Keystone logo
Olds College of Agriculture & Technology

Olds College of Agriculture & Technology

Olds College of Agriculture & Technology

Įvadas

Nuo savo veiklos pradžios kaip žemės ūkio ir namų ūkio mokykla Olds College išplėtė savo programų pasiūlą ir bėgant metams išaugo, kad pasiūlytų daugiau į karjerą orientuotų programų. Maisto gaminimo ir siuvimo pamokos peraugo į mūsų garsiąją mados programą, mašinų klasės išaugo į žemės ūkio ir sunkiosios mechanikos programas, o ūkininkavimo įgūdžiai išsivystė į mūsų žemės ūkio valdymo ir sodininkystės programas.

Jūs turite tai, ko reikia, ir Olds College gali padėti jums ten patekti.

Jūs turite potencialą, tiek kaip studentas, tiek kaip sėkmingai baigęs studijas, klestėti karjeroje, kuri jums kels iššūkį ir sujaudins. Naudodamiesi mūsų programavimo, taikomųjų tyrimų ir pramonės partneryste, jūs klestės mūsų novatoriškoje ir technologiškai pažangioje mokymosi aplinkoje, kurios centre yra studentų ir žemės ūkio bei technologijų pramonės bendradarbiavimas.

Misija

Albertos žemės ūkio bendruomenė turi talentą, žinias ir mąstymo lyderystę, kad galėtų vadovauti pasauliniu mastu. Šis rezultatas bus pasiektas tokiu būdu, kuris parodys tvarumą ir tvarumą.

Greiti faktai

 • Iš viso 3800 besimokančių
 • 53/47 Vyro ir Moters santykis
 • 82% studentų yra iš Albertos
 • 2000 Acre Farm Smart Farm
 • 15 % visos apkrovos ekvivalento padidėjimas 2018/2019 m., palyginti su 2017/2018 m.
 • 180 Dviejų kreditų besimokančiųjų 2018/2019 m
 • Vidutinis klasės dydis yra 25
 • 75% studentų yra jaunesni nei 25 metų
 • 96% studentų rekomenduotų Olds College draugui

Kodėl Olds koledžas?

Vykdydami taikomuosius tyrimus ir integruotą mokymąsi didžiuojamės, kad esame Kanados išmaniosios žemės ūkio koledžas, kurio specializacija yra žemės ūkis, sodininkystė, žemė ir aplinkos priežiūra. Glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės atstovais, siekdami tobulinti ir pritaikyti savo programavimą, kad mūsų absolventai turėtų įgūdžių, reikalingų sėkmei.

 • Gražus miestelis
 • Integruotas mokymasis
 • Taikomieji tyrimai
 • Gyvenamasis miestelis

Studentų Pathways

Lankymas Olds koledže suteikia jums įvairių galimybių ir Pathways , kuriais galite pasinaudoti savo mokymosi kelionėje.

Nesvarbu, ar pradedate dalyvauti vienoje iš mūsų 1 metų sertifikato programų, 2 metų diplomų programų, ar pradedate dalyvauti iki įsidarbinimo ar pameistrystės programoje, yra įvairių būdų, kaip pagerinti savo išsilavinimą, kai baigsite savo kvalifikaciją. Baigę diplomą galite dalyvauti vienoje iš mūsų podiplominių sertifikatų programų arba eiti į taikomųjų mokslų bakalauro studijų programą. Daugelis mūsų programų taip pat turi galimybę perkelti į kitas aukštąsias mokyklas.

Tyrimai ir inovacijos

Olds koledžo inovacijų centras (OCCI)

Nuo 1999 m. Olds College vaidina vadovaujantį vaidmenį taikomųjų tyrimų veikloje, kuria siekiama skatinti inovacijomis pagrįstą kaimo ekonominę plėtrą Albertoje. Olds College Inovacijų centro mandatas yra skatinti inovacijas žemės ūkio, sodininkystės, žemės ir aplinkos valdymo sektoriuose, atliekant į rinką orientuotus taikomuosius tyrimus ir kuriant procesus bei naujus produktus.

 • Pateko į 50 geriausių Kanados mokslinių tyrimų koledžų
 • 28 milijonų dolerių taikomųjų tyrimų finansavimas

Kalbėjomės su 175+ klientais, partneriais ir organizacijomis, kurių rezultatas – 95+ projektai.

Universiteto ypatybės

Mūsų pagrindinis miestelis yra Oldse, Albertos valstijoje, vaizdingame mažame miestelyje, apsuptame plačiai atvirų prerijų, iš kurių atsiveria nuostabūs Uolinių kalnų vaizdai į vakarus. Kalgaris yra mažiau nei valanda į pietus, o Raudonieji elniai yra tik 40 minučių į šiaurę. Trumpai pavažiavę 45 minutes į vakarus nuo Oldso, pateksite į kalnų papėdės ir Uolinių kalnų širdį.

Išmanusis ūkis

„Olds College Smart Farm“ apima naujausias technologijas, skirtas produktyvumui didinti, tuo pačiu efektyviai ir tvariai naudojant išteklius. „Smart Farm“ išsivystė ir greitai išsiplėtė į pažangiausią mokymosi, taikomųjų tyrimų ir demonstravimo aplinką studentams, besimokantiems visą gyvenimą ir pramonės partneriams. .

Olds koledžo botanikos sodai ir pastatytos pelkės

Sodai ne tik pasivaikščioti sodo taku, bet ir sukurti taip, kad atitiktų kursų ir programų mokymo poreikius miestelyje ir naudojami kaip vieta ir objektas mokslinių tyrimų projektams ir bendruomenės mokymosi galimybėms. Botanikos sodas – tai 25 akrų estetiškai gražus, įvairus ir gerai prižiūrimas sodas bei sutvarkytos pelkės.

Werklund žemės ūkio ir technologijų centras

Werklund žemės ūkio ir technologijų centre yra 3000 m² į technologijas orientuotos mokymosi erdvės, įskaitant paskaitų teatrą, tris dideles praktines ag-tech laboratorijas, studentų bendradarbiavimo ir grupių zonas, taip pat studentų bendravimo erdvę pačioje miesto širdyje. pastatas.

Gyvūnų sveikatos mokymo centras

Šiuo metu naujasis Gyvūnų sveikatos mokymo centras plečiamas iš Lachlin McKinnon pastato, kuriame vykdomos gyvūnų mokslo ir gyvūnų sveikatos programos. Šiame naujame pastate taip pat įsikurs Nacionalinis mėsos mokymo centras.

Duncan Marshall Place

Duncan Marshall Place pavadintas XX amžiaus trečiojo dešimtmečio žemės ūkio ministro vardu ir yra vienas istoriškiausių mūsų pastatų. Duncanas Marshallas įkūrė demonstracinius ūkius ir nusipirko nekilnojamojo turto visoje provincijoje, vienas iš jų buvo Olds koledžas.

Mokymosi išteklių centras

Mokymosi išteklių centro pastate yra daug studentų išteklių, įskaitant registratoriaus biurą, studentų pagalbos tarnybas, mokymosi bendrijas, avilį, miestelio parduotuvę, spausdinimo paslaugas ir kt.

Žemės mokslų centras

Žemės mokslų centras yra prijungtas prie šiltnamių ir kraštovaizdžio paviljono ir jame yra klasės, kurias paprastai naudoja sodininkystės ir žemės bei aplinkosaugos klasės, taip pat tų programų fakultetų biurai.

Metalų pastatas

Metalų pastate vyksta suvirintojų pameistrystės mokymai, dieninės programos studijos ir tęstinio mokymosi informavimo programavimas. Jis naudojamas kaip Kanados suvirinimo biuro (CWB) testavimo ir sertifikavimo centras, aptarnaujantis pramonės darbdavius ir darbuotojus.

WJ Elliott žemės ūkio mechanikos pastatas

1913 metais Oldso koledže buvo dėstomi ūkio mašinų mechanikų kursai. Po penkiasdešimt penkerių metų Žemės ūkio mechanikos programa oficialiai prasidėjo sename lėktuvo angare, kuris buvo pertvarkytas kaip laboratorija ir klasė. Netrukus po to jis buvo pavadintas WJ Elliott pastatu pirmojo kolegijos direktoriaus vardu.

Arklių tvartai / jojimo arenos

Olds College yra dvi profesionalios jojimo arenos, kuriomis naudojasi mūsų žirgų klasės ir Olds College Rodeo komanda. Gamybiniame tvarte vyksta visi dauginimosi kursai, tokie kaip veisimas rankomis ir dirbtinis apvaisinimas.

Kraštovaizdžio paviljonas

1997 m. Olds koledžas atidarė kraštovaizdžio statybos paviljoną, remiant Monrealio bankui, Landscape Alberta medelynų prekybos asociacijai ir sodininkystės pramonės atstovams. Paviljonas buvo pastatytas atsižvelgiant į pramonės prašymus Olds College suteikti studentams daugiau galimybių tobulinti praktinius sodininkystės įgūdžius.

Bendruomenės mokymosi miestelis

Community Learning Campus (CLC) yra bendra Olds koledžo ir Chinook's Edge School skyriaus įmonė. „Olds College Campus“ bendruomenės mokymosi miestelį sudaro trys bendro naudojimo patalpos: „Bell e-Learning Centre“, „Ralph Klein Centre“ ir „Fine Arts“ teatras.

  Priėmimai

  Pasiruošę pateikti paraišką?

  Kai nuspręsite, kad Olds College yra skirtas jums, svarbu suprasti paraiškos teikimo proceso etapus. Primygtinai rekomenduojame pateikti paraišką likus mažiausiai 4–6 mėnesiams iki programos pradžios – tai leidžia pateikti paraišką (3–6 savaites) ir tvarkyti studijų leidimą. Svarbu atkreipti ypatingą dėmesį į Imigracijos, pabėgėlių ir Kanados pilietybės svetainę, kurioje nurodomas studijų leidimo apdorojimo laikas.

  1. Pateikite paraišką per Apply Alberta internetu ir sumokėkite negrąžinamą 160 USD (CAD) paraiškos mokestį.
  2. Pateikite mums visus patvirtinamuosius dokumentus, kad galėtume atlikti išankstinį priėmimo įvertinimą – įtraukite savo Albertos studento numerį (ASN), sukurtą paraiškos pateikimo metu. Prieš priimant galutinį sprendimą dėl priėmimo ir išduodant dokumentus, reikės originalių nuorašų.
   • Atminkite, kad laiku nepateikus visų patvirtinamųjų dokumentų, gerokai užtruks Olds College apdorojimo laikas
   • Informacijos, kaip pateikti originalius dokumentus, rasite Tarptautiniuose dokumentų reikalavimuose.
  3. Tarptautiniai kandidatai turi atitikti specialius norimos programos priėmimo reikalavimus.
  4. Užbaigtos paraiškos apdorojimui skirkite 3–6 savaites. Jūsų priėmimo pareigūnas susisieks su jumis el. paštu. Neužbaigtų paraiškų apdorojimas užtruks ilgiau.
  5. Gavę stojimo dokumentus, kreipkitės ir gaukite laikiną vizą bei studijų leidimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su Kanados ambasada arba konsulatu savo gimtojoje šalyje.
  6. Rezervuokite vietą programoje sumokėdami 1500 USD (CAD) už mokslą per „Flywire“ iki galutinio termino, nurodyto priėmimo laiške.
  7. Išsiųskite prašymo išduoti laikiną vizą / elektroninį kelionės leidimą ir studijų leidimą įrodymą savo priėmimo pareigūnui iki galutinio termino, nurodyto priėmimo laiške.

  Pagalbiniai dokumentai

  • Pateikite vidurinės mokyklos ir vidurinės mokyklos išrašus
  • Pateikite anglų kalbos žinias
  • Jei jūsų dokumentai nėra anglų kalba, kartu su dokumentais turite pateikti patvirtintą pažodinį vertimą į anglų kalbą (žodis į žodį). (Olds College rekomenduoja studentams naudoti Scholaro nuorašo vertimą)
  • Norėdami sužinoti, kuriuos dokumentus pateikti, žr. mūsų tarptautinių dokumentų reikalavimus. Jei jūsų šalies sąraše nėra, susisiekite su mumis, kad išsiaiškintume, kokius konkrečius dokumentus reikia pateikti.

  Atkreipkite dėmesį: reikalingi sertifikuoti oficialūs vidurinės mokyklos, kolegijos ar universiteto dokumentai, siunčiami užklijuotame voke su įstaigos antspaudu, antspaudu ar parašu.

  Tarptautinis dokumentacijos vertinimas

  Kad galėtumėte gauti stojimo pasiūlymą, originalūs nuorašai / diplomai / egzaminų pažymėjimai turi būti pateikti Olds College įvertinti. Visi stojantieji į Olds College yra vertinami pagal išsilavinimą vidurinėje/vidurinėje mokykloje. Pareiškėjai, įgiję išsilavinimą kitoje šalyje, turi būti baigę aukštosios mokyklos dokumentus ir pažymėjimus.

  * Nuorašo vertinimą užbaigs Olds College priėmimo biuras*

  • Jums pateikus prašymą, bus baigtas preliminarus stojimo vertinimas ir šio vertinimo tikslais tarptautiniai dokumentai gali būti nuskenuoti ir išsiųsti el. paštu [email protected]. Dokumentai turi būti sujungti į vieną PDF dokumentą. Jei nuskaitytas kopijas sunku perskaityti dėl prastos kopijų kokybės, jos nepriimamos.
  • Kai bus baigtas preliminarus priėmimo vertinimas, priėmimo pareigūnas paprašys, kad išduodančios institucijos ar organizacijos oficialius nuorašus užklijuotame voke atsiųstų Olds College.
  • Jei jūsų dokumentai nėra anglų kalba, kartu su dokumentais turite pateikti patvirtintą pažodinį vertimą į anglų kalbą (žodis į žodį).
  • Pareiškėjų gali būti paprašyta pateikti patvirtinimo dokumentus, pagrindžiančius savo paraišką (pvz., WAEC nutrinama kortelė / el. PIN kodas, priėmimo kortelė ir kt.)
  • Gavus oficialius dokumentus ir darant prielaidą, kad norimoje programoje dar yra laisvų vietų, bus pateiktas stojimo pasiūlymas.
  • Vėluojant gauti oficialius dokumentus, pareiškėjas gali būti įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą, jei programa pasieks pajėgumą prieš gaunant oficialius dokumentus. Svarbu, kad tarptautiniai kandidatai į Olds College atsiųstų oficialius dokumentus, kai pateikia paraišką.

  Ankstesnio mokymosi pripažinimas

  Kai būsite priimtas į Olds College programą, galite paprašyti, kad būtų atliktas bet kurio jūsų ankstesnio vidurinio išsilavinimo įvertinimas, kad sužinotumėte, ar galite gauti kreditą į naują programą. Norėdami atlikti pervedimo kredito vertinimą, turėsite pateikti:

  • Notaro patvirtinta spalvota jūsų vidurinės mokyklos nuorašų kopija, kurioje matomas parašas ir (arba) oficialus antspaudas
  • Visų atitinkamų kursų metmenų ar aprašų kopijos, skirtos kursams, kuriuos norite įvertinti, kad būtų galima perkelti kreditą

  Atkreipkite dėmesį: visi nuorašai, kursų metmenys ir kiti patvirtinamieji dokumentai turi būti anglų kalba. Jei jūsų dokumentai yra kita kalba, turite pateikti patvirtintą pažodinį vertimą į anglų kalbą (žodis į žodį) kartu su notaro patvirtinta spalvota originalių dokumentų kopija.

  Reikalavimai vizoms

  Leidimai studijuoti / laikina viza

  Visi tarptautiniai studentai, dalyvaujantys ilgesnėje nei šešių mėnesių programoje (įskaitant atvirąsias studijas), likus mėnesiui iki programos pradžios turi pateikti savo įvadinio laiško ir vizos arba eTA kopiją. Kai studentas atvyks į Kanadą, jam bus suteiktas studijų (ir, jei reikia, bendradarbiavimo) leidimas, o kopija turi būti pateikta Olds College. Studentai, nepateikę šių dokumentų kopijų per nurodytą laikotarpį, gali būti pašalinti iš programos. Kiekvienas studentas, kuriam atsisakė išduoti laikiną vizą / studijų leidimą Kanados imigracijos, pabėgėlių ir pilietybės tarnybos, privalo pateikti savo oficialaus atsisakymo laiško kopiją, kad gautų dalinį 1500 USD už mokslą užstatą. Norėdami gyventi ir studijuoti Kanadoje, tarptautiniai studentai turi turėti galiojančius imigracijos dokumentus. Tik studentas, o ne Olds College personalas yra atsakingas už:

  • Įsitikinkite, kad jūsų imigracijos ir teisiniai dokumentai yra atnaujinami ir prižiūrimi, taip pat atkreipkite dėmesį į studijų leidimo atnaujinimo apdorojimo laiką.
  • Įsitikinkite, kad visi imigracijos tikslais pateikti dokumentai atitinka reikalavimus ir yra tikslūs bei išsamūs.
  • Supraskite ir laikykitės imigracijos reikalavimų, susijusių su jums. Ši informacija gali keistis, todėl žr. Kanados imigracijos, pabėgėlių ir pilietybės tinklalapį.

  *Olds College negali patarti ar veikti jūsų vardu imigracijos klausimais.

  *Informaciją, susijusią su imigracijos įstatymais, taisyklėmis ir taisyklėmis, galite rasti imigracijos, pabėgėlių ir pilietybės svetainėje.

  Stipendijos ir finansavimas

  Vietos

  • Olds

   50 Street,4500, T4H 1R6, Olds

   Klausimai