Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Purdue University Northwest

Purdue University Northwest

Purdue University Northwest

Įvadas

Kodėl PNW

PNW yra tarp Čikagos dangoraižių ir Mičigano ežero smėlio krantų. Įvairūs, darbštūs ir novatoriški – esame ten, kur akademinė kompetencija susitinka su realia patirtimi. PNW studentai iš gretimų namų ir studentai iš viso pasaulio susirenka mokytis, augti ir bendrauti.

Apie PNW

Talentingi ir veržlūs studentai atvyksta į PNW pasiruošę mokytis ir sunkiai dirbti. Jie klesti mūsų lanksčioje, įvairiapusėje, į studentą orientuotoje švietimo aplinkoje. Jie baigia mokslus ir yra pasirengę sėkmingai dirbti savo bendruomenėse, regione ir pasaulyje.

Purdue University Northwest (PNW) yra svarbiausias didmiesčio universitetas, skirtas mūsų studentų ir bendruomenės transformaciniams pokyčiams įgalinti. Mes siūlome du miestelius, kuriuose dirba maždaug 8800 bakalauro ir magistrantūros studentų. PNW mes vertiname akademinį meistriškumą, palaikome augimą ir švenčiame įvairovę.

Aukštos kokybės išsilavinimas realiame pasaulyje

Penkios PNW kolegijos siūlo daugiau nei 70 studijų sričių bakalauro ir magistrantūros studentams. Esame akredituoti Aukštojo mokymosi komisijos ir esame nuolat pripažįstami tarp geriausių regioninių universitetų JAV naujienų ir pasaulio ataskaitų geriausių koledžų reitinguose.

Mūsų dėmesys moksliniams tyrimams ir taikomojo mokymosi galimybėms reiškia, kad mūsų studentai baigia studijas, pasiruošę kitam savo gyvenimo etapui.

Mūsų misija

Purdue University Northwest keičia studentų gyvenimus ir mūsų didmiesčio regioną per įvairialypį miestelį, pasiryžtą naujoviškam švietimui, taikomiesiems tyrimams ir bendruomenės dalyvavimui.

Regioninė stiprybė, pasaulinis pasiekiamumas

Mūsų bendruomenė kupina kontrastų: miesto ir kaimo, pramonės ir gamtos, nusistovėjusios istorijos ir į ateitį žvelgiančios naujovės. Mūsų ryžtingi studentai, kurių daugelis pirmieji savo šeimose lanko koledžą, maksimaliai išnaudoja šį gausų išteklių spektrą. Mūsų Hamondo miestelis yra tik 30 mylių nuo Čikagos, o mūsų Vestvilio filialo miestelis yra tik 25 mylių nuo Indianos kopų nacionalinio parko. Mūsų poveikis taip pat apima gerokai daugiau nei regioną. Studentai iš 30 valstijų ir 38 šalių šiuo metu lanko PNW, čia mokosi ir taiko visame pasaulyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Hammond

  169th Street,2200, 46323, Hammond

  • Westville

   U.S. 421,1401, 46391, Westville

   Klausimai