Keystone logo
Polish-Japanese Academy of Information Technology

Polish-Japanese Academy of Information Technology

Polish-Japanese Academy of Information Technology

Įvadas

Lenkijos ir Japonijos akademija Informacinės technologijos (Buvęs Lenkijos ir Japonijos informacinės technologijos institutas) yra vienas iš geriausi nevalstybinių institucijų Aukštojo mokslo Lenkijoje, dažnai gyrė darbdaviams, studentams ir žiniasklaidai. Ji buvo įkurta 1994 metais, remiantis dvišaliu susitarimu Lenkijos ir Japonijos vyriausybių pagrindu. Jis skiria ypatingą dėmesį į mokymo programą, kuri yra nuolat peržiūrimi ir atnaujinami, kad atitiktų darbo rinkos reikalavimus, plačiai pripažintus akademinius standartus, tiek Lenkijos ir Europos progresas kompiuterių mokslo ir jo taikymo. PJAIT turi teisę suteikti bakalauro, inžinierius, magistro ir daktaro laipsnių mokslo ir meno. Kaip vieną iš keturių privačių universitetų, jis suteikia daktaro laipsnį.

Jo švietimo pasiūlymas apima studijas informatikos, informacijos valdymas, meno ir dizaino, interjero dizaino ir Japonijos kultūra.

Fakulteto kompiuterių mokslas yra neabejotinas lyderis švietimo rinkoje Lenkijoje. Mes įdėti ypatingą dėmesį turi aukštos kokybės mokymo, susijusią su į rinkos poreikius, ir mokyti su state-of-the-art technologijas.

Fakulteto Informacija Management siūlo modernius inžinierius tyrimus, kurie sujungti žinias vadybos žinių informacinių technologijų srityje. Menas ir dizainas profilis Studijų leidžia žinių reikalingą multimedijos darbų būdinga pažangių technologijų naudojimo, taip pat vienos anketa meninius įgūdžius sukūrimą įsigijimo. Absolventai yra įgudę vartotojai IT priemones ir turėti žinių apie grafinių menų.

Interjero dizainas yra tarpdisciplininis studijų sritis, kuri suteikia išsamių žinių, supratimą ir įgūdžius kurti žmogaus aplinką. Fakulteto Japonijos kultūra siūlo kultūros tyrimai, ypatingą dėmesį skiriant kultūros ir meno Tolimuosiuose Rytuose ir išsamaus tyrimo dėl japonų kalbos.

PJAIT pagrindinis dėmesys skiriamas praktinių įgūdžių, Dėl, kad mūsų studentai ir absolventai neturi problemų susirasti darbą. Jie yra gerai įrengtas dirbti daugelyje sričių, kurioje praktinių žinių IT yra būtina sąlyga. PJAIT dirba likusius specialistus, mokslininkus ir akademinę mokytojų iš Lenkijos ir kitų šalių, taip pat.

Studentai iš visų fakultetų, galite naudoti puikias sąlygas, pavyzdžiui, šiuolaikinės IT ir grafinio dizaino laboratorijos. PJAIT organizuoja taip pat daug susitikimų su mokslininkai, menininkai, IT įmonės atstovai ir būsimieji darbdaviai. PJAIT palaiko studentų mokslinius tyrimus ir interesus. Yra daug specialios interesų grupės ir sporto klubai. Pagal bendradarbiavimo susitarimus, PJAIT studentai ir dėstytojai gali dalyvauti užsienio valiutų programas. PJAIT turi Międzyuczelniany mainus LLP Erasmus programos 31 universitetų (pvz Japonijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje). Mokykla siūlo plati sistema stipendijų, Studentai privalo dalyvauti stažuotės programą ir tarp jų geriausia turėti galimybę gauti vietą su tarptautiniu mastu pripažintų įmonių. Studijos PJAIT garantuoti įdomių ir gerai apmokamas darbo vietas ateityje, Jie ateityje profesinės sėkmės investicija.

Mokykla miesteliu yra įsikūręs Varšuvos centre ir sudaro biblioteka su skaitykla, bendrabutyje, knygyne, baru ir savo leidykloje.

Nedvejokite ir prisijunkite prie mūsų!

Vietos

  • Warsaw

    ul. Koszykowa 86, 02-008, Warsaw

    Klausimai