Keystone logo
© BIMM University
Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

Įvadas

Punktas Tuščia Elektroninė muzika Mokykla

Apžvalga Įkurta Londone '94 ir balsavo pasaulyje "Geriausias muzikos produkcijos ir DJ mokyklą", kurią DJ Mag skaitytojų Point Blank moko kūrybinį procesą kurti muziką aukščiausiu lygiu. Naudojant ekspertų instruktoriai, state-of-the-art įrenginių ir tarptautiniu mastu pripažintus akreditacijos, daug sėkmingų absolventų praėjo per savo durų, įskaitant Claude VonStroke, Goldie, Nicole Moudaber, Leona Lewis, AlunaGeorge, Patrick Topping, Gemma Cairney, Monki, Felix jenos - sąrašas tęsiasi ...

Mokykla yra įsikūrusi Londone ir Los Andžele, ir taip pat siūlo inovatyvius internetinius kursus. Londono Campus Shoreditch siūlo muzikos gamybos kursus, garso inžineriją, muzikos verslą, Dainavimas, radijo gamyba ir DJ kursus - visi mokomi patyrusių specialistų iš visų muzikos pramonės srityje, įskaitant veikliąsias muzikos gamintojų ir Grammy Award Winning dainų autorių.

Instruktoriai visi muzikos industrijos ekspertai ir dirbo su tokiais menininkais kaip Pharrell Williams, Masinė ataka, Bobas Marlis ir Depeche Mode. Studentai mokosi state-of-the-art studijos, kuriuos jie turi neribotą prieigą prie. Tai apima 48 kanalų SSL dvilypumas DELTA ir Audient stalai, naujausią įrangą nuo Native Instruments ir pradininkas ir daug daugiau.

Punktas Tuščia siūlo Jis ir laipsnis kursus. BA (Hons) Muzika gamybos ir garso inžinerija yra studijuoti Londone, o CertHE ir DipHE kursai vyksta internetu per nuotolinio mokymosi, visi akredituoti Middlesex universiteto.

Mokykla turi studentai iš viso pasaulio mokytis su jais, įskaitant JAV, Indijos, Prancūzijos, Ispanijos, Brazilijos, Afrikoje ir Australijoje. Internetiniai kursai taip pat reiškia, kad studentai gali pasiekti pripažintą kvalifikaciją, o studijuoja iš bet kur pasaulyje.

 1. Darbo perspektyvos punktas Tuščia leidžia visiškai išnaudoti savo puikių nuorodų su muzikos pramonėje. Per mokyklos jungtys studentams patekti į stažuotes ir darbo vietų ne tarptautiniu mastu pripažintų organizacijų, įskaitant "Defected", "Universal", BBC, išskalaukite NBA, Mute ir daug daugiau. Per Point Blank radijo kursus tai dažnai 100% klasės įsidarbinti pramonėje. Studentai nuėjo įsidarbinti BBC, bučinys, išskalaukite ir net pradėti savo stotys, tokiems kaip taikinio radijui. In-house įrašų kompanija platina iTunes, Spotify, "YouTube", Beatport ir daugiau, su studentais gali pateikti savo kūrinius išleisti, jei jie nori. Studentai taip pat galite rasti savo darbą reklamuojamomis mokyklos "YouTube" kanalą ir socialinių tinklų daugiau kaip 1,5 milijono gerbėjų. Universaliųjų Records prezidentas sako: "Universalus palaiko ką punktas Tuščia daro ir yra malonu suteikti tolesnio mokymosi galimybės studentams, kurie rodo nekilnojamojo talentą ir ryžto."
 2. Kursų ir Lektoriai Point Blank partneriai su Middlesex universiteto patvirtinti jų studijų kursą Londone, taip pat aukštojo mokslo kvalifikacijų, kurios teikiamos internete. Point Blank anketa programos yra skiriamos ir kokybės užtikrino Middlesex universiteto. Visi studentai studijuojantys laipsnis kursą Londone turėti prieigą prie moderniausių studijose, kuriuos jie turi neribotą prieigą prie. Tai apima SSL dvilypumas delta, Audient 48 kanalas, TLAudio ir Oram maišymo rašomieji stalai ir daug daugiau. Internetinė CERT / DipHe yra lygiavertis vieno ar dviejų metų pagyrimu laipsnis. Studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties muzikos industrijoje, o įgyti pripažintą kvalifikaciją. Patirtis, įgyta nuo sėkmingo kursų kreditai yra pripažįstami He institucijų visame pasaulyje - leidžianti studentams pereiti į galutinę metų pagyrimu laipsnis. Studentai taip pat gali pasinaudoti punktas Tuščia ekspertas instruktoriai, neįvykdyti įranga ir praktinius nuo stiliaus mokymo neatsižvelgiant akademinį maršrutą. Jūs vis dar pasiekti namas Point Blank diplomą sėkmingai baigus studijas.
 3. Uni Įranga punktas Tuščia yra tik mokyklos Didžiojoje Britanijoje su 48 kanalų, SSL dualybė delta SuperAnalogue ™ konsolės. Patalpos funkcija 12 profesionaliose studijose, kur studijuoti, taip pat 5 Papildomos praktikos studijas su kurio nors tachografo įvairovė, kad studentai galėtų užsakyti už studijų valandų dirbti savo muzikos. Centrinis mazgas plotas taip pat užtikrina, kad studentai gali tinklo su tais savo tiesioginių klasių išorėje, leidžianti muzikinę produkciją, radijo ir dainuojantys studentai gali bendradarbiauti vietoje prie abipusės naudos. DJ Studija remia Pioneer DJ su naujausia įranga, įskaitant CDJ2000nxs, DJM2000nxs, DDJ-SX valdikliai, PLX-1000 patefonų ir daug daugiau. Live Garso inžinerijos studentams gauti praktinės patirties darbo penkiuose koncertuose ne Londono vietų įvairovė taip pat įgyti praktinės patirties Islington O2 Academy ". Galite imtis nuotrauką turą čia (pridėti nuorodą į foto kelionę) 4. Miestas Gyvenimas Remiantis Hoxton Point Blank yra klubo East London centre. Yra daug nepriklausomų įrašų ir mados parduotuvių plius klubai, barai, kavinės ir klesti gyvos muzikos scena. Artimiausias antžeminės stoties yra Hoxton, o Old Street yra už 10 minučių kelio pėsčiomis su puikia transporto infrastruktūrą.
 4. Studentų paramos punktas Tuščia turėti paskirtą darbuotoją padėti paramos studentams susirasti apgyvendinimą, teikti dokumentus ir prijungti studentus prieš žinoma.
 5. Patekimo į rinką reikalavimai laipsnis kursas paprastai reikalauja 160 UCAS taškų arba lygiavertį patirtį.

Muzikos Gamyba ir gyvai Garso inžinerijos diplomas reikalauja 4 GCSE eina ne C Grade (muzikos ir anglų pageidaujama) minimumo.

Dėl radijo transliavimo diplomas, normalus minimalūs patekimo į rinką reikalavimai yra 1 "A" lygio ir matematikos ir anglų kalbos GCSE lygyje "C" arba aukščiau.

Vietos

 • London

  London, Jungtinė Karalystė

 • Los Angeles

  Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Klausimai