Keystone logo
© Urheber: Oliver Pracht Copyright: Osnabrück University of Applied Sciences
Osnabrück University of Applied Sciences

Osnabrück University of Applied Sciences

Osnabrück University of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į Osnabriuko taikomųjų mokslų universitetą, vieną didžiausių taikomųjų mokslų universitetų Vokietijoje. Siūlome daugiau nei 100 akredituotų bakalauro ir magistro studijų programų, kurios leidžia kurti savo ateitį ir pritaikyti išsilavinimą prie savo poreikių. Mūsų studentai mumis labai patenkinti, tai rodo ir mūsų šių metų reitingas portale studycheck.de, kuris patenka į geriausiųjų penketuką. Kodėl? Mūsų studijų programos suteikia tiek teorinio, tiek projektinio mokymosi galimybių, todėl galite įgyti įgūdžių, kurių ieško darbdaviai.

Mūsų dėstytojai turi asmeninės patirties, įgytos nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse, ir ruošia jus specialiai jūsų karjerai. Jei norite vėliau siekti akademinės karjeros, tai taip pat įmanoma. Osnabriuko ir Lingeno miestai siūlo asmeninę, saugią ir nebrangią aplinką, kurioje galite greitai jaustis patogiai. Mūsų Užsienio studentų centras padės jums visais klausimais nuo prašymo pateikimo iki studijų baigimo. Pradėkime šią kelionę kartu. Mes nekantraujame su jumis susitikti!

Universiteto ypatybės

Osnabriuko taikomųjų mokslų universitetas yra didžiausias Žemutinės Saksonijos taikomųjų mokslų universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 13 500 studentų (2015–2016 m. žiemos laikotarpiu). Vis dėlto ji siūlo maloniai intymios, atviros ir kviečiančios mokymo ir mokymosi vietos atmosferą keturiuose miesteliuose. Taip yra todėl, kad vietos susiliejo su aplinka. Tai visada apima, viena vertus, studentų ir mokytojų reikalavimų stebėjimą ir, kita vertus, rūpestingą regioninių aplinkybių sprendimą.

Vesterbergo miestelis

Westerberg Campus yra Inžinerijos ir informatikos fakulteto namai. Čia taip pat vienija istoriškai susiformavusi ir moderni architektūra. Ankstesnių von Stein kareivinių pastatai vis dar yra pagrindinės universiteto mokymo ir mokymosi sritys. Be to, nuo 2012 m. Vesterbergo miestelyje pastatyta moderni kavinė su dideliais stikliniais fasadais, paskaitų salės pastatas su „plaukiojančia“ zona, taip pat nauja biblioteka Westerberg miestelyje. ir Osnabriuko universitetas. Visame miestelyje yra abu universitetai. Kavinės prieškambaryje taip pat vyksta kasmetinis universiteto Terasos festivalis. Kai tris dienas švenčia 15 000 žmonių, tampa aišku, kad čia sukurtas modernus, gyvybingas miestelis.

Caprivi miestelis ir Muzikos institutas

Kaprivi miestelis taip pat yra buvusių kareivinių – Kaprivi kareivinių – vietoje. Tai miestelis, kurį supa istoriniai pastatai. Centre yra nedidelė, bet puiki valgykla ir kavinė; vakarinėje pusėje 2004 m. oficialiai atidarytas naujas seminarų ir paskaitų salės pastatas. Taip suformuotas kompaktiškas miestelis, iš kurio atsiveria platus vaizdas į miestą. Nuo 2014 m. „Caprivi Lounge“ yra atsitraukimas nuo mokymo ir tyrimų, skirtų pokalbiams, poilsiui ar švęsti.

Skubuo miestelis

Haste miestelyje, esančiame Osnabriuko šiauriniame rajone, yra Žemės ūkio mokslų ir kraštovaizdžio architektūros fakultetas. Žvilgsnis į miestelį tampa aišku, kodėl mes kalbame apie „žaliąjį fakultetą“. Jis integruotas į gražų parką. Su universiteto eksperimentiniais sklypais, šiltnamiais, daugiamečiais sodais, Maisto mokslų mokymo ir tyrimų centru tradiciškai turtingoje „Schmied im Hone“ vietoje, buvusiu ekskursijų restoranu, taip pat WABE centru ir bandomąją eksploataciją. Waldhof, yra daug į praktiką orientuoto mokymo ir tyrimų pradžios taškų. Dešimtmečius šis miestelis buvo vieta klestėti.

