Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Paul Smith's College

Paul Smith's College

Paul Smith's College

Įvadas

Kai jis ateina į slapukas-pjovimo kolegijose, Paulius Smith yra nieko, bet. Tiesą sakant, mes tik 4 metų koledžo viduje pasaulio garsus "amžinai laukinių" Adirondacks ribų.

Studentai Paul Smith patirtį College rankų švietimo, kuris jungia įrodyta karjeros mokymus su prasmingai tyrinėti save, visuomenės ir žemėje

  • jei esate miškų dur, jums vaidinti vaidmenį tvaraus valdymo koledžo 14.000 akrų turto
  • jei esate žuvininkystės ir laukinės gamtos mokslas dur, jūs išmoksite pažymėti ir sekti skirtingų rūšių
  • Jei esate verslumo verslo studijos dur, jums parašyti darbo verslo planą vietos operacijos

Gyvenimo ir mokymosi čia reikia specialios rūšies studentas - žmogų, kuris vertybes mūsų gamtinio kraštovaizdžio gausa ir apimančio mūsų dvasią kūrybinio savarankiškumo. Mes vadiname save Smitties. Panašiai skambanti jums? Pakalbėkime!

Mūsų misija

Paulius Smith yra skirtingai nei bet kuri Amerikoje kolegijoje. Mūsų vieta ir istorinė palikimas pasiūlyti studentams neprilygstamą galimybes hands-on mokymąsi aplinkos valdymo, miškų valdymo, svetingumą ir daugiau sričių. Mūsų unikalus metodas yra sujungti patirtinį ir tradicinių mokymosi, naudojant klasėje kaip nuleidžiamas taškas rinkimo vietoje, laboratorinių tyrimų, stažuočių ir on-the-darbo patirtis.

Kaip rezultatas, "Paul Smith koledžo absolventai palikti su kieto išsilavinimo, pasitikėjimą ir realaus pasaulio patirtį klestėti savo pasirinktose srityse.

Misija

Paul Smith koledžo aktyviai ugdo studentus tapti produktyvus piliečius derinant patirtinio ir tradicinių nurodymą per mūsų įsipareigojimas atradimas, disciplinos ir kūrybiškumo. Mūsų Paul Smith koledžo bendruomenė, gyvenanti pagal Adirondack parkas, skatina ekonominę, socialinę ir aplinkos tvarumą.

Kodėl Paulius Smith? Tai apie patirtį

Štai formulė: Mūsų akademikai + mūsų fakultete + mūsų vieta = kolegijos patirtis jūs negalite gauti bet kur kitur.

Su maždaug 900 studentų Paulius Smith yra stora megztiniai, palaikyti, ir sąžiningai "žaliųjų" kolegijos bendruomenės. Mes siūlome 17 bakalauro ir septynis Koledžas programas.

Nuo Campus karjeros

Devyni iš dešimties Smitties - kad tai, ką mes vadiname Paul Smith absolventai - Žemės darbą arba eiti į grad mokykloje per šešis mėnesius nuo baigimo. Mūsų absolventai įtraukti aplinkosaugos politikos formuotojus, maisto sunkvežimių verslininkus, Park Rangers kurorto vadovai, ir Fortune 500 miestą.

Gyvenimas Adirondacks

Jie nekeičia mums Adirondacks kolegiją nieko. Mūsų universitete yra viduje šešių milijonų akrų Adirondack parke - ir kai jūs gyvenate čia, jūs tapti Adirondacker. Mes turime Woodsmen komanda ir čempionato Vaikščiojimas sniego batais komanda. Ir kiekvieną vasario jums surinkti su tūkstančiais kolegų Adirondackers ne Saranac Lake švęsti rytinėje ilgiausiai veikia žiemos Karnavalas. Esant šiltam orui, skolintis vieną Koledžo kanojos, žygis mylių takai jūsų slenksčio, arba spręsti universiteto aukštos lynų kursai. Žiemą galite paspausti patalpų miesteliu laipiojimo siena ir olimpinis slidinėjimo veikia ne Whiteface Mountain tik 30 minučių iki kelių.

Ką Paul Smith Patirtis padaryti už jus?

Atvykite pamatyti patys. Tvarkaraštis universiteto vizitas arba pasikalbėti su priėmimo pareigūnas telefonu (800) 421-2605 arba elektroniniu paštu mums adresu [email protected].

Vietos

  • Paul Smiths

    New York 30,7777, 12970, Paul Smiths

    Klausimai