Keystone logo
Pulse College BA (Hons) kūrybinių technologijų ir skaitmeninio meno srityje
Pulse College

BA (Hons) kūrybinių technologijų ir skaitmeninio meno srityje

Dublin, Airijos sala

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

EUR 9 639 / per year *

Stovykloje

* ES gyvenantiems uzsienyje| Airijoje gyvenantys airiai/ES: 8950 Eur

Įvadas

Ši novatoriška ir įdomi trejų metų programa skirta suteikti jums įgūdžių, kurių prireiks norint tęsti karjerą žaidimų kūrimo pramonėje. Apimsite programavimą, pasakojimo rašymą, 2D ir 3D animaciją; UI dizainas ir daug daugiau.

  • Naudokite pramonės standartinę aparatinę ir programinę įrangą ir patirkite darbų portfelį, kurį pademonstruosite būsimiems darbdaviams.
  • Mokykitės mūsų pagal užsakymą sukurtoje Halston Street studijoje – sukurta tam, kad užfiksuotumėte profesionalios žaidimų kūrimo ir animacijos studijos jausmus.
  • Mokė dirbantys pramonės profesionalai – Pulse College dėstytojai dirbo su tokiais žaidimais kaip Red Dead Redemption II, Hitman II, Borderlands ir Star Trek: Fleet Command.

Mūsų absolventai susirado darbą Airijos žaidimų ir animacijos studijose, tokiose kaip „Brown Bag Films“, „Boulder Media“, „Black Shamrock“, „Jam Media“, „Frantic Fun Games“, „Dimension 88“ ir „Studio Meala“, ir dirbo tokiuose populiariuose televizijos serialuose kaip „Disney+“ „The Book of Boba Fett“.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai