Keystone logo
Peru State College

Peru State College

Peru State College

Įvadas

Peru Narė istorija

Peru Narė "bendrabučiu iš Thousand Oaks", iš Nebraskos Statewide medelynas narys, "yra įsikūręs istoriniame pietryčių Nebraska kalvų Misūrio upės. Kolegija siūlo naujoviškų interneto ir tradicinių klasėje bakalauro ir magistro programas, įskaitant interneto diplomus švietimo ir organizacinio valdymo derinys. Nebraska pirmoji kolegija, įkurta 1867 m kaip mokytojų mokymo mokykloje su viename pastate ir 60 mokinių, buvo transformuotas per pastarąjį šimtmetį ir pusę į state-of-the-art įstaigos, siūlančios įvairias, daugialypius švietimo programas iki maždaug 2400 studentų. Peru Valstija jau seniai lyderystės šaltinėlis, neįkainojama išteklių bendruomenių ir verslo, ir Atliktų absolventų žinomas dėl savo puikios švietimo ir profesinės kompetencijos šaltinis. Kolegija mėgavosi didelę paramą iš Nebraskos, valstybės, su daugiau nei 50 mln $ finansuojamų per pastarąjį dešimtmetį universiteto renovacijos projektų. Nors mes tarnauti studentams visame pasaulyje, Peru narė išlaiko ypatingą įsipareigojimą tarnauti gyventojams ir poreikius pietryčių Nebraska bendruomenės švietimo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų programas.

Misija

Šviečiant individą visuomenės labui, Peru Valstija augina talpa ir polinkį gyvenimą trunkančio mokymosi skatinimas nepriklausomą tyrimą ir skatinti žinių ir atradimų vertę. Per naujoviškų bakalauro ir magistro programas, Nebraska pirmoji kolegija tęsia savo įsipareigojimą siekti gyvybiškai svarbus regiono ir valstybės ateitį. Vizija Peru Valstija bus pasirinkimo kompetencijos didinimas ir mokinių pasiekimus užsiimant kultūrą, kuri skatina užklausą, atradimų ir inovacijų kolegija.

Vertybės

Švietimo Vestuvinis yra aktyvus požiūris į mokymą ir mokymąsi, kad būtų atsižvelgiama į mokinių įvairovę ir sukuria nuosavybės, įtraukties ir vadovavimo kultūrą. Tai suteikia visiems studentams ir darbuotojams prisijungti asmeniškai su pedagogine patirtimi, kitiems ir visuomenei sudarant galimybes tiesioginio dalyvavimo mokymesi. Vykdantys pedagogai ir mokiniai siekia suprasti ir gerbti keliais požiūriais ieškant problemų sprendimų per tyrimą ir mokslinių tyrimų. Šis procesas palengvina naujų idėjų ir geresnių praktikos atradimą. Šie atradimai, kartu su nuolatiniu apmąstymų ir įsipareigojimu eksploatuoti, skatinti inovacijų, kurio metu laipsniškai kaita naudingos visuomenei kultūrą.

Tikslai

Peru Valstija siekia įteigti mūsų studentai:

 • efektyvių ryšių įgūdžiai;
 • kompiuteris ir informacinis raštingumas;
 • nepriklausoma kritinis mąstymas ir intelektinės gebėjimas kaita;
 • pasirengimas prisiimti socialinius ir pilietinius vadovavimo vaidmenis;
 • gebėjimas siekti intelektualiai, etiškai, estetiškai ir fiziškai pasitenkinimą gyvenimą.

Narystė ir akreditavimas

Peru Valstija yra akredituota pagal aukštojo mokslo Komisija. Kolegija buvo akredituota organizacija, nes 1915 m. 2012, Peru Valstija gavo nuolatinį akreditaciją per ateinančius 10 metų nuo aukštojo mokslo Komisija. Kolegija gavo geriausią galimą vertinimo rezultatą, be jokių tolesnių vizitų ar kitokių ataskaitų, reikalingų, įdėję jį į elito grupės institucijų regione. Peru narė ir toliau akreditacijos Nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo. Visas narystės palaikomas Amerikos asociacija kolegijų pedagogų švietimo ir Amerikos Tarybai dėl švietimo. Kolegija taip pat yra Chartijos narys Nebraska Tarybos mokytojų rengimo. Peru Valstija yra narys institucija, Nebraska State College sistema.

Tarptautiniai studentai:

Turi atitikti Anglų kalbos reikalavimai

Pateikti įrodymų, anglų kalbos žinias. Jūs turite pateikti įrodymą anglų kalbos žinias vienoje iš šių būdų: a. Testas anglų kalbos kaip užsienio kalbą (TOEFL) 550 be skyriuje įkalė mažiau kaip 56 (popieriaus remiantis) 79/80 (internetinė) 213 be skyriuje įkalė mažiau kaip 22 (kompiuterinis) b. English3 - Minimalus balas 72 a. Tarptautinė anglų kalbos testas sistema (IELTS) minimalus balas 6,5 d. SAT televizija Minimalus: skaitymas 440, anglų

Priėmimai

Vietos

 • Peru

  Peru State College 600 Hoyt St, NE 68421, Peru

 • USA Online

  USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Klausimai