Keystone logo
Providence Christian College

Providence Christian College

Providence Christian College

Įvadas

Apvaizda laikosi pasaulėžiūros ir Biblijos įsitikinimo, kad visa tiesa yra Dievo tiesa. Mes tikime, kad nėra jokio išsilavinimo, jei nėra Dievo ir Jo žodžio ir kad klasikinių liberalų meno pagrindai rengia mūsų absolventus būti būsimais lyderiais ir dorais piliečiais.

„Providence“ įkūrėjai sukūrė ketverių metų laisvųjų menų programą, kuri atspindėtų Jėzaus Kristaus viešpatystę iš akivaizdžiai reformuotų, Biblijos perspektyvų. Visos programos buvo sukurtos taip, kad jos būtų mokomos vadovaujantis Biblija, neklystančiu ir neteisingu Dievo žodžiu. Apvaizda yra pasiryžusi griežtai, holistiškai ir tarpdiscipliniškai nagrinėti laisvųjų menų programą, skirtą studentams suteikti galimybę kritiškai mąstyti, įvertinti įvairias pasaulėžiūras, aiškiai matyti iš krikščioniškos perspektyvos, pademonstruoti kūrybiškumą ir įtraukti juos supantį pasaulį.

„ Providence Christian College kaip reformuotos krikščionių institucijos, misija yra suteikti studentams tvirtą pagrindą Biblijos tiesai, išsamų išsilavinimą laisvųjų menų srityje ir visišką savo bažnyčios, savo bendruomenės ir pasaulio veiklą Dievo garbei ir tarnystei. žmonijai.

Vietos

  • Pasadena

    East Walnut Street,464, 91101, Pasadena

    Klausimai