Keystone logo
Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Įvadas

Prague School of Creative Communication yra privati kolegija, kuri puikiai paruoš jus karjerai visose kūrybinių industrijų srityse. Mūsų studijų programos/specializacijos Kūrybinė rinkodara ir komunikacija (skaitmeninė rinkodara ir komunikacija, kūrybinė rinkodara, vadyba kūrybinėje industrijoje), kūrybinis rašymas (literatūrinis menas, komercinis rašymas medijose) ir vizualieji menai (fotografija ir audiovizualiniai menai, animacija ir vizualiniai efektai), Grafinis ir medijų dizainas) yra susiję su praktine reklamos agentūrų, grafikos studijų, leidybos įmonių ir žiniasklaidos institucijų veikla. Studijų metu dirbsite pagal tikrus užsakymus.

O kuo Prague School of Creative Communication skiriasi nuo kitų Čekijos kolegijų ir universitetų? Mes esame pasaulinio lygio institucija! Mus įkvepia Skandinavijos ir Didžiosios Britanijos mokyklų modelis, todėl studijų metu įgysite ne tik žinių ir meistriškumo, bet ir patirties bei kontaktų, kurie yra sėkmės garantas ieškant darbo pasirinktoje disciplinoje. Vadovaujant patyrusiems profesionalams, tapsite geidžiamais tekstų rašytojais, žurnalistais, viešųjų ryšių darbuotojais, moderatoriais, grafikos dizaineriais, fotografais, filmų kūrėjais, animatoriais, specialiųjų ar vaizdo efektų menininkais. Prague School of Creative Communication absolventas yra profesionalas, puikiai išmanantis savo amatą, modernias technologijas ir savireklamą.

Prague School of Creative Communication remiasi tradicija. Vaizduojamųjų ir reklamos menų srityje remiamės mokyklos Michael, kurią 1994 m. įkūrė rašytojas ir reklamos kūrėjas Zdeněk Štěpánek, paveldu. Kūrybinio rašymo disciplinoje pasinaudojame buvusios Josefo Škvorecký literatūros akademijos dėstytojų patirtimi – šiuo metu esame vienintelė kolegija Čekijoje, teikianti nuolatinį išsilavinimą kūrybinio rašymo srityje.

Esame pasirengę jus paruošti sėkmei!

 • Programa dėstoma anglų kalba ir yra tarptautinis kursas, kuriame laukiami tie studentai, kurie domisi karjeros kūrybinėje industrijoje.
 • Įkvėpta Didžiosios Britanijos ir Skandinavijos tarptautinių akademinių tradicijų, PSCC yra kolegos iš Čekijos – Kūrybinės komunikacijos universiteto (VŠKK) – sesuo. Jie abu yra tame pačiame pastate, todėl tarptautiniai studentai turi galimybę susitikti su vietiniais studentais.
 • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys didelę patirtį savo srityje, sukuria profesionalią aplinką, kurioje studentai gali įgyti žinių ir tobulinti savo įgūdžius.
 • PSCC didžiuojasi studentų galimybe pademonstruoti savo potencialą gyvuose verslo projektuose. Jų žinias ir įgūdžius galima pritaikyti praktiniame darbe per Kūrybinę agentūrą, kuri yra mokyklos dalis.

Per savo laiką Prague School of Creative Communication turėsite galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius įvairiose kūrybinėse disciplinose, tačiau tuo pat metu turėsite galimybę pritaikyti šiuos įgūdžius studijų metu atlikdami konkrečias užduotis ir projektus. Siekdami pasiruošti tam, jūsų dėstytojai išmokys jus apie dabartines rinkodaros komunikacijos tendencijas ir suteiks galimybę dirbti su reklaminėmis kampanijomis. Ši praktika naudojama PSCC, siekiant paskatinti jus ugdyti kūrybiškesnius mąstymo įgūdžius ir panaudoti juos savo pranašumui bendraujant tiek internetinėje, tiek neprisijungus žiniasklaidoje ir platformose. Kursas taip pat apims socialinių mokslų disciplinas ir padės įsisavinti bendravimo priemones, kurios dar labiau padės jums ateities karjerai. Mūsų kursas suformuotas taip, kad būtume tikri, jog baigę studijas būsite puikiai pasirengę būsimoms kūrybinėms ar vadovaujančioms pareigoms. PSCC taip pat užtikrina, kad visų mūsų studentų anglų kalbos lygis būtų tinkamas verslo lygiu, užtikrinant galimybę įsidarbinti tarptautinėse įmonėse.

Pagrindinis mūsų kurso akcentas skiriamas kūrybinėms disciplinoms (dalyvavimas klientų projektuose kūrybinių koncepcijų kūrimo srityje) ir kūrybiniam mąstymui. Lygiai taip pat žinome, kad labai kūrybingas žmogus turi turėti pagrindinius planavimo ir savo darbo finansinės vertės supratimą. Prague School of Creative Communication yra pasiryžęs suteikti visiems savo studentams pasitikėjimo savo sritimi ir tvirtą pradžią karjerai kūrybinėje industrijoje.

Įgūdžiai, kurių siekiame:

 • Aktyvus bendradarbiavimas
 • Marketingo įrankių įsisavinimas
 • Kūrybinio mąstymo mechanizmų išmanymas
 • Praktinė patirtis

Galimybė įsidarbinti karjeroje:

 • Kūrybinis direktorius
 • Meno direktorius
 • Reklaminių tekstų kūrėjas
 • Grafikos dizaineris

Universiteto ypatybės

Prague School of Advertising yra įvairių kambarių. Per studijas, kompiuterių klases, biblioteką į studentams skirtas vietas. Be to, mūsų mokykloje taip pat yra vietos paskaitoms, konferencijoms, seminarams ir seminarams. Minėtuose kambariuose yra modernios technologijos. Studijose yra įranga, be kita ko, pritaikyta fotografuoti. Bibliotekoje gausu įvairiausių literatūros stilių ir žanrų. Klasės užtikrina pakankamai vietos visiems. Studentų erdvėse įrengtos sofos, stalo futbolas ir viskas, ko studentai norėtų atsipalaiduoti tarp paskaitų. Dalis mokyklos taip pat yra kavinė „Domeček“, kurioje mokiniai gali pasistiprinti sočiais pietumis ar lengvu užkandžiu. Gera kava garantuota.

  Priėmimai

  Priėmimo sąlygos:

  1. Vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas.
  2. Čekijos universitetai paprastai reikalauja, kad Čekijos valdžios institucijos pripažintų savo ankstesnes studijas. Ankstesnių studijų atpažinimo procesas vadinamas „nostrifikace“.
  3. Įėjimo pokalbis (jei įmanoma, susitikimas „Zoom“ arba asmeniškai).
  4. Mokestis už mokslą taip pat yra privalomas priėmimas į PSA. Bazinė studijų kaina – 2790 €.

  Vietos

  • Prague

   Na Pankráci 420/54, 140 00, Prague

   Klausimai