Lingeno miestelis

Tai vėl atsispindi architektūroje. Ryškiausias pavyzdys – 2012 metais oficialiai atidarytas Lingeno miestelis. Jis buvo integruotas į žavią „namas namuose“ koncepciją nenaudojamo geležinkelio remonto dirbtuvės, turinčios turtingą istoriją miesto širdyje, I/II salėse. Kuriamos šviesios, įkvepiančios erdvės, kuriose gali tilpti daugiau nei 2000 Vadybos, kultūros ir technologijų fakulteto studentų.

  Priėmimai

  Paraiška bakalauro studijų programai

  Kaip pateikti paraišką su uni-assist Berlyne

  Naudojant Berlyne veikiančią „uni-assist“ paslaugą, taikomos šios sąlygos:

  • Užsienio kandidatai, įgiję vidurinės mokyklos diplomą arba universitetinį išsilavinimą užsienio šalyje
  • Vokietijos kandidatai, įgiję vidurinės mokyklos diplomą arba universitetinį išsilavinimą užsienio šalyje (išskyrus Vokietijos tarptautines mokyklas)

  Stojantieji, baigę mokyklas ar universitetines studijas užsienyje, savo prašymą pateikia čia. Uni-assist patikrina, ar įvykdyti akademinio priėmimo į Osnabriuko taikomųjų mokslų universitetą reikalavimai. Tačiau sprendimą priimti būsimą studentą ar nepriimti priima ne uni-assist, o Osnabriuko taikomųjų mokslų universitetas. Universiteto registratorius yra atsakingas už tarptautinių studentų priėmimą ir registraciją. Uni-assist neteikia informacijos apie studijas Osnabriuko taikomųjų mokslų universitete ar priėmimo reikalavimus.

  Paraiška magistrantūros studijų programai

  Taikymas su uni-assist

  • Užsienio kandidatai, įgiję vidurinės mokyklos diplomą arba universitetinį išsilavinimą užsienio šalyje
  • Vokietijos kandidatai, įgiję vidurinės mokyklos diplomą arba universitetinį išsilavinimą užsienio šalyje (išskyrus Vokietijos tarptautines mokyklas)

  Stojantieji, baigę mokyklas ar universitetines studijas užsienyje, savo prašymą pateikia čia. Uni-assist patikrina, ar įvykdyti akademinio priėmimo į Osnabriuko taikomųjų mokslų universitetą reikalavimai. Tačiau sprendimą priimti būsimą studentą ar nepriimti priima ne uni-assist, o Osnabriuko taikomųjų mokslų universitetas. Universiteto registratorius yra atsakingas už tarptautinių studentų priėmimą ir registraciją. Uni-assist neteikia informacijos apie studijas Osnabriuko taikomųjų mokslų universitete ar priėmimo reikalavimus.

  Paraiškų teikimo terminai su uni-assist

  Paraiškų pateikimo terminai 2024/25 žiemos semestrui, kreipiantis su uni-assist

  Visiems kandidatams, turintiems universiteto diplomus iš ne Vokietijos šalių:

  • Į studijų programas su ribotu priėmimu stojimo laikotarpis prasideda nuo kovo 01 d. iki birželio 15 d.* (stojimo dokumentų gavimas uni-assist)
  • Į studijų programas su atviru priėmimu stojimo laikotarpis prasideda nuo kovo 01 d. iki rugpjūčio 01 d.* (stojimo dokumentų gavimas uni-assist)
  • Į studijų programą Komunikacija ir vadyba paraiškų teikimo terminas baigiasi 2024-05-15
  • Apskritai: Vokiečių kalbos pažymėjimus galima pateikti tiesiogiai Osnabriuko taikomųjų mokslų universitetui iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. (šiuo adresu: Hochschule Osnabrück, Studierendensekretariat, Postfach 1940, 49009 Osnabrück, Vokietija)

  * Kai kurioms studijų programoms paraiškų teikimo terminas gali skirtis nuo aukščiau nurodytos datos. Dar kartą patikrinkite pasirinktos studijų programos svetainę.

  Stipendijos ir finansavimas

  Mokėjimas už pragyvenimą, valgymą ir mokymosi medžiagą – daugeliui žmonių sprendžiant dėl studijų kurso finansavimo klausimas vaidina svarbų vaidmenį. Semestro mokestis taikomas visiems Osnabriuko taikomųjų mokslų universiteto studentams. Iš to finansuojamas jūsų viešojo transporto bilietas, kurį galite naudoti autobusuose ir traukiniuose visoje Žemutinėje Saksonijoje. Taip pat galimos priimtinos kainos kavinėse.

