Keystone logo
Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Įvadas

Karalienės universitetas Belfastas patenka į 200 geriausių pasaulio universitetų sąrašą („QS World University Rankings 2019“)

140 absolventų perspektyvų pasaulyje (QS Absolventų įsidarbinimo reitingai 2020 m.)

Įkurtas 1845 m. Kaip Belfasto Karalienės koledžas, viena iš trijų Karalienės koledžų Airijoje, 1908 m. Jis tapo savarankišku universitetu ir yra devintasis seniausias universitetas JK. Šiandien „Queen's“ yra „Russell Group“ narė, derindama tyrimų ir švietimo kompetenciją su į studentą orientuotu etosu.

„Queen's“ užima 8 vietą JK pagal tyrimų intensyvumą (REF 2014 / „Times Higher Education“); daugiau nei 75% jos tyrimų 2014 m. REF įvertinta kaip „pirmaujanti pasaulyje“ arba „tarptautiniu mastu puiki“.

Mes esame pasaulinis universitetas

Studentai džiaugiasi tuo, kad juos lavina žymiausi pasaulyje mokslo darbuotojai, dirbantys savo disciplinų priešakyje, ir nemažos investicijos į studentų patirtį lėmė aukštą studentų pasitenkinimo ir įsidarbinimo galimybes.

Pasauliniai tyrimų institutai

Remdamasis savo drausmine kompetencija, universitetas sukūrė keturis pavyzdinius pasaulinius tyrimų institutus, kurie sutelkia vadovaujančius akademikus ir išsprendžia keletą didžiausių šių laikų pasaulinių iššūkių šiose srityse: Visuotinė taika, saugumas ir teisingumas; Kibernetinė sauga; Sveikatos mokslai; ir maisto sauga.

Medicinos, sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų fakultetas

Karalienės Medicinos, sveikatos ir gyvybės mokslų fakultetas teikia aukšto lygio pažangiausią išsilavinimą per pasaulinio lygio personalą, orientuotą į visuomenės poreikius. Mes teikiame švietimo patirtį, kuri remiasi tyrimais ir praturtina mūsų studentus intelektualiu, socialiniu ir kultūriniu požiūriu.

Mes tikimės, kad studentai iš viso pasaulio prisijungs prie mūsų ir mokydamiesi, ir kartu pateikdami naujų idėjų bei požiūrių, kurie padėtų įgyvendinti mūsų ambicijas tobulinti ir tobulinti gyvenimą. „Queen's“ yra Belfasto kultūros, taip pat meno ir socialinių scenų, esmė. Mes didžiuojamės būdami triukšmingo, kosmopolitiško miesto, galinčio pasigirti gyvybingu socialiniu gyvenimu ir turtingu kultūriniu paveldu, dalimi.

Globalių iššūkių sprendimas

Per mūsų švietimą ir mokslinius tyrimus siekiame išspręsti kai kuriuos didžiausius iššūkius pasaulyje, mūsų akademinis personalas atlieka svarbiausius mokslinius tyrimus per mūsų mokyklas ir pasaulinius sveikatos mokslų ir visuotinio maisto saugos mokslinių tyrimų institutus. Tai sukėlė naujų gydymo būdų pacientams ir didesnį maisto produktų, kuriuos mes valgome, apsaugos.

Fakulteto mokyklos

Biologijos mokslų mokykla
Medicinos, odontologijos ir biomedicinos mokslų mokykla
Slaugos ir akušerijos mokykla
Farmacijos mokykla

Vietos

  • Belfast

    Queen's University Belfast University Road Northern Ireland, BT7 1NN, Belfast

Klausimai