Keystone logo
Palestine Polytechnic University

Palestine Polytechnic University

Palestine Polytechnic University

Įvadas

Sveiki atvykę į Palestiną politechnikos universiteto (PPU)

Palestinos politechnikos universitetas (PPU) patyrė kvantinių šuolių per trumpą trijų dešimtmetį laikui, per kurį ji buvo sukurta iš bendruomenės kolegijoje keletą išsibarsčiusios pastatų ir ribotų programų pilna verslininkas universiteto su keliais kolegijose siūlančių magistro ir bakalauro programas. Universiteto diversifikuoti studijų programų buvo ne tik pritaikyta reaguoti į bendruomenės poreikius, tačiau jie taip pat buvo sukurta kokybiškai konkuruoti nacionalinių ir regioninių matmenų. Plėtra teikiamų taip pat buvo liudininkai didelių šuolių į keletą įvairių sričių kompetencijos centrų, kurie, turėdami kokybės sertifikuotas laboratorijas ir įrenginius, kurie gali suteikti profesionalią standartizuotą bandymų ir konsultacijos su įvairiais nacionaliniais vystymosi sektoriuose nustatymo mokslinių tyrimų ir bendruomeninių paslaugų lygio ,

Mes daug pasiekė, tačiau ateities iššūkiai, kurie laukia į priekį mums reikia toliau plėtoti mūsų verslininkas iniciatyvas ir naujoviškus sprendimus. Tokia kūryba, kad, viena vertus, tarnauja mūsų bendruomenės plėtros sektoriuose poreikius ir, kita vertus, prisideda prie žinių kartos procesą, kuris prisideda prie mokslo plėtros didelis. Siekiant įveikti būsimus iššūkius, turime sukurti tarpinius strategijas, kad išlaikyti mūsų konkurencingumą ir remti Universiteto vadovybę ir jos absolventų konkurencingumą nacionalinėje ir tarptautinėje darbo rinkoje.

Universitetas ir akademinės aplinkos yra ties ateities iššūkius, kad mes ketiname spręsti ir plėtoti širdies. Nėra jokių abejonių, kad tai yra rimti iššūkiai atsižvelgiant į Nestabilių politinių ir ekonominių sąlygų sudėtingumą. Tačiau mes anksčiau gerokai pažengė į priekį per panašiose situacijose, ir mes nuoširdžiai tikime, kad galėsime išlaikyti mūsų gerus pasiekimus pagal komandinio darbo, mes visada naudojamas pradėti. Tuo pačiu metu, mes tikimės, kilmingi Palestinos verslininkai bus aktyviai remti Universiteto programas ir veiklą, nes jos yra tiesiogiai orientuota į mūsų šalies žmogiškąjį kapitalą ir bendruomenės vystymosi.

PPU Misija ir strateginis planas

VIZIJA:

Mokslas, technologijos ir inovacijos Global universitete 2016 metų link.

MISIJA:

Norėdami pereiti kvalifikacijos darbo jėga galėtų padaryti teigiamą pokytį ir atitinka poreikius ir reikalavimus iš Bendrijos mokslo, technologijų ir mokslinių tyrimų srityse. Teikti novatoriškas idėjas ir sprendimus. Norėdami sustiprinti mokslinių tyrimų ir plėtros vaidmenį įvykdyti tvarų ir didelę nacionalinę augimą. Norėdami pritraukti kvalifikuotų ir užėmė žmogiškuosius išteklius. Reformuoti aukštąjį aplinką ir atmosferą.

Pagrindiniai tikslai:

Užtikrinti kokybę akademinių programų. Užtikrinti kokybę administraciniais klausimais. Skatinti mokslinius tyrimus. Informavimas efektyviai su vietos bendruomene. Pasiekti visišką finansinę save - priklausomybė. Didinti universitetinį atmosfera ir užklasinė veikla.

Vietos

  • Hebron

    Wadi al-haria Hebron, Palestine

Klausimai