  Mes surinkome patarimus apie studijų finansavimą pagal šiuos punktus: nuo BAföG stipendijų ir studijų paskolų iki stipendijų iki dabartinių ne visą darbo dieną dirbančių darbų.

  BAFöG (Federalinis paramos švietimui įstatymas)

  Berufsausbildungsförderungsgesetz (BAföG) (Federalinis paramos švietimui įstatymas) padeda jums baigti studijų kursą, nepaisant jūsų šeimos finansinės padėties. Pusę BAföG įmokų gaunate kaip dotaciją, o kitą pusę kaip nepalūkaninę paskolą, kurią grąžinate iki 20 metų.

  Paskola išsilavinimui

  Nepriklausomai nuo BAföG, aukštesnio lygio studentai taip pat gali kreiptis dėl studijų paskolos iš Federalinės švietimo ir tyrimų ministerijos (BMBF), kurios mėnesinė suma ne didesnė kaip 300 EUR iki 24 mėnesių. Tai paskola su mažomis palūkanomis bendrajam studijų programos finansavimui arba specialios studijų medžiagos finansavimui, studijoms užsienyje ar praktikai.

  Studijų paskola

  Per „KfW Förderbank“ bakalauro studijų studentai gali gauti nuo 100 iki 650 eurų per mėnesį savo pragyvenimo išlaidoms finansuoti iš „KfW Förderbank“. Paprastai finansuojama iki dešimties semestrų. Visi studentai gauna vienodą palūkanų normą, nepaisant specialybės ar vietos, pažymių, pajamų ar tėvų pajamų. Užstatas nereikalingas.

  Be dieninių studijų programų, gali būti finansuojamos papildomos, papildomos, antrosios pakopos ir antrosios pakopos studijų programos bei doktorantūros programos.

  Studijos Vokietijoje Virtualios mugės studijos ir karjera

  Registruokitės nemokamai ir susipažinkite su mumis!

  Reitingai

  Gauname aukščiausias pozicijas nacionaliniuose reitinguose, tokiuose kaip studycheck.de ir CHE universiteto reitingas .

  Campus Life & Facilities

  Ieškote kambario bendrame bute, įkuriate bendrą butą arba įrengiate nedidelį butą ar namą – mes padedame jums jaustis kaip namuose nuo pat pradžių Osnabriuke ir Lingene ir rasti jums tinkamus naujus namus. Čia surinkome patarimus ir kontaktus buto paieškai.

  Kambariai ir apartamentai bendrabučiuose

  „Studens Services Osnabrück“ prižiūri daugybę gyvenamųjų patalpų studentams. Nuo vienviečių kambarių bendruose butuose iki šeimyninių apartamentų – maždaug 2000 studentų Osnabriuke ir Lingene siūlo būsto galimybes palankiomis nuomos kainomis.

  Privati apgyvendinimo paslauga

  Student Services

  Student Services Osnabrück daugiausia siūlo kambarius ir apartamentus savo bendrabučiuose, bet taip pat paprastai konsultuoja būsto rinkos ir Osnabrück bei Lingen klausimais ir valdo keletą butų rinkoje.

  Kitos būsto biržos

  Trečiadieniais ir šeštadieniais apartamentai skelbiami Neuen Osnabrücker Zeitung (NOZ) ir Lingener Tagespost. Studentai nemokamus skelbimus gali talpinti įvairiuose kituose portaluose – nesvarbu, ar jie ieško bendro buto, ar reikia naujo nuomininko.

  Daugiau patarimų, kaip rasti būstą

  • Pradėkite nakvynės paieškas kuo anksčiau – prieš pat žiemos semestrą bendrų kambarių butuose ir bendrabučiuose paklausa labai didelė
  • Stenkitės nuomotis bendrabučio kambarį per atostogas, o ne semestro pradžioje
  • Daugelis studentų, išvykę į užsienį, semestrui išsinuomoja kambarius. Taigi kaip dėl tarpinio kambario pradžiai? Tai reiškia, kad būsto rinkai nurimus galite ir toliau ieškoti semestro metu.
  • Žiūrėkite ne tik miesto centre, bet ir aplinkiniuose priemiesčiuose bei regionuose. Galite greitai apvažiuoti Osnabriuką autobusu arba dviračiu. Universiteto vietos taip pat labai lengvai pasiekiamos.
  • O kaip įkurti bendrą butą? Ypač žiemos semestrui gali būti lengviau išsinuomoti didesnį butą. Kartu su kitais studentais susisiekite su savininkais ir būsto bendrijomis.

  Vietos

  • Osnabrück

   P.O. Box 1940, Osnabrück , 49009, Osnabrück

  Klausimai