Keystone logo
Pomona College

Pomona College

Pomona College

Įvadas

Įkurtas 1887 m., Pomona College yra privatus laisvųjų menų koledžas Klaremonte, Kalifornijoje, maždaug už 35 mylių į rytus nuo Los Andželo. Siūlome išsamią mokymo programą, kurioje dalyvauja 48 meno, humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų specialybės.

Vienas iš svarbiausių tautos laisvųjų menų kolegijų Pomona yra glaudi ir įvairi pasiekusių mokslininkų, mokslininkų, verslininkų ir menininkų bendruomenė, kuri aistringai nori pakeisti pasaulį. Yra maždaug 1477 studentai, atvykę iš 61 tautos ir visų 49 JAV valstijų, taip pat iš Kolumbijos, Guamo ir Puerto Riko apygardos.

Turėdami studentų ir dėstytojų santykį nuo 8 iki 1, mūsų studentai glaudžiai bendradarbiauja su savo dėstytojais klasėje, laboratorijoje ir lauke. Mūsų vieta - per valandą nuo Los Andželo ir kalnų, dykumos bei paplūdimių - suteikia begales galimybių studijuoti, atlikti tyrimus ir stažuotis.

Beveik visi studentai gyvena vienoje iš 14 gyvenamųjų patalpų mūsų 140 arų miestelyje. Būdami unikalaus septynių kolegijų ir magistrantūros mokyklų konsorciumo „The Claremont Colleges“ įkūrėjai, mes siūlome tiek mažosios laisvųjų menų kolegijos privalumus, tiek didelio universiteto išteklius.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Claremont

    North College Way,333, 91711, Claremont

    Klausimai