Keystone logo
Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Įvadas

Tarptautinių santykių fakultetas (FIR) yra vienas didžiausių Prahos ekonomikos ir verslo universitetofakultetų. Yra dvi pagrindinės mokymo ir mokslinių tyrimų kryptys: tarptautinis verslas ir tarptautinė politika ir diplomatija. Kitos programos, orientuotos į verslą ir teisę, tarptautinę politiką ir diplomatiją arba turizmą, taip pat atlieka neišvengiamą vaidmenį. Pagrindinis skiriamasis FIR bruožas yra aukštas tarptautiškumo lygis visuose etapuose, daug dėmesio skiriant studentų kalbų žinioms . FIR yra pirmasis fakultetas Čekijoje, gavęs EFMD studijų programos akreditaciją. Dviem tarptautinio verslo magistrantūros programoms suteiktas EFMD Accredited ženklas 5 metųlaikotarpiui.

Tarptautinių santykių fakulteto misija – plėtoti išsilavinimą ir žinias tarptautinių ekonominių ir politinių santykių srityje bei teikti tarptautiniu mastu pripažintas studijų programas, pagrįstas kritiniu mąstymu ir atvirumu, asmenine ir visuomenine atsakomybe bei įsipareigojimu mokytis visą gyvenimą.

Tarptautinių santykių fakulteto vizija – tai geriausia švietimo ir mokslinių tyrimų institucija tarptautinių ekonominių ir politinių santykių srityje Čekijoje, o per savo internalizavimo strategiją ir tarptautiniu mastu patikrintą kokybės užtikrinimo ir gerinimo procesą yra tarptautiniu mastu. pripažinta institucija, kuri patenka į geriausių Vidurio ir Rytų Europos regiono mokyklų trejetuką.

Tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų absolventai įsidarbina versle, ypač tarptautinėse korporacijose, kurios labai vertina savo išskirtinai aukštus kalbos įgūdžius ir ekonominius bei vadybinius įgūdžius. Absolventų kvalifikaciją suteikia UEP teikiamų instrukcijų tarpdisciplininis pobūdis.

Didelė dalis fakulteto bakalaurų ir magistrų gali pasinaudoti galimybėmis studijuoti užsienyje. Nuo devintojo dešimtmečio pradžios fakultete buvo praktikuojama kreditais grįsta studijų sistema, sukurtas ir įdiegtas būtinas mechanizmas, leidžiantis keistis studentų kreditais ir kaupti kreditus, kaip numato ECTS (Europos kreditas). Perdavimo sistema). Išskyrus kai kurias antrosios pakopos studijų programas, vasaros universitetus ir mokymosi visą gyvenimą programas, studijos UEP yra nemokamos.

Bendra informacija

Tarptautinių santykių fakultetas (FIR) siūlo visų trijų aukštojo mokslo lygių studijų programas. Kaip labai gerai pripažinta mokymo ir mokslinių tyrimų institucija, visiems savo studentams teikiame tik aukštos kokybės programas, turinčias tarptautiniu mastu pripažintus laipsnius. Studijuosite kursus, kuriuose ekonomikos teorija bus derinama su verslo ir vadybos praktika. IDS programų atveju pridėsite tarptautinių santykių klausimus.

Paprastai studijuodami FIR gausite tai, ko reikalauja verslas. Ir visa tai vyks viename gražiausių ir saugiausių pasaulio miestų Prahoje.

Priežastys, kodėl verta studijuoti FIR

 1. Studijuodami FIR įgysite kokybišką ir tarptautiniu mastu pripažintą išsilavinimą, kuris padės pagerinti jūsų karjerą.
 2. Studijuosite Prahoje – viename gražiausių ir saugiausių pasaulio miestų.
 3. Mokysitės anglų kalba, bet be to, išmokysime dar vienos užsienio kalbos. Šiandien būtina mokėti dvi užsienio kalbas.
 4. FIR siūlo išskirtines galimybes praleisti semestrą mūsų partnerių universitete. Galite rinktis iš daugiau nei 200 jų. Kas nori, tą remia fakultetas.
 5. Galima ir praktika užsienyje. Tai pripažinta reguliarių kursų grupe.
 6. Visi mūsų absolventai pradeda sėkmingą karjerą.
 7. Fakultete, kuris priklauso 7 mokyklų klubui, kurioms suteiktas EFMD akredituotas ženklas dviem programoms, galite mokytis 5 metų laikotarpiui.
 8. Kai kurios programos siūlo daugybę nepilnamečių, kurios padeda dar labiau specializuotis.
 9. Čia nebūsi vienas. Jūsų programos studentai padės jums įveikti adaptacijos laikotarpį, taip pat galėsite dalyvauti daugelyje studentų organizacijų.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Atsižvelgiant į plataus internacionalizavimo strategiją, apimančią visas akademinės veiklos sritis, Tarptautinių santykių fakultetui labai svarbu priklausyti tarptautiniams konsorciumams. Tarptautinių santykių fakultetas yra tarptautiniu mastu pripažinta institucija, siūlanti studijų programas, panašias į prestižinių užsienio universitetų ir verslo mokyklų programas. Norint nustatyti pagrindinę strategiją ir atskirus jos įgyvendinimo įrankius, būtina nuolat vertinti fakulteto padėtį tarptautiniu požiūriu ir prisitaikyti prie naujausių aukštųjų mokyklų valdymo tendencijų, studijų programų, šiuolaikinių mokymo metodai.

