Keystone logo
Pfeiffer University

Pfeiffer University

Pfeiffer University

Įvadas

Privatus laisvųjų menų universitetas, susijęs su Jungtine metodistų bažnyčia, Pfeifferio misija yra paruošti tarnų lyderius mokymuisi visą gyvenimą. Jo regioninis miestelių tinklas apima tradicinį bakalaurų miestelį Misenheimeryje, Šiaurės Karolinoje, maždaug už 40 mylių į šiaurės rytus nuo Šarlotės, Šarlotės miestelį ir Raleigh-Durham miestelį.

„Pfeiffer“ yra visame pasaulyje įsitraukęs regioninis universitetas, pasižymintis transformacine bakalauro patirtimi ir lyderyste profesinėse ir magistrantūros programose, kurios tenkina įrodytus poreikius. Istorijos, kaip su metodistais susijusio universiteto, istorija ir novatoriško fakulteto paaukota, Pfeiffer rengia savo studentus viso gyvenimo pasiekimams, stipendijoms, dvasingumui ir tarnystei.

Pfeiffer University yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijos, suteikiančiai bakalaureato ir magistro laipsnius. Kreipkitės į Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisiją adresu 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 arba paskambinkite numeriu 404-679-4500, jei norite sužinoti apie Pfeiffer University akreditaciją.

Vietos

  • Charlotte

    Mockingbird Lane,1515, 28209, Charlotte

    Klausimai