Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Pratt Institute

Pratt Institute

Pratt Institute

Įvadas

Pratt Institute suteikia ateities kūrybingiems lyderiams žinių ir patirties, kad pasaulis būtų geresnis.

Aukščiausio lygio kolegija, turinti galimybes meno, dizaino, architektūros, laisvųjų menų ir mokslų bei informacijos studijų srityse, siūlo beveik 50 bakalauro ir magistrantūros studijų programų.

Instituto poveikis apima ne tik 25 akrų gyvenamąjį miestelį Brukline, bet ir pažangiausius įrenginius visame mieste, žymų pastatą ir viešąją galeriją Manhetene, taip pat išplėstinį universiteto miestelį PrattMWP meno ir dizaino koledžą Utikoje, Niujorke. Nuo pat įkūrimo 1887 m., Pratt pirmenybę teikė įvairovei ir įtraukčiai, priimdamas studentus iš visų gyvenimo sričių, kurdamas ir palaikant Pathways į teisingesnes darbo vietas ir karjerą.

Šiandien Pratt ir jo išskirtiniai dėstytojai didžiuojasi tuo, kad yra puikūs akademiškai, taip pat yra pritaikomi tiek asmeniniam, tiek internetiniam mokymuisi. Pratt studentai yra bendradarbiavimu grindžiamo, tarpdisciplininio, moksliniais tyrimais ir tyrimais pagrįsto ugdymo dalis, paruošianti juos sėkmei kūrybinėse srityse ir profesinėje praktikoje, siekiant prisidėti prie teisingesnio, tvaresnio pasaulio. Turėdamas ilgalaikį įsipareigojimą Niujorko bendruomenėms, Pratt bendradarbiauja vietoje per Pratt bendruomenės plėtros centrą, kad dirbtų teisingesnio miesto labui. Institutas taip pat siūlo įvairias programas vietos ikimokyklinio ir tęstinio mokymosi studentams Meno, dizaino ir bendruomenės įsitraukimo centre K-12 bei Tęstinių ir profesinių studijų mokykloje.

Pratt išsilavinimo vertė akivaizdi jo absolventų įvairialypėje ir klestinčioje karjeroje, kur jų dizainas, menas, darbas ir aplinka pakeitė mūsų pasaulį. Daugiau nei 75 šalyse visame pasaulyje 61 000 Pratto absolventų skatina kūrybinę ekonomiką ir daro teigiamą poveikį savo nuostabiu darbu ir tyrimais.

Reitingai

 • Web Design Degree Center užėmė pirmą vietą tarp 20 geriausių pasaulio meno mokyklų , 2017 m.
 • „College Factual“, 2018 m., užėmė pirmą vietą iš 93 mokyklų visoje šalyje
 • 2022 m. QS World University Rankings užėmė septintąją vietą pasaulyje pagal meną ir dizainą

Vietos

 • New York

  200 Willoughby Avenue Brooklyn, 11205, New York

 • New York

  144 West 14th Street, 10011, New York

  Klausimai