Keystone logo
Principia College

Principia College

Principia College

Įvadas

Priimdamas beveik 450 studentų iš 36 valstijų ir 27 šalių, Principia College siūlo išskirtinę laisvųjų menų akademinę programą, daugiausia dėmesio skiriant krikščionišku mokslu paremtam personažų ugdymui.

Principia stengiasi tarnauti krikščioniško mokslo reikalui tinkamais kanalais, kurie jai yra atviri kaip švietimo įstaiga (1 politika).

„Principia“ yra krikščionių mokslo praktikos bendruomenė, kurioje visi nariai yra studentai, mokytojai ir gydytojai. Pasinaudodami pertvarkymo galimybėmis, iššūkių kupina mokymo programa ir krikščioniško mokslo mokymu paremtu personažų ugdymu, mes nagrinėjame, išbandome ir sustipriname savo tikėjimą, kartu ugdydami įgūdžius ir supratimą, reikalingus tobulumui. Kaip globalūs, į išorę nukreipti, įkvėpti besimokantieji, mes tarnaujame ir tobuliname pasaulį.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Elsah

    Front Gate Road,One, 62028, Elsah

    Klausimai