Keystone logo
Philander Smith College

Philander Smith College

Philander Smith College

Įvadas

1877 m. Įkurtas Philander Smith College yra pirmojo bandymo į vakarus nuo Misisipės upės rezultatas suteikti švietimą laisviesiems (buvusiems Afrikos Amerikos vergams). Kolegijos pirmtakas buvo Waldeno seminarija, pavadinta daktaro JM Waldeno, vieno iš iniciatorių ir pirmojo atitinkamo „Freedmen's aid Society“ sekretoriaus, garbei.

Philander Smith College yra lygių galimybių / teigiamų veiksmų įstaiga. Laikydamasi 1965 m. Aukštojo mokslo įstatymo ir kitų pilietinių teisių įstatymų, kolegija siūlo vienodas galimybes priimti ir įsidarbinti. Be to, visos Koledžo programos ir veikla teikiama neatsižvelgiant į rasę, spalvą, lytį, tautinę kilmę, religiją, amžių, seksualinį kolokviumą, fizinę negalią ar Vietnamo laikų veterano ar specialiojo neįgaliųjų veterano statusą.

Klausimus ar susirūpinimą dėl teigiamų veiksmų galima kreiptis į Žmogiškųjų išteklių biuro vykdomąjį direktorių, Philander Smith College , 900 W. Daisy Bates Drive, Little Rock, Arkanzasas, 72202, (501) 375-9845. Dėstytojai ir studentai yra atsakingi už tai, kad būtų nuolat informuojami apie Philander Smith College katalogo turinį, apie Philander Smith College išleistus nuostatus, politiką, reikalavimus ir kitus oficialius pranešimus, turinčius įtakos darbuotojams ir studentų statusui. Kolegija pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti mokesčius, kursus ar taisykles, pateiktas šiame kataloge.

Vietos

  • Little Rock

    West Daisy L Gatson Bates Drive,900, 72202, Little Rock

    Klausimai