EFMD

 • Europos vadybos plėtros fondas (EFMD) yra pirmaujanti į vadybą orientuotų universitetų ir korporacijų ne pelno siekianti organizacija. Tikslas – remti vadybinio išsilavinimo ir paties vadybos plėtrą, akcentuojant procesų ir rezultatų kokybę. EFMD vienija beveik 900 narių 88 šalyse.

CEEMAN

 • Vidurio ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacija (CEEMAN) siekia remti vadybos plėtrą, ypač Vidurio ir Rytų Europos regione, nors jos 220 narių iš 55 šalių atvyksta iš viso pasaulio, todėl iš tikrųjų tai yra globaliai veikianti organizacija.

Bylų centras

 • „Case Center“ yra geriausių pasaulio ekonomikos mokyklų konsorciumas, kurio tikslas – dalytis patirtimi kuriant ir mokant atvejų tyrimus. Šiuo metu konsorciumas vienija daugiau nei 500 narių visame pasaulyje ir siūlo prieigą prie dažniausiai naudojamų atvejų tyrimų tarptautinio verslo srityje.

Narystė šiose organizacijose leidžia dėstytojams perduoti žinias iš geriausių į vadybą orientuotų mokyklų visame pasaulyje, pabrėžiant naujausias švietimo tendencijas ir visuomenės poreikius. Taip pat nustatomas numatytasis lyginamasis visų pagrindinių fakulteto veiklų lyginamasis standartas. Konkrečią narystės naudą galima suskirstyti į tris pagrindines grupes:

 1. Akreditavimo procesai ir mokymai,
 2. Prieiga prie informacijos šaltinių, teminių konferencijų ir darbuotojų mokymo,
 3. Platformų kūrimas ir įsitraukimas į projektus.

EFMD akredituota akreditacija ir MIB EPAS konsorciumas

Narystė EFMD taip pat yra esminis veiksnys, lemiantis, kad FIR sėkmingai apgynė prestižinę tarptautinę akreditaciją EFMD Accredited for International Business ir International Trade studijų programas, tačiau šį kartą jau penkeriems metams. Su šia nepaprasta sėkme FIR patenka į elitinį klubą, kuriame yra vos aštuoni universitetai visame pasaulyje, pelnę ilgiausią įmanomą akreditaciją daugiau nei vienai programai.

Fakultetas taip pat yra MIB EPAS konsorciumo steigėjas, siejantis mokyklas su tarptautinio verslo programomis, turinčiomis EFMD akredituotą ženklą. Vienas iš projektų yra dvigubo laipsnio programa, kurią FIR siūlo studentams.

Kodėl studijuoti Prahoje?

 • Saugiausia pasaulio šalis: Čekijos Respublika pagal 2017 m. Pasaulinį taikos indeksą buvo 6 saugiausia šalis pasaulyje! Tai saugesnė nei Šveicarija, Kanada ar Norvegija.
 • Geriausias studentų miestas pasaulyje: Praha buvo įvertinta kaip 26 geriausias studentų miestas pasaulyje ir 10 geriausias Europoje pagal QS Best Student Cities 2017.
 • Žaliausias miestas: Praha užėmė 6 vietą Žaliųjų miestų indekse, kuriame pripažįstami pasaulio miestai, kurie šiuo metu deda dideles pastangas siekdami būti tvarūs išsaugodami ekologines zonas, taip pat tuos, kuriuose daugėja žmogaus sukurtų žaliųjų vietų.
 • Tarptautinių universitetų studentai: Prahoje yra didelė ir gyvybinga tarptautinė bendruomenė. Šiuo metu Prahoje gyvena gerokai daugiau nei 150 000 užsieniečių ir daugiau nei 20 000 iš jų yra universiteto studentai.

Universiteto ypatybės

Skyriai

 • Tarptautinių ekonominių santykių katedra
 • Tarptautinio verslo katedra
 • Tarptautinių ir diplomatinių studijų katedra
 • Verslo ir Europos teisės katedra
 • Turizmo departamentas
 • Anglų kalbos katedra
 • Vokiečių kalbos katedra
 • Romanų kalbų katedra
 • Slavų kalbų katedra

Tarptautinis tyrimų centras

Tarptautinis tyrimų centras (IRC) buvo įkurtas 2018 m. IRC suteikia dinamišką ir tarptautinę tyrimų aplinką dalytis idėjomis ir skatinti bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje.

  Alumnų statistika

  Vietos

  • Prague 3

   Faculty of International Relations, nám. W. Churchilla 1938/4, 13067, Prague 3

  Klausimai