti Šventojo Rašto žiniomis ir praktika.

„Ozark“ lengvoji atletika rengia keletą šalies ir regionų čempionatų tarp penkių mūsų sporto komandų. Vidinis sportas taip pat leidžia visiems studentams varžytis ir linksmintis. „Ozark“ meno programos siūlo muzikos, dramos ir kt. Mūsų artumas daugiau nei keliolikai parašiutų organizacijų, tokių kaip „Kristus jaunystėje“, „Gerų naujienų produkcija“ ir „Rapha International“, suteikia studentams galimybę mokytis iš dar daugiau karalystės vadovų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Joplin

    North Main Street,1111, 64801, Joplin

    Klausimai