Keystone logo
Perimeter Institute

Perimeter Institute

Perimeter Institute

Įvadas

Perimeter Institute yra pagrindinis mokslinių tyrimų, mokymo ir švietimo centrų teorinės fizikos centras. Įsikūręs Vaterlo mieste, Ontarijo mieste, Kanadoje, jos misija yra skatinti visatos supratimą pačiu svarbiausiu lygiu, skatinant proveržius, galinčius pakeisti mūsų ateitį. „Perimeter“ taip pat moko naujos kartos fizikus per naujoviškas programas ir dalijasi mokslo jauduliu ir nuostabumu su studentais, mokytojais ir plačiąja visuomene.

Vizija

Sukurti svarbiausią pasaulyje mokslinių tyrimų, absolventų mokymo ir švietimo teorinės fizikos centrą, vienijančią valstybinius ir privačius partnerius bei geriausius pasaulio mokslininkus bendroje įmonėje, kad būtų pasiekta proveržių, kurie pakeis mūsų ateitį.

Misija

Perimeter Institute yra nepriklausomas rezidentų tyrimų institutas, skirtas teorinės fizikos pagrindiniams klausimams aukščiausiu tarptautinės kompetencijos lygiu. Mes stengiamės sukurti gyvą ir dinamišką mokslinių tyrimų atmosferą, kurioje vienu metu būtų vykdoma daugybė požiūrių į tiek ortodoksinius, tiek ir netradicinius klausimus ir kuriama pusiausvyra tarp formaliojo ir fenomenologinio tyrimo. Esame pasiryžę konstruktyviai bendradarbiauti su aplinkine akademine bendruomene, visų pirma kurdami puikias švietimo ir mokslinių tyrimų galimybes magistrantams. Mes lygiai taip pat pasiryžę sukurti pasaulinės klasės informavimo programą, kuri perteiks visatos stebuklą ir paslaptį bei būsimų mokslo proveržių svarbą plačiajai visuomenei Kanadoje ir už jos ribų.

Teritorinis žemės pripažinimas

Perimeter Institute pripažįsta, kad jis yra tradicinėje Anishnawbe, Haudenosaunee ir neutralių tautų teritorijoje.

Perimeter Institute yra Haldimando trakte, kurį po Amerikos revoliucinio nepriklausomybės karo britai suteikė Šeštoms Grand River ir Mississaugos „Credit First Nation“ tautoms kaip kompensaciją už jų vaidmenį kare ir nuostolius savo tradicinių žemių Aukštutiniame Niujorko valstijoje. Iš 950 000 arų, suteiktų Haudenosaunee, mažiau nei 5% lieka šešių tautų žemė, o 6100 arų - Misisaugos žemė iš Credit žemės.

Dėkojame Anishnawbe, Haudenosaunee ir neutraliems žmonėms, kurie mus priėmė savo žemėje.

Vietos

  • Waterloo

    Caroline Street North,31, N2L 2Y5, Waterloo

    Programos

    Klausimai